ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Łóżko piętrowe z litego drewna Aeroplane-XXL-A7-1

Producent: HoppeK
Kod: HPK00146-2015
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne
Materac dziecięcy: z pokrowcem-200x12x90
740 zł
Obwodowa tekstylia dekoracyjna: 90x200
490 zł
Łóżko piętrowe: XXL-A20-1-209x150x137
2 840 zł

Dane produktu

Nośność: 100 kg
Powierzchnia spania: 90 x 200 cm
Cena łóżka: ze stelażem
Stelaż: drewniany, listewkowy
Kontener z szufladami: pianka
Materiał: sosna
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: biały-odcień dekoracji
Kraj pochodzenia: Dania
Gwarancja: 36 miesięcy
Transport: Darmowy

Łóżko piętrowe z litego drewna z dekoracjami dla chłopca

Oferta piętrowych łóżek z litego drewna w kolekcji duńskiego producenta to możliwość wybierania spośród kilkudziesięciu różnych wzorów. My prezentujemy obecnie tradycyjny dizajn piętrowego łóżka, ale z bardzo oryginalnym uzupełnieniem o dekoracje, które są odpowiednie do pokoju dziecięcego dla chłopców. Dekoracje w połączeniu z bielą tworzą ładny kontrast. Wraz z ofertą mebli dziecięcych z litego drewna oraz dekoracji dziecięcych duńskiego producenta pojawia się i całkowicie nowy sposób urządzania wnętrz dla naszych dzieci.

Producent duński stawia na wysoką jakość i dlatego może sobie pozwolić na oferowanie gwarancji na okres 3 do 5 lat. Materiałem, z którego wykonane jest piętrowe łóżko, jest drewno sosnowe pokryte białym wodorozpuszczalnym lakierem. Dostawa w częściach do montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju. Gwarancja przedłużona do 36 miesięcy. Meble posiadają odpowiednie certyfikaty. 
 

Jak urządzić pokój dla dwójki chłopców?

Przede wszystkim musi być miejsce do zabawy, a miejsce takie musi tak samo jak wszystko w pokoju dziecięcym być bezpieczne. O bezpieczeństwie dzieci myślał zresztą i producent wyposażając na przykład górne łóżko w wysoką barierkę. Jeżeli akurat to rozwiązanie nie jest odpowiednie, można zamiast klasycznego piętrowego wybrać łóżko z dodatkową leżanką lub dwa łóżka. Równie dobrze można nabyć szafę, nie brakuje też oferty biurek z litego drewna. Wszystko wykonane jest z drewna sosnowego w białym kolorze, dzięki czemu mamy możliwość nieskończonej ilości kombinacji.

Materace – duńskiego producenta, certyfikowane, bezpieczne dla zdrowia.
techn. parametry - density 23-26 kg/m3, twardość 155-190Newt. Wysokość 9cm lub 12 cm. Możliwość wybrania pokrowca z kilku odcieni.


Hoppekids - with heart and soul
Z meblami i dekoracjami Hoppekids można pokój dla dziecka zamienić w wymarzony świat. Oferta jest bardzo elastyczna, pozwala dobierać tematy, określające osobowość i charakter dziecka. Pokój dla dziecka można urządzić zgodnie z jego zainteresowaniami, z jego ulubionymi postaciami z bajek. Meble dziecięce są składanką, rodzice sami mogą wszystko od początku do końca zestawiać tak, by osiągnąć jak najbardziej funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni.
Również my w firmie Aldo jesteśmy rodzicami i uświadamiamy sobie, jak trudno urządzić pokój dla dziecka tak, by było zadowolone.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty podobne

Łóżko piętrowe z litego drewna Space

Łóżko piętrowe z litego drewna Space

Przybliżony czas dostawy:
3-4 tygodnie
od 3 304 zł
Dziecięce piętrowe łóżko Space XXL-A7-1

Dziecięce piętrowe łóżko Space XXL-A7-1

Przybliżony czas dostawy:
3-4 tygodnie
od 2 149 zł
Dziecięce piętrowe łóżko z litego drewna Space XXL-A20-1

Dziecięce piętrowe łóżko z litego drewna Space XXL-A20-1

Przybliżony czas dostawy:
3-4 tygodnie
od 2 743 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie