ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Łóżko piętrowe z biurkiem Babel G61.306

Producent: Gaut
Kod: GA00103-2015
4 165 zł
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne

Dane produktu

Wysokość: 195 cm
Szerokość: 103 cm
Długość: 237 cm
Nośność: 100 kg
Powierzchnia spania: 90 x 200 cm
Cena łóżka: ze stelażem, szufladami i biurkiem
Materiał: płyta laminowana 18-25 mm
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: biały
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy
Biurko: 102x76x55 cm

Łóżko piętrowe Babel jako idealne rozwiązanie braku przestrzeni w pokoju dziecięcym

W jaki sposób zaaranżować kompletne wyposażenie pokoju dziecięcego na małej przestrzeni, tak by zachować odpowiednią przestrzeń do gier i zabaw? Zadanie jest trudne, ale odpowiedź bardzo prosta. Wystarczy dokładnie przejrzeć ofertę wielofunkcyjnych łóżek z bardzo pomysłowymi konstrukcjami umożliwiającymi maksymalną oszczędność tak drogocennej przestrzeni. Taką właśnie konstrukcję posiada prezentowane tu łóżko piętrowe Babel. Do łóżka można dokupić biurko o identycznym stylu. Biurko można umieścić w dowolnym miejscu pokoju dziecięcego. Łóżko posiada ogromną przestrzeń do przechowywania. Posiada zintegrowaną szafę, regał, szafki i półki, oraz zestaw dwóch szuflad pod łóżko. Neutralny biały kolor będzie odpowiedni zarówno dla dziewcząt jak i chłopców. Łóżko piętrowe co prawda oferuje tylko jedno miejsce do spania, ale jego elegancki wygląd, bez wyraźnych motywów dziecięcych pozwala na wykorzystanie go nawet w wieku późno nastoletnim.

 

Francuski producent kładzie nacisk na jakość swych produktów i bezpieczeństwo dzieci. Łóżko piętrowe należy do kategorii markowych mebli, czyli mebli posiadających atesty i certyfikaty bezpieczeństwa. Materiałem do produkcji jest płyta laminowana o grubości 18 i 25 mm. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju.Certifikat ISO 9001 - jakość
Certifikat ISO 14001 - gwarancja 2 - 5 lat
Certifikat ISO 18001 - bezpieczne w używaniu, nieszkodliwe dla zdrowia

 

 

Nowoczesne łóżko piętrowe

Łóżko piętrowe Babel możemy z powodzeniem zaszeregować do kategorii nowoczesnych mebli. Nowoczesna konstrukcja z naciskiem na maksymalne wykorzystanie przestrzeni pokoju dziecięcego. Łóżko piętrowe można umieścić bezpośrednio pod ścianą z lewej czy prawej strony, lub jako centralny obiekt pokoju dziecięcego. Szuflady również można umieścić z prawej lub lewej strony.

 

Gautier
Zespół projektantów z firmy Gautier z przyjemnością przedstawia bardzo ciekawą kolekcję mebli. Produkcja jest czysto francuska, a skupia się przede wszystkim na harmonii oraz spójności. Filozofia, która ma na celu ciągłe podnoszenie jakości a zarazem kładzie nacisk na szczegóły.
Producent oferuje wzornictwo i styl na miarę dzisiejszych czasów, a zarazem jest pozytywnie nastawiony do problematyki ochrony środowiska, zwłaszcza pod kątem produkcji. Dowodzi tego posiadanie wielu certyfikatów.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty podobne

Dziecięce łóżko piętrowe Smoozy 2223LSUR

Dziecięce łóżko piętrowe Smoozy 2223LSUR

Przybliżony czas dostawy:
na magazynie
1 439 zł
-35%
Łóżko piętrowe Babel G61.306

Łóżko piętrowe Babel G61.306

Przybliżony czas dostawy:
3 347 zł
w magazynie
2 175 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie