ceneo
Obsługa klienta: +48 796 693 889 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
Meble francuskie
0
0 zł
Koszyk jest pusty
0

Nie zrobisz dobrego wrażenia dwa razy. Zrób dobre wrażenie u swych gości zjawiskowym przedpokojem.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Twoja łazienka zasługuje na to, żeby wyglądać tak pięknie, jak Ty. Uczyń swoją łazienkę prześliczną.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Coś tak przyziemnego, jak meble do przechowywania rzeczy, również mogą być piękne. Wejdź i przekonaj się.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Łóżko piętrowe z litego drewna Flower Power-XXL-A20-1

Producent: HoppeK
Kod: HPK00248-2015
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne
Łóżko piętrowe: XXL-A20-1-209x150x137
3 039 zł
Obwodowa tekstylia dekoracyjna: 90x200
525 zł
Materac dziecięcy: z pokrowcem-200x12x90
792 zł

Dane produktu

Kolor: biały-odcień dekoracji
Obciążenie: 100 kg
Powierzchnia spania: 90 x 200 cm
Cena łóżka: ze stelażem
Stelaż: drewniany, listewkowy
Kontener z szufladami: pianka
Materiał: sosna
Sposób dostawy: do złożenia
Kraj pochodzenia: Dania
Gwarancja: 36 miesięcy
Transport: Darmowy

Łóżko piętrowe z litego drewna z możliwością rozłożenia na dwa samodzielne łóżka

Oferta łóżek piętrowych z litego drewna duńskiego producenta podoba nam się nie tylko ze względu na możliwości urozmaicenia dziecięcymi dekoracjami, ale też tym, że każde łóżko piętrowe z litego drewna można rozłożyć uzyskując łóżka samodzielne. Bardziej dojrzałe dzieci, rodzeństwo, nie chcą już spać na łóżku piętrowym, tak więc możliwość jego rozłożenia będzie w sam raz. Można uzyskać dwa samodzielne łóżka dla studentek. Jeżeli jedna z dziewcząt już dom opuści, można w pokoju pozostawić tylko jedno łóżko. Kolekcja Flower Power oferuje szeroką gamę mebli dziecięcych z litego drewna oraz dziecięcych dekoracji. Jeżeli  łóżka piętrowe nie wydają się być najlepszym rozwiązaniem, można się zdecydować na łóżko z dodatkową leżanką, lub ofertę klasycznych łóżek dziecięcych. Duński producent dzięki dekoracjom, nawiązującym wzajemnie na siebie, przynosi całkowicie nowy sposób urządzania wnętrz pokoju dziecięcego.

 

Meble wykonane są z jakościowego drewna sosnowego pokrytego białym, wodorozpuszczalnym lakierem. Dostawa w częściach do montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju. Przedłużona gwarancja do 36 miesięcy. Meble posiadają wymagane certyfikaty. Cena zawiera stelaże.

 

 

Jak urządzić pokój dziecięcy dla dziewcząt?

Przede wszystkim każda musi mieć swoje miejsce do zabawy, do nauki i do spania, a cała przestrzeń, zresztą tak samo jak wszystko w pokoju dziecięcym, musi być bezpieczna. Bezpieczeństwo dzieci miał na myśli również producent, co potwierdza na przykład górne łóżko z dostatecznie wysoką barierką. Jeżeli nasz projekt nie odpowiada wyobrażeniom klienta, można zamiast klasycznego łóżka piętrowego wybrać łóżko z dodatkową leżanką lub dwa łóżka samodzielne. Poza tym można nabyć szafę, nie brak tu ani oferty biurek z litego drewna. Wszystko wykonane jest z drewna sosnowego w białym kolorze, dzięki czemu można tworzyć mnóstwo kombinacji.


Materace – duńskiego producenta, certyfikowane, bezpieczne dla zdrowia. 
techn. parametry - density 23-26 kg/m3, twardość 155-190Newt. Do wyboru materace o wysokości 9cm lub 12 cm. Materace z wymienialnym pokrowcem w kilku odcieniach.


Hoppekids - with heart and soul
Z meblami i dekoracjami Hoppekids można pokój dla dziecka zamienić w wymarzony świat. Oferta jest bardzo elastyczna, pozwala dobierać tematy, określające osobowość i charakter dziecka. Pokój dla dziecka można urządzić zgodnie z jego zainteresowaniami, z jego ulubionymi postaciami z bajek. Meble dziecięce są składanką, rodzice sami mogą wszystko od początku do końca zestawiać tak, by osiągnąć jak najbardziej funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni.
Również my w firmie Aldo jesteśmy rodzicami i uświadamiamy sobie, jak trudno urządzić pokój dla dziecka tak, by było zadowolone. 

Śledz nas w mediach społecznościowych
Zapisz się do newslettera

Oferty maksymalnie 2x w miesiącu.
Możesz zrezygnować w każdym momencie.