ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)
Darmowy transport

Łóżko z przestrzenią do przechowywania Connect 140-3024L14T

Producent: PRS
Kod: PRS00192-2016
976 zł
Dostępność:
niedostępne

Dane produktu

Wysokość: 80 cm
Szerokość: 158 cm
Długość: 193 cm
Nośność: 120 kg
Waga: 57 kg
Ilość paczek: stelaż+2 szt.
Powierzchnia spania: 140x190 cm
Cena łóżka: ze stelażem, bez materaca
Stelaż: listewkowy w metalowej ramie
Materiał: płyta laminowana 18 mm
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: buk iseo-ciemno szary
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Instrukcja montażu

Nowoczesne łóżko z szufladami Connect

Francuski producent przedstawia unikalną kolekcję mebli do wyposażenia sypialni Connect. Jednym z wielu elementów tej kolekcji jest prezentowane obecnie łóżko z trzema szufladami. Praktyczna konstrukcja łóżka wykonana w imitacji jasnego drewna bukowego uzupełniona szarym kolorem szuflad co stanowi bardzo elegancko kontrastującą kombinację. Do łóżka można dokupić praktyczną dostawkę z półkami, oświetleniem LED i bezprzewodową ładowarką smartfonów. Łóżko poszerzone o dostawkę łatwo ocenić na dołączonym zdjęciu. Z elementów kolekcji Connect możemy stworzyć zestaw do kompletnego wyposażenia sypialni i to dokładnie według własnych przedstaw.

 

Francuski producent kładzie nacisk na jakość. Z tego powodu wybrał do łóżka jakościowy stelaż w metalowej ramie. Szuflady można opcjonalnie umieścić z obu stron łóżka. Materiałem do produkcji jest płyta laminowana o grubości 18 mm. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Łóżko ze stelażem w cenie. Darmowy transport na terenie całego kraju.

 

Parisot
Grupa Parisot powstała we Francji w 1936 roku, kiedy Jacques Parisot rozpoczął produkcję mebli, łącząc nowoczesny design z tradycyjnym rzemiosłem i naciskiem na jakość. Dziś Parisot produkuje meble w zgodzie z europejskimi standardami, z naciskiem na jakość i bezpieczeństwo. Meble dla dzieci spełniają rygorystyczne europejskie wymogi bezpieczeństwa, a pakowane są w częściach do łatwiejszego transportu, wraz ze szczegółową instrukcją montażu.

 

 

Śledz nas w mediach społecznościowych
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie