ceneo
Obsługa klienta: +48 796 693 889 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
Meble francuskie
0
0 zł
Koszyk jest pusty
0

Nie zrobisz dobrego wrażenia dwa razy. Zrób dobre wrażenie u swych gości zjawiskowym przedpokojem.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Twoja łazienka zasługuje na to, żeby wyglądać tak pięknie, jak Ty. Uczyń swoją łazienkę prześliczną.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Coś tak przyziemnego, jak meble do przechowywania rzeczy, również mogą być piękne. Wejdź i przekonaj się.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Łóżko dziecięce z litego drewna Space 45-10-025

Producent: HoppeK
Kod: HPK002-2015
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne
Łóżko dziecięce: 168x56x78 cm
814 zł
Materac dziecięcy: 70x12x160 cm
735 zł
Pokrowiec na materac: 160x12x70 cm - ciemny niebieski
300 zł

Dane produktu

Kolor: przezroczysty biały
Obciążenie: 70 kg
Powierzchnia spania: 70x160 cm
Cena łóżka: ze stelażem
Stelaż: drewniany, listewkowy
Kontener z szufladami: pianka
Materiał: sosna
Sposób dostawy: do złożenia
Kraj pochodzenia: Dania
Gwarancja: 36 miesięcy
Transport: Darmowy

Łóżko dziecięce z litego drewna z barierką dla małych dzieci

Duński producent przedstawia jedną z najszerszych ofert kolekcji łóżek dziecięcych z litego drewna, z szerokim wyborem materacy. Łóżko dziecięce, które tu prezentujemy, z miejscem do spaniana materac 70x160 cm, jest dobrym rozwiązaniem dla dziecka w wieku do 6 roku życia. Będzie świetnym przejściem od łóżeczka dzięcego do klasycznego łóżka. Dziecko łatwiej przyzwyczaja się do tej zmiany w łóżku o mniejszej powierzchni. Oczywiście ważnym elementem bezpieczeństwa dla tak małego dziecka jest barierka wokół łóżka. Można zakupić materac ze zdejmowanym niebieskim pokrowcem, czy zestaw dwóch klasycznych poduszek oraz jednej poduszki w formie walca, która posłuży dziecku jako oparcie.

 

Oryginalny, nowatorski sposób urządzania wnętrza pokoju dziecięcego, to oferta duńskiego producenta, który kładzie szczególny nacisk na wysoką jakość mebli. Właśnie dlatego zdecydował się na drewno sosnowego, które pokrył białym, bezpiecznym dla zdrowia lakierem. Struktura drewna pozostaje widoczna. W cenie łóżka jest stelaż. Dostawa w częściach do montażu.

 

 

Wielkie możliwości urządzania pokoju dziecięcego

W ofercie mamy szerokę gamę dekoracji oraz najróżniejszych dodatków tematycznych do urządzenia dziecięcego pokoju dla dziewczynek tak samo, jak pokoju dziecięcego dla chłopca.

 

Na kilku załączonych zdjęciach prezentujemy nasz pomysł na urządzenie pokoju dziecięcego. Przezroczysty biały kolor jest bardzo popularny przede wszystkim w przypadku mebli dziecięcych, kolor ten zachowuje widoczną delikatną strukturę drewna.

Jaka jest oferta łóżek duńskiego producenta? Oprócz klasycznego łóżka może to być łóżko piętrowe lub łóżko na antresoli, można je także uzupełnić o dostawkę czy szuflady. Oferta duńskiego producenta daje szereg możliwości, włącznie z dekoracjami z materiałów identycznych do tych zastosowanych w łóżku. Baldachimy, kolumny czy kieszenie.Materace – certyfikowana produkcja duńska, z gwarancją zdrowotną.
parametry techniczne - gąstość 23-26 kg/m3, twardość 155-190Newt.
Hoppekids - with heart and soul
Z meblami i dekoracjami Hoppekids pokój dziecka można przemienić w świat marzeń. Oferta jest bardzo elastyczna, pozwala wybrać odpowiednią tematykę, określającą osobowość i charakter dziecka. Pokój dziecięcy można urządzić zgodnie z jego zainteresowaniami, z jego ulubionymi postaciami z bajek. Meble dziecięce są do złożenia, rodzice sami decydują jak zestawić poszczególne elementy tak, by funkcjonalnie i jak najlepiej wykorzystać przestrzeń. Ponieważ sami jesteśmy rodzicami zdajemy sobie sprawę, jak trudno urządzić pokój dziecka tak, by było ono zadowolone.

Śledz nas w mediach społecznościowych
Zapisz się do newslettera

Oferty maksymalnie 2x w miesiącu.
Możesz zrezygnować w każdym momencie.