ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)
Darmowy transport

Łóżko dziecięce z litego drewna My color-36-1002-79-09A

Producent: HoppeK
Kod: HPK00284-2015
1 260 zł
Dostępność:
3-4 tygodnie
Darmowy transport

Dane produktu

Wysokość: 56 cm
Szerokość: 98 cm
Długość: 208 cm
Nośność: 100 kg
Powierzchnia spania: 90 x 200 cm
Cena łóżka: ze stelażem, bez materaca
Stelaż: drewniany, listewkowy
Materiał: sosna
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: niebieski
Kraj pochodzenia: Dania
Gwarancja: 36 miesięcy
Transport: Darmowy

Łóżko dziecięce z litego drewna, dla chłopca

Kolor niebieski możemy zdecydowanie określić jako kolor typowy, a zarazem najpopularniejszy, dla pokoju dziecięcego dla chłopców. Właśnie w tym kolorze duński producent kolekcji My color oferuje szereg łóżek i innych elementów wyposażenia pokoi dziecięcych. Prezentowane łóżko dziecięce oferuje powierzchnię spania 90x200 cm i stelaż w cenie. Do łóżka można dokupić zestaw dwu szuflad, które można wykorzystać jako dodatkową przestrzeń do przechowywania. Duński producent oferuje również kolejne kolory do wyboru. Poszczególne elementy kolekcji można wzajemnie kombinować w dowolnych kolorach. Na dołączonym zdjęciu przedstawiamy kombinację niebieskiego koloru z zielonym. Oczywiście w kolekcji My color nie zabrakło kolorów typowych do pokoju dziecięcego dla dziewcząt. W szerokiej gamie dostępnych kolorów chyba każdy znajdzie swój ulubiony.

 

Duński producent przynosi całkowicie nowy sposób aranżacji pokoju dziecięcego. Nie chodzi tu tylko o zwykłą sprzedaż mebli. Producent stawia na wysoką jakość, co pozwala mu na oferowanie wydłużonej gwarancji na okres 3 – 5 lat. Do produkcji wykorzystano jakościowe drewno sosnowe z wykończeniem wodorozcieńczalnym lakierem w kolorze danej kolekcji. Cena łóżka ze stelażem. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju.

 

 

Niebieski pokój dziecięcy dla chłopców

Tak jak dla dziewcząt typowym kolorem jest kolor różowy, tak kolorem typowym dla chłopców jest kolor niebieski. Kolekcja duńskiego producenta umożliwia nam jednak dowolną kombinację kolorów, możemy więc stworzyć pokój dziecięcy w kombinacji niebieskiego koloru z kolorem białym, zielonym lub pomarańczowym. W pokoju dziecięcym nie ma obaw co poprawności kolorystycznej, bo pokój dziecięcy to jedno z niewielu wnętrz, gdzie prawie wszystkie kombinacje są dopuszczalne. Prezentowane łóżko jest również do dyspozycji w mniejszych rozmiarach, pod materac 70x160 cm, polecane jako rozmiar przejściowy z łóżeczka dziecięcego. Dla małych wnętrz jest również do dyspozycji łóżko na antresoli.

 

Hoppekids - with heart and soul
Z meblami i dekoracjami Hoppekids można pokój dla dziecka zamienić w wymarzony świat. Oferta jest bardzo elastyczna, pozwala dobierać tematy, określające osobowość i charakter dziecka. Pokój dla dziecka można urządzić zgodnie z jego zainteresowaniami, z jego ulubionymi postaciami z bajek. Meble dziecięce są składanką, rodzice sami mogą wszystko od początku do końca zestawiać tak, by osiągnąć jak najbardziej funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni.
Również my w firmie Aldo jesteśmy rodzicami i uświadamiamy sobie, jak trudno urządzić pokój dla dziecka tak, by było zadowolone.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty powiązane

Produkty podobne

Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie