ceneo
Obsługa klienta: +48 796 693 889 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
Meble francuskie
0
0 zł
Koszyk jest pusty
0

Nie zrobisz dobrego wrażenia dwa razy. Zrób dobre wrażenie u swych gości zjawiskowym przedpokojem.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Twoja łazienka zasługuje na to, żeby wyglądać tak pięknie, jak Ty. Uczyń swoją łazienkę prześliczną.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Coś tak przyziemnego, jak meble do przechowywania rzeczy, również mogą być piękne. Wejdź i przekonaj się.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Łóżko piętrowe – pokój dziecięcy Gravity 2347LISP-AR1P-PORB

Producent: PRS
Kod: PRS0024-2016
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne
Łóżko piętrowe:242x171x110
2 246 zł
Komoda: 94x106x35
602 zł

Dane produktu

Kolor: popielaty biały
Obciążenie: 90 kg
Powierzchnia spania: 90 x 200 cm
Cena łóżka: ze stelażem, bez materaca
Stelaż: płyta z otworami
Materiał: płyta laminowana 15-22 mm
Sposób dostawy: do złożenia
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Pokój dziecięcy dla dwójki dziewcząt lub chłopców, w zależności od doboru kolorów i dekoracji

Mało miejsca w pokoju dzieci!cym? Najprostszym rozwiązaniem, dzięki któremu wygospodarujemy miejsce do zabawy dla dziecka, jest w takiej sytuacji zastosowanie łóżka piętrowego. Dwa łóżka umieszczone ponad sobą zajmują oczywiście mniej miejsca niż klasyczne łóżka, ustawione obok siebie. Poza tym łóżko piętrowe  oferuje inne możliwości, jak zaoszczędzić jeszcze więcej miejsca. Na przykład łóżko piętrowe Gravity z szafąlub z szufladą, którą można zamienić na dodatkowe miejsce do spania dla trzeciego dziecka, ewentualnie na przestrzeń do przechowywania. Co jednak najbardziej nam się w tej kolekcji podoba to możliwość przemiany mebli w zależności od tego, czy ma służyć dziewczynkom czy chłopcom. Można wybierać spośród czterech rodzajów kolorystyki komody. Pierwszą możliwością, pokazaną w projekcie, jest wersja z różowymi drzwiczkami komody. Kolejną wersję stanowi komoda w odcieniu zgodnym z odcieniem piętrowego łóżka, a więc w popielu – taki wariant jest odpowiedni w sytuacji, kiedy pokój ma równocześnie służyć chłopcu i dziewczynce. Motyw Nowego Jorku i komiksu bardziej będzie pasował do pokoju dla dwójki chłopców. Elastyczność oferty jest tym, na czym chcemy się w roku bieżącym koncentrować.

 

Francuski producent kładzie nacisk na pomysłowość konstrukcji i wysoką jakość. Łóżko piętrowe oraz meble kolekcji Gravity są gwarancją bezpieczeństwa. Materiałem do produkcji jest płyta laminowana o grubości 15-22 mm. Do konstrukcji łóżka wykorzystano płytę grubości 22 mm, do półek i szafek o grubości 15 mm. Łóżko umożliwia zmianę układu. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju.

 

 

Pokój dziecięcy z łóżkiem piętrowym

Piętrowe łóżko to nie tylko miejsce do spania, ale też wiele miejsc do odkładania i przechowywania odzieży i innych rzeczy, dzięki czemu można zaoszczędzić miejsce w pokoju. Obydwa łóżka wyposażone są w półki, każde dziecko ma więc własne miejsce do układania książek. Piętrowe łóżko jest bezpieczne.Schodki mają szerokie stopnie, są więc z całą pewnością lepszym rozwiązaniem, niż drabinka. Wyposażone są bowiem dodatkowo w wysoką balustradkę wzdłuż schodów.Górne łóżko ma z kolei barierkę po całym obwodzie. Do projektu nie można po prostu mieć żadnych uwag i dlatego wyroby francuskiego producenta z przyjemnością oferujemy.

 

Parisot
Grupa Parisot powstała we Francji w 1936 roku, kiedy Jacques Parisot rozpoczął produkcję mebli łącząc nowoczesny design z tradycyjnym rzemiosłem i naciskiem na jakość. Dziś Parisot produkuje meble w zgodzie z europejskimi standardami, z naciskiem na jakość i bezpieczeństwo. Meble spełniają rygorystyczne europejskie wymogi bezpieczeństwa, a pakowane są w częściach do łatwiejszego transportu, wraz ze szczegółową instrukcją montażu.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty podobne

Dziecięce piętrowe łóżko Leo 2344LISU

Dziecięce piętrowe łóżko Leo 2344LISU

Przybliżony czas dostawy: 3 - 4 tygodnie
1 742 zł
Zniżka 45%
Łóżko dziecięce Bibop - dla 2 osób

Łóżko dziecięce Bibop - dla 2 osób

Przybliżony czas dostawy: na magazynie - dostawa 1.tygodnia w styczniu
3 386 zł
1 862 zł
Zapisz się do newslettera

Oferty maksymalnie 2x w miesiącu.
Możesz zrezygnować w każdym momencie.