ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Łóżko piętrowe z litego drewna Skater-XXL-A20-1

Producent: HoppeK
Kod: HPK00315-2015
3 331 zł
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne

Dane produktu

Wysokość: 150 cm
Szerokość: 137 cm
Długość: 209 cm
Nośność: 100 kg
Powierzchnia spania: 90 x 200 cm
Cena łóżka: ze stelażem, bez materaca
Stelaż: drewniany, listewkowy
Materiał: sosna
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: przezroczysty biały
Kraj pochodzenia: Dania
Gwarancja: 36 miesięcy
Transport: Darmowy

Łóżko piętrowe z litego drewna dla chłopców

Jak już sama nazwa podpowiada, kolekcja Skater przeznaczona jest dla małych zwolenników jazdy na deskorolkach. Oferta mebli dziecięcych z litego drewna i dekoracji dziecięcych tej kolekcji przeznaczona jest głównie do pokoi dziecięcych dla chłopców. Prezentowane łóżko piętrowe to jedna z opcji miejsca do spania dla dwójki dzieci. Stelaże i tkanina dekoracyjna w cenie łóżka. Nie brakuje barierki po obwodzie górnego łóżka i praktycznej ukośnej drabinki. Do łóżek można zamówić materace z pokrowcami w kolorze tkaniny dekoracyjnej. Do dyspozycji są również poduszki dekoracyjne. Dzięki szerokiej ofercie tematycznych dekoracji można w oryginalny sposób urządzić pokój dziecięcy według własnej wyobraźni.

Prezentowane łóżko piętrowe można w wieku późniejszym rozłożyć na dwa samodzielne łóżka i zamienić pokój dziecięcy na pokój studencki.

Duński producent kładzie nacisk na jakość. Materiałem do produkcji jest jakościowe drewno sosnowe pokryte białym wodo rozpuszczalnym lakierem. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju. Wydłużona gwarancja 36 miesięcy. Meble posiadają certyfikaty jakości. 
 

Pokój dziecięcy z litego drewna dla chłopców

Oferta duńskiego producenta idealnie się nadaje do stworzenia oryginalnego i harmonicznie dostrojonego pokoju dziecięcego. Jednolity motyw przewodni i kolorystyka, bardzo upraszczają to zadanie. Do kompletnego wyposażenia pokoju dziecięcego nie brakuje biurka, szafy czy komody. Wybór jest aż zaskakująco szeroki. Oczywiście kolekcja Skater nie jest jedyną w ofercie. Do dyspozycji jest wiele podobnych tematycznych kolekcji z tematami i motywami również dla dziewcząt.

 

Hoppekids - with heart and soul
Z meblami i dekoracjami Hoppekids można pokój dla dziecka zamienić w wymarzony świat. Oferta jest bardzo elastyczna, pozwala dobierać tematy, określające osobowość i charakter dziecka. Pokój dla dziecka można urządzić zgodnie z jego zainteresowaniami, z jego ulubionymi postaciami z bajek. Meble dziecięce są składanką, rodzice sami mogą wszystko od początku do końca zestawiać tak, by osiągnąć jak najbardziej funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni.
Również my w firmie Aldo jesteśmy rodzicami i uświadamiamy sobie, jak trudno urządzić pokój dla dziecka tak, by było zadowolone.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty podobne

Dziecięce piętrowe łóżko z litego drewna Space XXL-A20-1

Dziecięce piętrowe łóżko z litego drewna Space XXL-A20-1

Przybliżony czas dostawy:
3-4 tygodnie
od 2 743 zł
Łóżko piętrowe z litego drewna Fairytale Knight-Basic-A6-1

Łóżko piętrowe z litego drewna Fairytale Knight-Basic-A6-1

Przybliżony czas dostawy:
3-4 tygodnie
od 2 743 zł
Łóżko piętrowe z litego drewna Cowboy-XXL-A20-1

Łóżko piętrowe z litego drewna Cowboy-XXL-A20-1

Przybliżony czas dostawy:
3-4 tygodnie
od 2 743 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie