Połącz się z nami

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Łóżko piętrowe z szeregiem możliwości i dodatków

Francuski producent przedstawił na rok bieżący kolekcję mebli dziecięcych Gravity, na którą warto zwrócić uwagę z kilku względów. Podstawą tej kolekcji jest wielofunkcyjne łóżko piętrowe potrafiące pełnić wiele funkcji, w zależności od zastosowanych elementów. Łóżko bez problemu znajdzie zastosowanie w pokoju dziecięcym dla dziewcząt jak i dla chłopców. Łóżko to można również wykorzystać dla dwójki dzieci, wybierając układ z łóżkiem piętrowym dla dwojga dzieci. W dzisiejszym artykule przedstawimy w skrócie kolekcję Gravity.

 

 

Łóżko piętrowe jako rozwiązanie miejsca do spania jednego dziecka

Rozwiązując problem braku przestrzeni w pokoju dziecięcym warto zastosować łóżko piętrowe dla jednego dziecka. Pod łóżkiem na antresoli powstaje przestrzeń, którą z powodzeniem możemy wykorzystać do ustawienia kolejnych mebli, nie zajmujących w ten sposób drogocenną przestrzeń pokoju dziecięcego. W ramach kolekcji Gravity mamy do dyspozycji biurko o identycznym wyglądzie, z możliwością zasunięcia do przestrzeni pod łóżkiem. Możemy też skorzystać z komody z możliwością oklejenia drzwi różnymi motywami, w zależności od tego czy pokój aranżujemy dla dziewczynki czy chłopca.

 

  

 

Łóżko piętrowe widoczne na pierwszym zdjęciu oferuje w przestrzeni pod łóżkiem biurko i szafę, przez co powstaje znaczna oszczędność przestrzeni. Komodę można zamawiać w wielu wersjach, z okleinami w kilku kolorach i z różnymi motywami do wyboru. Bardzo praktycznie i elegancko wykorzystana jest również przestrzeń pod schodkami., które dzięki swej szerokości są zarazem bardzo bezpieczne. Zestaw idealnie nadający się do aranżacji pokoju dziecięcego w małym pomieszczeniu.

 

 

Łóżko piętrowe dla dwójki dzieci

Aranżując pokój dziecięcy dla dwójki dzieci, również możemy skorzystać z kolekcji Gravity, wykorzystują dwuosobowe łóżko piętrowe tej kolekcji. W przestrzeni pod łóżkiem na antresoli umieścimy drugie łóżko dodatkowo uzupełnione szafą. Biurko możemy umieścić dowolnie w przestrzeni pokoju dziecięcego. W razie potrzeby możemy ustawić w pokoju również komodę. Również drzwi szafy możemy odpowiednio udekorować folią dekoracyjną, tak jak w przypadku komody.

 

               

 

Na drugim zdjęciu widoczne jest łóżko bez szafy, bo i taka opcja jest możliwa do realizacji. Oczywiście w zależności od zastosowanych elementów wyposażenia zmienia się również cena zestawu. Tak jak wspominaliśmy na wstępie, możliwości mamy cały szereg. Na drugim zdjęciu widoczne jest łóżko bez szafy, bo i taka opcja jest możliwa do realizacji. Oczywiście w zależności od zastosowanych elementów wyposażenia zmienia się również cena zestawu. Tak jak wspominaliśmy na wstępie, możliwości mamy cały szereg. Przedstawiony na zdjęciu projekt przeznaczony jest raczej dla chłopców, ale do dyspozycji jest również projekt z typowo dziewczęcym motywem, prezentowany na kolejnym zdjęciu. 

 

                                                                   

 

Warto zauważyć zastosowanie tradycyjnego, równoległego, układu łóżka piętrowego, bo i taki jest właśnie możliwy. Francuski producent koncentruje się właśnie na konstrukcjach wielofunkcyjnych, czego pozytywne wyniki są widoczne właśnie w kolekcji Gravity.

 

Kolejną ciekawą funkcją łóżka piętrowego Gravity jest możliwość zastosowania szuflady do dolnego łóżka. Szufladę możemy wykorzystać jako dodatkowe miejsce do spania lub jako dodatkową przestrzeń do przechowywania. Pozwala to na aranżację pokoju dziecięcego nawet dla trójki dzieci w bardzo małym pomieszczeniu.