Połącz się z nami

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Łóżko piętrowe jako kompletny pokój dziecięcy

Unikalna oferta markowych mebli dziecięcych New Joy z wydłużoną do siedmiu lat gwarancją. Pomysłowe konstrukcje idealnie nadające się do aranżacji pokoi dziecięcych w małych pomieszczeniach. W wypadku braku przestrzeni do aranżacji pokoju dziecięcego powstaje logiczne pytanie w jaki sposób zaaranżować pokój dziecięcy, by obejmował wszystkie niezbędne elementy. Niełatwe zadanie, ale dzięki szerokiej ofercie praktycznych konstrukcji na pewno do zrealizowania. Najprostszym sposobem na zaoszczędzenie przestrzeni, to zrezygnowanie z dwu samodzielnych łóżek i zastosowanie na przykład łóżka piętrowego. Współczesna oferta łóżek piętrowych jest naprawdę bardzo szeroka i obejmuje również konstrukcje integrujące kompletne wyposażenie pokoju dziecięcego w jednym meblu i właśnie z takimi konstrukcjami chcemy Państwa zapoznać w dzisiejszym artykule.

 

 

Rozwiązanie pokoju dziecięcego dla dwójki dziewcząt w małym pomieszczeniu

Przygotowując się do aranżacji pokoju dziecięcego dla dwójki dziewcząt na pewno będą Państwo wystawieni naciskom co do wyboru koloru, a zwłaszcza do obecności odpowiedniej ilości koloru różowego. Najpopularniejszy kolor dziewczęcy oferowany jest niemal w każdej kolekcji mebli dziecięcych dla dziewcząt, polecamy jednak nie ulegać zbytnio naciskom, a ewentualne braki kolorystyczne uzupełnić raczej różowymi dekoracjami.

 

   

 

Na zdjęciach powyżej przedstawiamy dwa projekty wyposażenia pokoju dziewczęcego z zastosowaniem łóżek piętrowych. Oryginalne, bardzo praktyczne i pomysłowe konstrukcje oferują w zasadzie wszystkie niezbędne elementy wyposażenia pokoju dziecięcego. Kompletne zestawy przedstawione na zdjęciach nie zajmują jednak o wiele większą powierzchnię niż łóżko piętrowe. Producent dysponuje również identycznymi projektami w typowo chłopięcej kolorystyce. Zastosowana kolorystyka z optymalnie wyważoną ilością koloru różowego, pozwala na wykorzystanie mebli nawet w późniejszym wieku, bez potrzeby zmian umeblowania co kilka lat. Oferta pokoi dziecięcych z łóżkiem piętrowym w roli głównej jest naprawdę sporo. Wybierać można z przeróżnych rozwiązań, a pomocą przy wyborze mogą być również prezentacje wideo dostępne na stronach naszego sklepu.

 

 

Rozwiązanie pokoju dziecięcego dla chłopców

Pomysłowe konstrukcje pokoi dziecięcych z łóżkiem piętrowym w roli głównej, dostępne są również w typowo chłopięcej kolorystyce, o czym już informowaliśmy. Najpopularniejszym chłopięcym kolorem to oczywiście niebieski, ale również w wypadku pokoju dla chłopców warto korzystać z niego w sposób umiarkowany, co akurat w przedstawianym projekcie udało się w stu procentach.

 

  

 

Również w tym projekcie producent zastosował bardzo pomysłową konstrukcję integrującą w sobie w zasadzie kompletny pokój dziecięcy. Oprócz miejsc do spania dla dwójki chłopców mamy do dyspozycji również biurko, szafę, półkę do odkładania i sporo przestrzeni do przechowywania dyskretnie poukrywanej w konstrukcji łóżka. Bardzo praktyczne jest wykorzystanie przestrzeni pod schodkami w formie głębokich szuflad. Producent gwarantuje w ten sposób nie tylko dodatkową przestrzeń, ale również bezpieczeństwo dzieci, dla których szerokie schodki są zdecydowanie bezpieczniejsze niż prosta drabinka.

 

Przedstawione konstrukcje markowych mebli dziecięcych zdecydowanie należą do najlepszych rozwiązań pod kątem oszczędności przestrzeni i jakości wykonania, czego dowodem jest wydłużona do siedmiu lat gwarancja. Przedstawione rozwiązania nie należą co prawda do tanich, ale biorąc pod uwagę ilość mebli skoncentrowanych na minimalnej przestrzeni cena na pewno jest do przyjęcia.

 

 

Kompleksowe rozwiązanie do małych pomieszczeń

Producent poprzednich projektów przygotował również rozwiązanie dla zwolenników tradycyjnych konstrukcji, nie mających zaufania do łóżek piętrowych, Łóżko dziecięce z dostawką w formie szuflady zasuwanej pod łóżko i wykorzystanej jako dodatkowe miejsce do spania. Takie właśnie rozwiązanie przedstawiamy na kolejnych zdjęciach. Oba projekty różnią się w zasadzie tylko ilością przestrzeni do przechowywania, a pomimo że widoczne są w wykonaniu raczej dla dziewcząt, to oczywiście dostępne są również w wersji dla chłopców.

 

   

 

Łatwo chyba ocenić, które z dzisiaj przedstawionych rozwiązań bardziej odpowiada Państwa potrzebom. Przedstawione projekty stanowią tylko nieznaczną część oferty tego producenta, ale mamy nadzieję że pomogły nam przekonać Państwa o prawie nieograniczonych możliwościach współczesnych konstrukcji.