ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Łóżko dziecięce z litego drewna z barierką Ida-30-0006-73-07M

Producent: HoppeK
Kod: HPK00306-2015
Przybliżony czas dostawy:
3-4 tygodnie
Darmowy transport
W przygotowaniu, pozycja aktualnie niedostępna w sprzedaży

Dane produktu

Wysokość: 65 cm
Szerokość: 76 cm
Długość: 166 cm
Nośność: 70 kg
Powierzchnia spania: 70x160 cm
Cena łóżka: ze stelażem, bez materaca
Stelaż: drewniany, listewkowy
Materiał: sosna
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: lawendowy
Kraj pochodzenia: Dania
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy
Barierka łóżka: 100x22,5x5,2 cm

Bezpieczne łóżko dziecięce z litego drewna dla przedszkolaków

Po wyrośnięciu dziecka z łóżeczka dziecięcego idealnym rozwiązaniem miejsca do spania jest łóżko dziecięce z barierką i powierzchnią spania 70x160 cm. Ten rodzaj łóżek przeznaczony jest dla dzieci do 7 lat (oczywiście w zależności na wzroście dziecka). Łóżka te są wygodniejsze i bezpieczniejsze niż łóżka klasycznych wymiarów 90x200 cm. Zdecydowanie polecamy to rozwiązanie. Kiedy dziecko przyzwyczai się do nowych warunków, można zdemontować barierkę. Kiedy dziecko dorośnie już do klasycznego łóżka, mniejsze łóżko można wykorzystać jako praktyczną leżankę. W kolekcji Ida mamy do dyspozycji łóżka w szerokiej gamie kolorów, włącznie z kolorami bardziej typowymi dla pokojów dziecięcych dla chłopców. Dodatkowym atutem łóżka z litego drewna kolekcji Ida jest jego atrakcyjna cena.

 

Duński producent przynosi całkowicie nowy sposób aranżacji pokoju dziecięcego. Meble swymi rozmiarami dostosowane są do wzrostu dzieci, czego przykładem jest prezentowane łóżko. Do produkcji wykorzystano jakościowe drewno sosnowe, odpowiednio wysuszone bez wad i pęknięć. Cena ze stelażem pod materac 70x160 cm. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju.

 

 

Aranżujemy pokój dziecięcy dla przedszkolaków

Dla dzieci w wieku przedszkolnym przeznaczony jest szereg mebli, rozmiarowo dostosowanych do wzrostu przedszkolaków. Oprócz oferty łóżek o powierzchni spania 70x160 cm, mamy do dyspozycji zestaw stolika dziecięcego z krzesełkami i całą masę typowo dziecięcych dekoracji. Wszystko w jednolitym stylu i kolorystyce.Hoppekids - with heart and soul
Z meblami i dekoracjami Hoppekids można pokój dla dziecka zamienić w wymarzony świat. Oferta jest bardzo elastyczna, pozwala dobierać tematy, określające osobowość i charakter dziecka. Pokój dla dziecka można urządzić zgodnie z jego zainteresowaniami, z jego ulubionymi postaciami z bajek. Meble dziecięce są składanką, rodzice sami mogą wszystko od początku do końca zestawiać tak, by osiągnąć jak najbardziej funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni.
Również my w firmie Aldo jesteśmy rodzicami i uświadamiamy sobie, jak trudno urządzić pokój dla dziecka tak, by było zadowolone. 

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty podobne

Łóżko dziecięce z litego drewna Ida-30-0006-32-07M

Łóżko dziecięce z litego drewna Ida-30-0006-32-07M

Przybliżony czas dostawy:
3-4 tygodnie
597 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie