ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)
Darmowy transport

Łóżko piętrowe z litego drewna Cowboy-XXL-A20-1

Producent: HoppeK
Kod: HPK00235-2015
Dostępność:
3-4 tygodnie
Darmowy transport
Łóżko piętrowe: XXL-A20-1-209x150x137
2 840 zł
Materac dziecięcy: z pokrowcem-200x12x90
740 zł
Obwodowa tekstylia dekoracyjna: 90x200
490 zł

Dane produktu

Nośność: 100 kg
Powierzchnia spania: 90 x 200 cm
Cena łóżka: ze stelażem
Stelaż: drewniany, listewkowy
Kontener z szufladami: pianka
Materiał: sosna
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: biały-odcień dekoracji
Kraj pochodzenia: Dania
Gwarancja: 36 miesięcy
Transport: Darmowy

Naprawdę dziecięce łóżko piętrowe z litego drewna, przede wszystkim dzięki dekoracjom i dodatkom

W ofercie duńskiego producenta zwrócił naszą uwagę najbardziej całkowicie nowy sposób urządzania pokojów dziecięcych i samodzielnych dziecięcych łóżek. Konkretnie łóżko piętrowe z litego drewna można urozmaicić dekoracjami i dodatkami w postaci tkaniny wokół łóżka, dekoracyjnych poduszek, do dyspozycji są też i materace z wymienialnymi pokrowcami szarego koloru. Wszystko z harmonizującym tematem westernu dla małego kowboja. Ale to nadal nie wszystko, co łóżko piętrowe ma do zaoferowania. Jak tylko chłopcy podrosną i nie będą już chcieć spać na piętrowym łóżku, ewentualnie jeden z nich już opuści dom, można piętrowe łóżko poprzez prosty demontaż zamienić na dwa łóżka samodzielneŁóżko piętrowe w sytuacji, kiedy chcemy urządzić cały pokój dziecięcymożna w identycznym stylu uzupełnić o inne elementy mebli oraz dziecięcych dekoracji.

 Duński producent kładzie nacisk na jakość i bezpieczeństwo dzieci. Wokół całego górnego łóżka umieszczona jest barierka. Cena zawiera stelaż. Meble wykonane są z jakościowego drewna sosnowego pokrytego białym, wodorozpuszczalnym lakierem. Dostawa w częściach do montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju. Gwarancja przedłużona do 36 miesięcy. Meble posiadają odpowiednie certifikaty.

 

Pokój dziecięcy z litego drewna dla dwu chłopców

W kolekcji mebli dziecięcych z litego drewna Cowboy znajdziemy od razu kilka różnych propozycji urządzenia wnętrz. Można nabyć klasyczne łóżko piętrowe dla dwójki dzieci, lub wybrać łóżko dziecięce z dodatkową leżanką, czy też w końcu kwestię miejsca do spania rozwiązać za pomocą dwu samodzielnych klasycznych łóżek. Wszystkie warianty są w ofercie tej kolekcji do dyspozycji, niektóre spośród nich przedstawia pokazany projekt w całości. Do dyspozycji są też inne dziecięce dekoracje przeznaczone dla małych kowbojów, biurka z litego drewna,regały, szafy, a nawet krzesełka i stoliki z litego drewna dla maluchów.

 

Materace – duńskiego producenta, certyfikowane, bezpieczne dla zdrowia. 
techn. parametry - density 23-26 kg/m3, twardość 155-190Newt. Wysokość 9cm lub 10 cm, wymienialny pokrowiec w kolorze niebieskim. Łóżka wymagają materaca o wymiarach 90x200cm. W ramach oferty można nabyć również materace o wysokości 12cm, które do tego rodzaju łóżka polecamy.

Hoppekids - with heart and soul
Z meblami i dekoracjami Hoppekids można pokój dla dziecka zamienić w wymarzony świat. Oferta jest bardzo elastyczna, pozwala dobierać tematy, określające osobowość i charakter dziecka. Pokój dla dziecka można urządzić zgodnie z jego zainteresowaniami, z jego ulubionymi postaciami z bajek. Meble dziecięce są składanką, rodzice sami mogą wszystko od początku do końca zestawiać tak, by osiągnąć jak najbardziej funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni.
Również my w firmie Aldo jesteśmy rodzicami i uświadamiamy sobie, jak trudno urządzić pokój dla dziecka tak, by było zadowolone.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty powiązane

Produkty podobne

Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie