ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Łóżko dziecięce z litego drewna Space 45-10-025

Producent: HoppeK
Kod: HPK002-2015
Przybliżony czas dostawy:
3-4 tygodnie
Darmowy transport
Łóżko dziecięce: 168x56x78 cm
980 zł
Materac dziecięcy: z pokrowcem-160x12x70
501 zł

Dane produktu

Nośność: 70 kg
Powierzchnia spania: 70x160 cm
Cena łóżka: ze stelażem
Stelaż: drewniany, listewkowy
Kontener z szufladami: pianka
Materiał: sosna
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: przezroczysty biały
Kraj pochodzenia: Dania
Gwarancja: 36 miesięcy
Transport: Darmowy

Łóżko dziecięce z litego drewna z barierką dla małych dzieci

Duński producent oferuje jedną z najszerszych kolekcji łóżek dziecięcych z litego drewna, z szeroką gamę rozmiarów materaca. Łóżko dziecięce, które tu prezentujemy, z miejscem do spania a tym samym rozmiarem materaca 70x160 cm, jest dobrym rozwiązaniem dla dziecka w wieku do 6 lat. Jest stopniowym przejściem od łóżeczka dziecięcego do klasycznego łóżka. Dziecko łatwiej przyzwyczaja się do tej zmiany w mniejszym łóżku. Oczywiście ważnym elementem bezpieczeństwa dla tak małego dziecka jest barierka wokół łóżka. Możliwość zakupienia materaca z wymienialnym pokryciem niebiekiego koloru, z zestawem dwu klasycznych poduszek oraz jednej poduszki okrągłej, która dziecku posłuży jako oparcie.

 

Oryginalny, nowatorski sposób urządzania wnętrza pokoju dziecięcego, to oferta duńskiego producenta, który kładzie nacisk na osiągnięcie wysokiej jakości. Właśnie dlatego zdecydował się na produkcję mebli z drewna sosnowego, pokrytego przezroczystym białym lakierem wodorozpuszczalnym. Dzięki temu struktura drewna pozostaje widoczna. W cenie łóżka jest stelaż. Dostawa w częściach do montażu.

 

 

Wielkie możliwości urządzania pokoju dziecięcego

Oferta mebli dziecięcych z litego drewna tworzy składankę. Dzięki temu urządzanie pokoju dla dziecka nigdy nie było prostsze. Dzieciom można pokój urządzić tak, by odpowiadał ich zainteresowaniom. Szeroka gama dekoracji oraz najróżniejszych dodatków tematycznych do urządzania dziecięcego pokoju dla dziewczynek tak samo, jak pokoju dziecięcego dla chłopca.

 

Na kilku załączonych zdjęciach pokazujemy, w jaki sposób można urządzić wnętrze pokoju dziecięcego. Przezroczysty biały odcień jest bardzo popularny przede wszystkim w przypadku mebli dziecięcych, ten odcień zachowuje widoczną delikatną strukturę drewna.

Jakie mamy możliwości w ofercie samodzielnych łóżek duńskiego producenta? Oprócz klasycznego łóżka może to być łóżko piętrowe lub łóżko na antresoli, można też łóżko uzupełnić o dodatkową leżankę czy szuflady. Oferta duńskiego producenta daje szereg możliwości, włącznie z dekoracjami z materiałów identycznych do tych zastosowanych w łóżku. Baldachimy, kolumny czy kieszenie.Materace – certyfikowana produkcja duńska, z gwarancją zdrowotną.
parametry techniczne - gąstość 23-26 kg/m3, twardość 155-190Newt.
.Hoppekids - with heart and soul
Z meblami i dekoracjami Hoppekids można pokój dla dziecka zamienić w wymarzony świat. Oferta jest bardzo elastyczna, pozwala dobierać tematy, określające osobowość i charakter dziecka. Pokój dla dziecka można urządzić zgodnie z jego zainteresowaniami, z jego ulubionymi postaciami z bajek. Meble dziecięce są składanką, rodzice sami mogą wszystko od początku do końca zestawiać tak, by osiągnąć jak najbardziej funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni.
Również my w firmie Aldo jesteśmy rodzicami i uświadamiamy sobie, jak trudno urządzić pokój dla dziecka tak, by było zadowolone. 

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty powiązane

Dziecięcy fotelik Space 36-4360-LI-000

Dziecięcy fotelik Space 36-4360-LI-000

Przybliżony czas dostawy:
3-4 tygodnie
510 zł
Dziecięcy stolik z krzesełkami z litego drewna Space - set

Dziecięcy stolik z krzesełkami z litego drewna Space - set

Przybliżony czas dostawy:
3-4 tygodnie
od 532 zł

Produkty podobne

Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie