ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)
Darmowy transport

Łóżko dziecięce ze stolikiem nocnym Sailing 10.516.1100

Producent: New Joy
Kod: NEWJ0077-2016
Dostępność:
niedostępne
Łóżko dziecięce: 102x111x208 cm
1 575 zł
Stolik nocny: 55x44x42
706 zł

Dane produktu

Nośność: 100 kg
Powierzchnia spania: 90 x 200 cm
Cena łóżka: ze stelażem, bez materaca
Stelaż: drewniany, listewkowy
Materiał: płyta MDF
Wykończenie: lakier
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: biały, niebieski, ciemno kasztanowy
Kraj pochodzenia: Turcja
Transport: Darmowy
Wydłużona gwarancja: 7 lat

Jakościowe łóżko dziecięce dla małego marynarza

W kolekcji markowych mebli dziecięcych Sailing, producent oferuje szeroką gamę mebli dziecięcych z wydłużoną do 7 lat gwarancją. Kolekcja zainspirowana tematyką morską, lub raczej marynarską. Producent zadbał o całą masę szczegółów dokumentujących i podkreślających motyw przewodni kolekcji. Zauważalne są one prawie na każdym elemencie mebli, co w połączeniu z odpowiednio dobraną kolorystyką w przeważającym biało niebieskim wykonaniu z ciemnymi elementami dekoracyjnymi, tworzy naprawdę udaną całość. Szczegółowe dopracowanie z reliefami na większych powierzchniach jest oznaką wysokiej jakości będącej standardem markowych mebli. W ramach kolekcji Sailing mamy również do dyspozycji identyczne łóżko z dostawką w formie szuflady, lub szersza wersja dla dorastających nastolatków. Oprócz mebli kolekcja Sailing oferuje mnóstwo akcesoriów i dodatków w postaci pościeli, lampki czy lampy sufitowej. Z elementów tej kolekcji możemy stworzyć naprawdę stylową, harmonijną całość.

 

Turecki producent markowych mebli dziecięcych New Joy, kładzie nacisk na jakość, co dokumentuje szeregiem certyfikatów i gwarancją wydłużoną do 7 lat. Cena łóżka bez materaca, ze stelażem i możliwością dokupienia stylowej pościeli. Materiałem do produkcji jest płyta MDF. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju. 
New Joy
Značkový nábytek pro děti New Joy s mnohaletou tradicí je zárukou kvality a originálního designu. Společnost New Joy představuje dětský nábytek nové generace, který je chytrý, bezpečný a kvalitní. To vše dokládají také certifikáty GS security test, E1, TSE, ISO.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty podobne

Metalowe łóżko dziecięce New York-NYBE-9094

Metalowe łóżko dziecięce New York-NYBE-9094

Dostępność
grudzień
1 085 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie