ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Łóżko piętrowe Babel G61.306

Producent: Gaut S
Kod: GA00102-2015
3 347 zł
2 175 zł
-35%
Przybliżony czas dostawy:
w magazynie
Darmowy transport

Dane produktu

Wysokość: 195 cm
Szerokość: 103 cm
Długość: 237 cm
Nośność: 100 kg
Powierzchnia spania: 90 x 200 cm
Cena łóżka: ze stelażem, bez materaca
Materiał: płyta laminowana 18-25 mm
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: biały
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Instrukcja montażu

Brak przestrzeni w pokoju dziecięcym rozwiąże łóżko piętrowe Babel

Jeżeli poszukują Państwo rozwiązań do małego pokoju dziecięcego, tak by dziecko miało do dyspozycji również odpowiednią przestrzeń do gier i zabaw, to właśnie Państwo znaleźli. Mamy dla Państwa ofertę bardzo pomysłowej konstrukcji francuskiego producenta. Łóżko piętrowe z całą masą przestrzeni do przechowywania i powierzchnią do spania 90x200 cm oferuje co prawda tylko jedno miejsce do spania, ale i tak gwarantuje maksymalną oszczędność przestrzeni. Nad łóżkiem znajduje się nadstawka tworząca swego rodzaju baldachim z półkami i skrzynkami do przechowywania. Konstrukcja nośna nadstawki tworzy praktyczny regał i obszerną szafę. Całość uzupełniona jest zestawem dwóch szuflad pod łóżkiem. Szuflady różnej pojemności pozwalają na maksymalne wykorzystanie przestrzeni zajmowanej konstrukcją łóżka. Neutralny biały kolor odpowiedni dla dziewcząt i chłopców. Po prostu idealne rozwiązanie.

 

Francuski producent kładzie nacisk na jakość swych produktów i bezpieczeństwo dzieci. Łóżko piętrowe należy do kategorii markowych mebli, czyli mebli posiadających atesty i certyfikaty bezpieczeństwa. Materiałem do produkcji jest płyta laminowana o grubości 18 i 25 mm. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju.


Certifikat ISO 9001 - jakość
Certifikat ISO 14001 - gwarancja 2 - 5 lat
Certifikat ISO 18001 - bezpieczne w używaniu, nieszkodliwe dla zdrowia

 

 

Kolejne możliwości łóżka piętrowego

Prezentowane łóżko piętrowe można umieścić również bezpośrednio pod ścianą. Szuflady można zasunąć z dowolnej strony łóżka, a w ramach kolekcji Babel mamy do dyspozycji również biurko, co umożliwia nam kompletne wyposażenie pokoju dziecięcego na minimalnej przestrzeni.

 

Gautier
Zespół projektantów z firmy Gautier z przyjemnością przedstawia bardzo ciekawą kolekcję mebli. Produkcja jest czysto francuska, a skupia się przede wszystkim na harmonii i spójności. Filozofia, która ma na celu ciągłe zwiększanie jakości a zarazem kładzie nacisk na szczegóły.
Producent oferuje wzornictwo i styl na miarę dzisiejszych czasów, a zarazem jest pozytywnie nastawiony do problematyki ochrony środowiska, zwłaszcza pod kątem produkcji. Dowodzi tego posiadanie tak wielu certyfikatów .

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty podobne

Dziecięce łóżko piętrowe Smoozy 2223LSUR

Dziecięce łóżko piętrowe Smoozy 2223LSUR

Przybliżony czas dostawy:
na magazynie
1 439 zł
Dziecięce łóżko piętrowe Stim 2141LISU

Dziecięce łóżko piętrowe Stim 2141LISU

Przybliżony czas dostawy:
3 - 4 tygodnie
2 244 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie