ceneo
Obsługa klienta: +48 796 693 889 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
Meble francuskie
0
0 zł
Koszyk jest pusty
0

Nie zrobisz dobrego wrażenia dwa razy. Zrób dobre wrażenie u swych gości zjawiskowym przedpokojem.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Twoja łazienka zasługuje na to, żeby wyglądać tak pięknie, jak Ty. Uczyń swoją łazienkę prześliczną.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Coś tak przyziemnego, jak meble do przechowywania rzeczy, również mogą być piękne. Wejdź i przekonaj się.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Łóżko piętrowe z biurkiem Butterfly-Basic-A-10-1

Producent: HoppeK
Kod: HPK00117-2015
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne
Łóżko piętrowe: 208x177x101
2 910 zł
Materac dziecięcy: z pokrowcem-200x12x90
792 zł

Dane produktu

Kolor: biały-odcień dekoracji
Obciążenie: 100 kg
Powierzchnia spania: 90 x 200 cm
Cena łóżka: ze stelażem
Stelaż: drewniany, listewkowy
Kontener z szufladami: pianka
Materiał: sosna
Sposób dostawy: do złożenia
Kraj pochodzenia: Dania
Gwarancja: 36 miesięcy
Transport: Darmowy

Mało miejsca w pokoju dla dziecka?

Rozwiązaniem może być łóżko piętrowe z litego drewna z biurkiem, zajmującym całą długość łóżka na antresoli. Uzyskujemy w ten sposób obszerny blat, a łóżko piętrowe staje się odpowiednim miejscem dla studentów, którym bądź co bądź potrzebna jest większa powierzchnia biurka. Jeżeli łóżko ma być na razie przeznaczone dla małej dziewczynki, przydatna może być barierka wokół całego łóżka oraz miłe wielokolorowe dekoracje. Łóżko piętrowe można nabyć również bez biurka, wówczas pod łóżkiem na antresoli można ulokować coś innego, na przykład komodę. W ofercie duńskiego producenta mebli dziecięcych z litego drewna oraz dekoracji znaleźć można wiele innych produktów uzupełniających łóżko, umożliwiających kompleksowe wyposażenie pokoju dla dziecka. To oferta, która daje szansę całkowicie odmiennego, nowego sposobu urządzania wnętrza pokoju dziecięcego.

Producent duński stawia na wysoką jakość i dlatego może sobie pozwolić na oferowanie gwarancji na okres 3 do 5 lat. Materiał drewna sosnowego jest pokryty wodorozpuszczalnym lakierem w odcieniu transparentnej bieli. Stelaż w cenie łóżka. Dostawa w częściach do montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju. 
 

 

Pokój dziecięcy z litego drewna dla uczennicy i studentki

Jak już zostało powiedziane, oferta mebli dziecięcych z litego drewna oraz dekoracji w kolekcji Butterfly jest bardzo bogata, fantazja nie zna tu ograniczeń. Na ilustrujących zdjęciach pokazujemy kilka projektów pokojów dziecięcych, które można nabyć. Oryginalność i wyczucie szczegółów, podobnie jak możliwość urządzania wnętrz według własnych życzeń i indywidualnych wizji, to koncepcja duńskiego producenta.Łóżko uzupełnić można o materac z wymienialnym pokrowcem, w naszym przypadku zdecydowaliśmy się na kolor fioletowy, tak samo można jednak wybrać kolor jasnoróżowy lub jeszcze inne.


Materace – duńskiego producenta, certyfikowane, bezpieczne dla zdrowia.
techn. parametry - density 23-26 kg/m3, twardość 155-190Newt. Wysokość 9-10 cm, wymienialny pokrowiec. Do łóżka potrzebny jest materac o wymiarach 90x200cm. W ofercie znajdują się również materace o wysokości 12cm, które są naszym zdaniem najbardziej odpowiednie do tego łóżka.


Hoppekids - with heart and soul
Z meblami i dekoracjami Hoppekids można pokój dla dziecka zamienić w wymarzony świat. Oferta jest bardzo elastyczna, pozwala dobierać tematy, określające osobowość i charakter dziecka. Pokój dla dziecka można urządzić zgodnie z jego zainteresowaniami, z jego ulubionymi postaciami z bajek. Meble dziecięce są składanką, rodzice sami mogą wszystko od początku do końca zestawiać tak, by osiągnąć jak najbardziej funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni.
Również my w firmie Aldo jesteśmy rodzicami i uświadamiamy sobie, jak trudno urządzić pokój dla dziecka tak, by było zadowolone.

Śledz nas w mediach społecznościowych
Zapisz się do newslettera

Oferty maksymalnie 2x w miesiącu.
Możesz zrezygnować w każdym momencie.