ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Łóżko piętrowe z biurkiem Aeroplane-Basic-A10-1

Producent: HoppeK
Kod: HPK00144-2015
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne
Łóżko piętrowe: 208x177x101
2 719 zł
Materac dziecięcy: z pokrowcem-200x12x90
740 zł

Dane produktu

Nośność: 100 kg
Powierzchnia spania: 90 x 200 cm
Cena łóżka: ze stelażem, bez materaca
Stelaż: drewniany, listewkowy
Kontener z szufladami: pianka
Materiał: sosna
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: biały
Kraj pochodzenia: Dania
Gwarancja: 36 miesięcy
Transport: Darmowy

Łóżko piętrowe z biurkiem to rozwiązanie do małych pomieszczeń

W sytuacji, kiedy pokój dla dziecka trzeba zreorganizować tak, by nie był zapchany meblami, może być doskonałym rozwiązaniem nabycie jednego z łóżek na antresoli, oferowanych przez duńskiego producenta. Teraz ponadto prezentujemy piętrowe łóżko z biurkiem, zajmującym całą długość łóżka, czyli z blatem o takiej samej wielkości. Łóżko na antresoli wyposażone jest w barierkę, tak więc nie ma zagrożenia wypadnięcia dziecka. W ofercie znajdziemy też piętrowe łóżko o identycznym wyglądzie, tyle że bez biurka na wypadek, gdyby w przestrzeni pod łóżkiem trzeba było umieścić inny mebel. Takie rozwiązanie miejsca do spania jest odpowiednie również do pokoju studenckiego, zwłaszcza ze względu na duże biurko. A tak samo można z bogatej oferty dekoracji wybrać te z motywami odpowiednimi dla dziewczyny i zyskać w ten sposób łóżko do pokoju dziecięcego dla dziewczynki.

Aldo poleca: poprzez demontaż łóżka i biurka uzyskamy klasyczne dziecięce łóżko

 

Producent duński stawia na wysoką jakość i dlatego może sobie pozwolić na oferowanie gwarancji na okres 3 do 5 lat. Materiał drewna sosnowego jest pokryty wodorozpuszczalnym lakierem w odcieniu transparentnej bieli. Dostawa w częściach do montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju. 
 

 

Jak rozmieszczać meble w małym pokoju dla dziecka

Jak już na wstępie zostało powiedziane łóżko piętrowe ma przede wszystkim zaszczędzić miejsce w pokoju dziecięcym. Nabywając łóżko zyskujemy miejsce przynajmniej na jeden dodatkowy mebel, zazwyczaj biurko. Nie brakuje barierki, przy czym jak już podano w wyższym wieku łóżko można w prosty sposób zdemontować i obniżyć. W projektach duńskiego producenta wszystko dopracowane jest do najdrobniejszych szczegółów. Łóżko można uzupełnić o materace z wymienialnymi pokrowcami, w naszym wypadku wybraliśmy czerwone, równie dobrze można jednak nabyć jasno- lub ciemnoniebieskie.Materace – duńskiego producenta, certyfikowane, bezpieczne dla zdrowia.
techn. parametry - density 23-26 kg/m3, twardość 155-190Newt. Wysokość 9-10 cm, wymienialny pokrowiec. Do łóżka potrzebny jest materac o wymiarach 90x200cm. W ofercie znajdują się również materace o wysokości 12cm, które są naszym zdaniem najbardziej odpowiednie do tego łóżka.


Hoppekids - with heart and soul
Z meblami i dekoracjami Hoppekids można pokój dla dziecka zamienić w wymarzony świat. Oferta jest bardzo elastyczna, pozwala dobierać tematy, określające osobowość i charakter dziecka. Pokój dla dziecka można urządzić zgodnie z jego zainteresowaniami, z jego ulubionymi postaciami z bajek. Meble dziecięce są składanką, rodzice sami mogą wszystko od początku do końca zestawiać tak, by osiągnąć jak najbardziej funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni.
Również my w firmie Aldo jesteśmy rodzicami i uświadamiamy sobie, jak trudno urządzić pokój dla dziecka tak, by było zadowolone.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty podobne

Łóżko piętrowe z litego drewna z biurkiem Pino PIOLBU14

Łóżko piętrowe z litego drewna z biurkiem Pino PIOLBU14

Przybliżony czas dostawy:
2-3 tygodnie
2 777 zł
Piętrowe łóżko dziecięce Space-Basic-A10-1

Piętrowe łóżko dziecięce Space-Basic-A10-1

Przybliżony czas dostawy:
3-4 tygodnie
od 2 809 zł
Dziecięce piętrowe łóżko z litego drewna Space XXL-A23-1

Dziecięce piętrowe łóżko z litego drewna Space XXL-A23-1

Przybliżony czas dostawy:
3-4 tygodnie
od 2 232 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie