Połącz się z nami

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Łóżko podwójne z przestrzenią na pościel

Możemy z pewnością stwierdzić, że nawet tak tradycyjne meble, jakimi bez wątpienia są łóżka podwójne, dostosowywują się do zmian zachodzących w stylu życia ich użytkowników i podobnie jak w całym otaczającym nas świecie, również w designie łóżek podwójnych zachodzą zmiany i coraz częściej pojawiają się nowe, nietypowe, ale zarazem praktyczne i pomysłowe konstrukcje. W dzisiejszym artykule przedstawimy Państwu sypialnie francuskiego producenta. Kolekcja Brera zawiera bowiem łóżka z bardzo praktycznym, dodatkowym elementem.

 

Łóżko z miejscem do przechowywania 

Jeszcze kilka lat temu, samodzielny mebel do umieszczenia pościeli w sypialni lub pokoju dziecięcym, był rzeczą zupełnie naturalą, a komody do przechowywania pościeli, kołder i poduszek były prawie integralną częścią wyposażenia tych wnętrz. Z biegiem czasu jednak ta koncepcja prawie całkowicie upadła w zapomnienie. Francuski producent przynosi ciekawe rozwiązanie polegające na integracji wyżej wspomnianej komody bezpośrednio do wezgłowia łóżka. Łóżko zachowuje swój tradycyjny wygląd, zyskuje jednak dodatkową (bardzo praktyczną) przestrzeń do przechowywania.

 

                                  Łóżko podwójne z przedłużeniem Bridge biały

 

Oprócz przestrzeni do przechowywnia (na przykład pościeli) zyskujemy również półkę do odkładania książek, tabletów czy telefonów. Półka oczywiście może też służyć do ustawienia dekoracji czy lampki. Oprócz wspomnianej dostawki w wezgłowiu łóżka, francuski producent oferuje również szufladę pod łóżko, którą można ustawić z prawej lub lewej strony, a w razie potrzeby można równocześnie ustawić dwie szuflady, z obu stron łóżka. Podzielona na dwie części przestrzeń w wezgłowiu łóżka nie musi oczywiście służyć tylko do przechowywania pościeli, ale możemy wykorzystać ją w dowolny sposób.

Oprócz przedstawionego wyżej łóżka kolekcji Brera, francuski producent oferuje równie ciekawe łóżko kolekcji Romy. Nie posiada ono co prawda tak dalece rozbudowanej przestrzeni, ale producent wykorzystał element dekoracyjny wezgłowia do stworzenia eleganckiej półki do odkładania tabletów, telefonów, czasopism czy nawet książek. Również do tej konstrukcji możemy dodatkowo zastosować jedną lub dwie szuflady pod łóżko.

 

                                                  Łóżko podwójne z szufladą i wysuwanym stelażem Stamp biały 

 

Oferta sypialni w nadchodzącym sezonie zapowiada się bardzo ciekawie. Przedstawione propozycje francuskiego producenta stanowią tylko ułamek tegorocznej oferty, warto im się jednak przyjrzeć dokładniej właśnie ze względu na eleganckie wprowadzenie dodatkowej przestrzeni do przechowywania czy odkładania. Materiałem zastosowanym do produkcji jest prosta w utrzymaniu płyta laminowana. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji.