ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Łóżko dziecięce z litego drewna PIHSGB15-70072

Producent: VP
Kod: VP00138-2014
Przybliżony czas dostawy:
2-3 tygodnie
Darmowy transport
W przygotowaniu, pozycja aktualnie niedostępna w sprzedaży

Dane produktu

Wysokość: 113 cm
Szerokość: 103-223 cm
Długość: 208 cm
Nośność: 110 kg
Waga: 55 kg
Powierzchnia spania: 90 x 200 cm
Cena łóżka: ze stelażem, bez materaca
Stelaż: drewniany, listewkowy
Materiał: sosna
Sposób dostawy: v demontu, látka samostatně neprodejná
Kolor: szary
Kraj pochodzenia: Belgia
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Łóżko dziecięce z litego drewna ze ślizgawką

Idealnym rozwiązaniem dla bardziej ruchliwych dzieci jest łóżko dziecięce z litego drewna ze ślizgawką. Łóżko dziecięce nie jest tylko miejscem do spania, ale i do zabawy. Domek z taniny w postaci namiotu cyrkowego ulokowany pod łóżkiem na antresoli może zaproponować kilka możliwości wykorzystania. Może dziecku posłużyć do zabawy, ale też stać się praktycznym schowkiem. Od użytkowników zależy, w jaki sposób uzyskaną przestrzeń wykorzystają. Producent belgijski wybrał nietypowy odcień odpowiedni dla dziewczynki i chłopca. W ofercie znaleźć można też identyczny dizajn w przypadku łóżka dziecięcego naturalnego oraz białego łóżka dziecięcego z litego drewna. Poza tym producent daje możliwość wyboru spośród innych tematów tkaniny. Dzięki temu można nabyć łóżko dziecięce o tradycyjnym wyglądzie dla dziewczynki i chłopca.

 

Belgijski producent prócz jakości pamięta również o bezpieczeństwie dzieci, dlatego nie brakuje tu barierki wokół całego łóżka, a brzegi są zaokrąglone. Grubość elementów sosnowych w konstrukcji dochodzi do 3,5 cm. Dostawa w częściach do montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju.

 

 

Pokój dziecięcy z litego drewna, środowisko nieszkodliwe dla zdrowia

Chyba najważniejszym powodem, dla którego do pokoju dziecięcego wybieramy właśnie meble z litego drewna, jest jego nieszkodliwość dla zdrowia. Drewno jako materiał naturalny poza tym bardzo pozytywnie wpływa na psychikę dziecka. A poza tym, konkretnie w przypadku oferty belgijskiego producenta, design łóżek dziecięcych jest bardzo przyjemny. W sytuacji, kiedy urządzamy pokój dla dwójki dzieci a ze względu na brak miejsca nie możemy sobie pozwolić na dwa łóżka ze ślizgawkami, można w ofercie wybrać łóżka bez ślizgawki, dobrą inspiracją może tak samo być oferta dziecięcych łóżek piętrowych.

 

- miejsce do spania, potrzebny wymiar materaca 90x200 cm
- wysokość całkowita z barierką 113 cm
- długość całkowita 208 cm
- szerokość bez ślizgawki 103 cm
- szerokość ze ślizgawką 223 cm
- cena łóżka ze stelażem
- grubość desek 3,5cm
- nośność łóżka 110kg
- możliwość nabycia łóżka również w odcieniu naturalnym lub białymVP company
"Fine furniture for young people” to hasło, którym kieruje się belgijska spółka. Jakościowe meble dla dzieci i studentów. Spółka VP jest firmą rodzinną z długoletnią tradycją sięgającą roku 1952. Belgijski producent dostarcza meble wykonane z najbardziej jakościowych materiałów, wyposażone w odpowiednie certyfikaty, w pełni dostosowane do norm Unii Europejskiej gwarantujących bezpieczeństwo dziecka.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty podobne

Łóżko dziecięce z litego drewna ze zjeżdżalnią Pino 70072

Łóżko dziecięce z litego drewna ze zjeżdżalnią Pino 70072

Przybliżony czas dostawy:
2-3 tygodnie
od 1 478 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie