ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Łóżko dziecięce ze szufladami Bonny BOKB90-11

Producent: VP
Kod: VP0013-2014
2 256 zł
Przybliżony czas dostawy:
2-3 tygodnie
Darmowy transport

Dane produktu

Wysokość: 77 cm
Długość: 207 cm
Głębokość: 98 cm
Obciążenie: 120 kg
Waga: 67 kg
Ilość paczek: 3 szt.
Powierzchnia spania: 90 x 200 cm
Cena łóżka: ze stelażem, bez materaca
Materiał: płyta MDF
Wykonanie: zaokrąglone krawędzie
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: biało-pomarańczowy
Kraj pochodzenia: Belgia
Transport: Darmowy
Gwarancja: 24 miesięcy

Instrukcja montażu

Praktyczny dizajn łóżka dziecięcego ze szufladami

Kolekcja Bonny belgijskiego producenta oferuje w wersji czy też w połączeniu odcieni bieli z pomarańczem od razu kilka projektów łóżek dziecięcych. Jednym z nich jest łóżko dziecięce ze szufladami, ale w ofercie spotkać można również łóżko piętrowe dla dwójki dzieci z biurkiem  lub łóżka wielofunkcyjne. Wybierać można nie tylko spośród różnych wersji wykonania, ale też i spośród różnych kolorów. Nie brak tradycyjnych odcieni takich, jak niebieski czy różowy. Bardzo ważnym i lubianym elementem mebli dziecięcych są zaokrąglone brzegi, charakterystyczne dla tego łóżka i ogółem dla wszystkich wyrobów producenta belgijskiego.

 

Łóżko dziecięce jest bardzo jakościowe nie tylko dzięki precyzji wykonania, ale też dzięki zastosowaniu jakościowego materiału. Jest nim mdf deska o grubości 36 mm. Dostawa w częściach do montażu według instrukcji, darmowy transport na terenie całego kraju.

 

Dzieciom potrzebny jest spokojny sen

O ile chcemy, by pokój dziecięcy dla małego łobuziaka czy studenta był nowoczesny a zarazem praktyczny, znajdziemy w kolekcji Bonny wiele możliwości. Miejsca do przechowywania są niespodziewanie obszerne dzięki wyżej umieszczonemu łóżku i przestrzeni, która w ten sposób pod nim powstaje. Korzystne są również wolne półki. Łóżko dysponuje miejscem do spania o wymiarach 90x200 cm, stelaż wliczony jest w cenę. Pamiętać trzeba o nabyciu jakościowego materaca, by ostatecznego efektu jakościowego łóżka nie zdewaluować niewłaściwym doborem materaca.

W ofercie kolekcji Bonny nie brakuje łóżka dziecięcego o identycznym wyglądzie w tradycyjnym różowym kolorze, przeznaczonym dla dziewcząt, lub niebieskim dla chłopców. Oczywiście kolorów do wyboru jest o wiele więcej.


VP company
"Fine furniture for young people” to hasło, którym kieruje się belgijska spółka. Jakościowe meble dla dzieci i studentów. Spółka VP jest firmą rodzinną z długoletnią tradycją sięgającą roku 1952. Belgijski producent dostarcza meble wykonane z najbardziej jakościowych materiałów, wyposażone w odpowiednie certyfikaty, w pełni dostosowane do norm Unii Europejskiej gwarantujących bezpieczeństwo dziecka.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty podobne

Łóżko dziecięce ze szufladami Bonny BOKB90-15

Łóżko dziecięce ze szufladami Bonny BOKB90-15

Przybliżony czas dostawy:
2-3 tygodnie
2 256 zł
Łóżko dziecięce ze szufladami Bonny BOKB90-07

Łóżko dziecięce ze szufladami Bonny BOKB90-07

Przybliżony czas dostawy:
2-3 tygodnie
2 256 zł
Łóżko dziecięce ze szufladami Bonny BOKB90-94

Łóżko dziecięce ze szufladami Bonny BOKB90-94

Przybliżony czas dostawy:
2-3 tygodnie
2 256 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie