Połącz się z nami

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Łóżko z ogromną przestrzenią do przechowywania

Francuski producent przedstawia we swych kolekcjiach wiele unikalnych konstrukcji. Jedną z najoryginalniejszych jest łóżko z przestrzenią do przechowywania SpaceUp. Łóżko o powierzchni spania 140x200 cm przeznaczone zwłaszcza dla singli i studentów. Łóżko posiada naprawdę ogromną przestrzeń do przechowywania, mogącą z sukcesem zastąpić nawet szafę. Pod względem oszczędności przestrzeni to naprawdę unikalna konstrukcja, która zyskała szerokie rzesze użytkowników na cyłym świecie, zwłaszcza wśród młodych ludzi aranżujących swoje pierwsze własne mieszkania w małych, wynajętych pomieszczeniach.

 

 

Łóżko oszczędzające przestrzeń

Przedstawiane dzisiaj łóżko Space Up już z nazwy oznacza łóżko z poszerzoną przestrzenią. W wypadku tej konstrukcji sprawdza się to jak co do powierzchni spania tak i co do przestrzeni do przechowywania. Przestrzeń ta w tym wypadku jest nie tylko wyraźnie większa niż u większości podobnych konstrukcji, ale posiada również bardzo praktyczny układ wewnętrzny, pozwalający na systematyczne i przejrzyste przechowywanie wielu przedmiotów różnej wielkości i kształtów. Dodatkowym atutem jest wygodne dojście dowszystkich szuflad, półek i półeczek, wystarczy podnieść stelaż (umieszczony na specjalnym mechaniźmie upraszczającym tę czynność.

 

   

 

Bardzo praktyczne są też półki umieszczone z boku łóżka. Pozwalają one na wygodne odkładanie książek, pilotów, czasopism, budzika, tabletu czy zeszytów, a niższa półka pełni również funkcję schoda. Łóżko Space Up pod względem pojemności jest unikalne i oferuje bez wątpienia największą przestrzeń do przechowywania w tej kategorii łóżek. Oferta łóżek z przestrzenią do przechowywania jest bardzo szeroka i obejmuje różne rodzaje konstrukcji, od dodatkowych szuflad pod łóżko, aż po łóżko Space Up. Nie brakuje też w ofercie konstrukcji z wszelkiego rodzaju dostawkami, czy łóżka z dodatkową przestrzenią do przechowywania, przeznaczone dla par.

 

 

Jak wybrać łóżko z przestrzenią do przechowywania

Łóżka tego typu najczęściej są wykorzystywane do zagospodarowania naprawdę małych pomieszczeń. W takim wypadku trzeba starannie wybierać łóżko zwłaszcza pod kątem możliwości wysunięcia szuflad czy możliwości otwierania drzwi skrzynek dostawek. Większość konstrukcji pozwala na indywidualny dobór ilości szuflad według indywidualnych potrzeb. Możliwości jest naprawdę sporo i na pewno znajdzie się rozwiązanie do każdego pomieszczenia.

 

  

 

 
Na dołączonych zdjęciach mogą Państwo ocenić elegancję poszczególnych rozwiązań, przedstawiających jednak tylko nieznaczną część oferty łóżek z przestrzenię do przechowywania. Jak już wspomnieliśmy, dodatkowa przestrzeń do przechowywania może przybierać różne formy, i mogą one być uzupełniane kolejnymi praktycznymi dodatkami typu oświetlenie LED, czy ładowarka smartfonów i tabletów.

 

Odpowiednim wyborem łóżka można zaoszczędzić sporo drogocennej przestrzeni w małych pomieszczeniach, ale również nie małe środki finansowe. Zaoszczędzoną przestrzeń zawsze można wykorzystać do ustawienia innych potrzebnych mebli, a co do ewentualnego wykorzystania środków finansowych chyba każdy znajdzie odpowiednie zastosowanie.