ceneo
Obsługa klienta: +48 796 693 889 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
Meble francuskie
0
0 zł
Koszyk jest pusty
0

Nie zrobisz dobrego wrażenia dwa razy. Zrób dobre wrażenie u swych gości zjawiskowym przedpokojem.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Twoja łazienka zasługuje na to, żeby wyglądać tak pięknie, jak Ty. Uczyń swoją łazienkę prześliczną.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Coś tak przyziemnego, jak meble do przechowywania rzeczy, również mogą być piękne. Wejdź i przekonaj się.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Łóżko dziecięce z litego drewna My color-79-07M-70x160 cm

Producent: HoppeK
Kod: HPK00287-2015
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne
Łóżko dziecięce: 168x56x78 cm
1 048 zł
Szuflada pod łóżko: zestaw 2 szt.-153x190x60 cm
535 zł
Barierka do łóżka: 100x22,5x5,2 cm
208 zł

Dane produktu

Kolor: niebieski
Obciążenie: 80 kg
Powierzchnia spania: 70x160 cm
Cena łóżka: ze stelażem, bez materaca
Stelaż: drewniany, listewkowy
Materiał: sosna
Sposób dostawy: do złożenia
Kraj pochodzenia: Dania
Gwarancja: 36 miesięcy
Transport: Darmowy

Łóżko dziecięce z litego drewna dla przedszkolaków

Nie chcąc stresować dziecka przejściem z łóżeczka dziecięcego od razu w „dorosły” rozmiar 90x200 cm, mamy do dyspozycji rozmiar przejściowy z powierzchnią spania 70x160 cm. Rozmiar w którym dziecko czuje się bardziej komfortowo. Łóżka tego rozmiaru przeznaczone są dla dzieci w wieku od 2 do 8 lat. W zależności od wzrostu dziecka zakres ten może być większy lub mniejszy. Do prezentowanego łóżka wspominanego rozmiaru 70x160 cm można dodatkowo zamówić barierkę zwiększającą bezpieczeństwo i zestaw dwu szuflad na kółkach, służących jako dodatkowe miejsce do przechowywania. Identyczne łóżko jest do dyspozycji w szerokiej gamie kolorów, w której nie może zabraknąć typowo dziewczęcego koloru różowego. W ofercie mebli dziecięcych z litego drewna znajdują się kolejne elementy wyposażenia pokoju dziecięcego w kolorze niebieskim, umożliwiające stworzenie kompletnego zestawu w kolorze niebieskim.

 

 Duński producent przynosi całkowicie nowy sposób aranżacji pokoju dziecięcego. Nie chodzi tu tylko o zwykłą sprzedaż mebli. Producent stawia na wysoką jakość, co pozwala mu na oferowanie wydłużonej gwarancji na okres 3 – 5 lat. Do produkcji wykorzystano jakościowe drewno sosnowe z wykończeniem wodorozcieńczalnym lakierem w kolorze danej kolekcji. Cena łóżka ze stelażem. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju.

 

 

Pokój dziecięcy dla przedszkolaków

W kolekcji mebli dziecięcych z litego drewna My color znajdują się kolejne meble rozmiarowo dopasowane do wzrostu przedszkolaków. Jeżeli dziecko nie potrzebuje jeszcze biurka do odrabiania lekcji, to na pewno bardziej komfortowo poczuje się mając do dyspozycji zestaw stolika dziecięcego z krzesełkami idealnie dopasowanymi do jego wzrostu. Kolejnym elementem jest mobilny kontener. Przemieszczanie kontenera, dzięki zamocowaniu ba kółkach, jest bardzo proste nawet dla małego dziecka. Oferta jest bardzo szeroka i umożliwia dowolną kombinację elementów różnych kolorów. Pokój dziecięcy po prostu powinien być radosny i kolorowy. Hoppekids - with heart and soul
Z meblami i dekoracjami Hoppekids można pokój dla dziecka zamienić w wymarzony świat. Oferta jest bardzo elastyczna, pozwala dobierać tematy, określające osobowość i charakter dziecka. Pokój dla dziecka można urządzić zgodnie z jego zainteresowaniami, z jego ulubionymi postaciami z bajek. Meble dziecięce są składanką, rodzice sami mogą wszystko od początku do końca zestawiać tak, by osiągnąć jak najbardziej funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni.
Również my w firmie Aldo jesteśmy rodzicami i uświadamiamy sobie, jak trudno urządzić pokój dla dziecka tak, by było zadowolone.

Śledz nas w mediach społecznościowych
Zapisz się do newslettera

Oferty maksymalnie 2x w miesiącu.
Możesz zrezygnować w każdym momencie.