ceneo
Obsługa klienta: +48 796 693 889 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
Meble francuskie
0
0 zł
Koszyk jest pusty
0

Nie zrobisz dobrego wrażenia dwa razy. Zrób dobre wrażenie u swych gości zjawiskowym przedpokojem.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Twoja łazienka zasługuje na to, żeby wyglądać tak pięknie, jak Ty. Uczyń swoją łazienkę prześliczną.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Coś tak przyziemnego, jak meble do przechowywania rzeczy, również mogą być piękne. Wejdź i przekonaj się.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Łóżko piętrowe z litego drewna Cowboy-XXL-A20-1

Producent: HoppeK
Kod: HPK00235-2015
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne
Łóżko piętrowe: XXL-A20-1-209x150x137
2 935 zł
Materac dziecięcy: 90x12x200 cm
1 017 zł
Tkanina wokół łóżka: 90x200
414 zł
Pokrowiec na materac: 90x12x200 cm - szary
385 zł

Dane produktu

Kolor: biały-odcień dekoracji
Obciążenie: 100 kg
Powierzchnia spania: 90 x 200 cm
Cena łóżka: ze stelażem
Stelaż: drewniany, listewkowy
Kontener z szufladami: pianka
Materiał: sosna
Sposób dostawy: do złożenia
Kraj pochodzenia: Dania
Gwarancja: 36 miesięcy
Transport: Darmowy

Prawdziwie dziecięce łóżko piętrowe z litego drewna, przede wszystkim dzięki dekoracjom i dodatkom

W ofercie duńskiego producenta zwrócił naszą uwagę najbardziej całkowicie nowy sposób urządzania pokoi dziecięcych. Łóżko piętrowe z litego drewna można ozdobić dekoracjami i dodatkami w postaci tkaniny wokół łóżka, poduszkami, jest także materac z szarym, ściąganym pokrowcem. Wszystko w harmonizujnym temacie westernu dla małego kowboja. Ale to jeszcze nie wszystko, co prezentowane łóżko piętrowe ma do zaoferowania. Jak tylko chłopcy podrosną i nie będą chcieli już spać na łóżku piętrowym, można je prosto rozłożyć na dwa oddzielne łóżka. Aby kompletnie zaaranżować pokój dziecięcymożna do łóżka dobrać w identycznym stylu inne meble oraz dziecięce dekoracje.

Duński producent kładzie szcególny nacisk na jakość i bezpieczeństwo dzieci. Wokół górnego łóżka umieszczono barierkę. Cena zawiera stelaż. Meble wykonane są z jakościowego drewna sosnowego pokrytego białym, bezpiecznym dla zdrowia lakierem. Dostawa w częściach do montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju. Gwarancja przedłużona do 36 miesięcy. Meble posiadają odpowiednie certifikaty.

 

Pokój dziecięcy z litego drewna dla dwóch chłopców

W kolekcji mebli dziecięcych z litego drewna Cowboy znajdziemy kilka propozycji urządzenia wnętrz. Można nabyć klasyczne łóżko piętrowe dla dwójki dzieci, lub wybrać łóżko dziecięce z szufladą w formie dostawki, czy też w końcu kwestię miejsca do spania rozwiązać za pomocą dwóch oddzielnych, klasycznych łóżek. Wszystkie warianty są dostępne w ofercie tej kolekcji. Do dyspozycji są także różnego rodzaju dekoracje dziecięce dla małych kowbojów, są biurka z litego drewnaregały, szafy, a nawet krzesełka i stoliki z litego drewna dla maluchów.

 

Materace – duńskiego producenta, certyfikowane, bezpieczne dla zdrowia. 
techn. parametry - density 23-26 kg/m3, twardość 155-190Newt. Wysokość 9cm lub 10 cm, zdejmowany pokrowiec w kolorze niebieskim. Łóżka wymagają materaca o wymiarach 90x200cm. W ramach oferty można nabyć również materace o wysokości 12cm, które polecamy do tego rodzaju łóżka.

Hoppekids - with heart and soul
Z meblami i dekoracjami Hoppekids pokój dziecka można przemienić w świat marzeń. Oferta jest bardzo elastyczna, pozwala wybrać odpowiednią tematykę, określającą osobowość i charakter dziecka. Pokój dziecięcy można urządzić zgodnie z jego zainteresowaniami, z jego ulubionymi postaciami z bajek. Meble dziecięce są do złożenia, rodzice sami decydują jak zestawić poszczególne elementy tak, by funkcjonalnie i jak najlepiej wykorzystać przestrzeń. Ponieważ sami jesteśmy rodzicami zdajemy sobie sprawę, jak trudno urządzić pokój dziecka tak, by było ono zadowolone.

Śledz nas w mediach społecznościowych
Zapisz się do newslettera

Oferty maksymalnie 2x w miesiącu.
Możesz zrezygnować w każdym momencie.