ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Łóżko dziecięce z litego drewna Fairytale -Basic-A7-1

Producent: HoppeK
Kod: HPK0051-2015
Przybliżony czas dostawy:
3-4 tygodnie
Darmowy transport
Łóżko dziecięce: 208x182x98 cm
1 603 zł
Szuflada pod łóżko: zestaw 2 szt.-182x19x60
456 zł
Baldachim: 90x200
387 zł
Materac dziecięcy: z pokrowcem-200x12x90
951 zł

Dane produktu

Nośność: 100 kg
Powierzchnia spania: 90 x 200 cm
Cena łóżka: ze stelażem
Stelaż: drewniany, listewkowy
Kontener z szufladami: pianka
Materiał: sosna
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: biało-różowy
Kraj pochodzenia: Dania
Gwarancja: 36 miesięcy
Transport: Darmowy

Łóżko dziecięce z baldachimem dla małych i dużych dziewcząt to pewniak

Projekt łóżka dziecięcego z baldachimem uzupełnionego o dekoracje w kolorze różu to nowy sposób urządzania wnętrz pokoju dziecięcego dla dziewczynki do najdrobniejszych szczegółów. W projektach duńskiego producenta nic nie jest przypadkowe, wnętrza mają spójną myśl, dana przestrzeń jest zawsze rozwiązana oryginalnie. Małej dziewczynce na pewno spodoba się łóżko dziecięce z baldachimem tak samo, jak dekoracyjne poduszki. Czego więcej można sobie jeszcze życzyć? Jeżeli potrzebne jest miejsce, w którym uczennica będzie odrabiać zadania, mamy możliwość nabycia dziecięcego biurka z litego drewna, podobnie jak szafy czy komody. Możliwości jest mnóstwo, samych tylko rodzajów łóżek jest kilkadziesiąt, na przykład piętrowe łóżko dla dwójki dziewcząt.W przypadku pokóju dla dziecka nie chodzi o "zwyczajne" sprzedawanie mebli, lecz o urządzanie wnętrza tak, by maksymalnie wykorzystać dane pomieszczenie. Producent duński stawia na wysoką jakość i dlatego może sobie pozwolić na oferowanie gwarancji na okres 3 do 5 lat. Materiał jakościowego drewna sosnowego jest pokryty wodorozpuszczalnym lakierem w odcieniu transparentnej bieli. Stelaż w cenie łóżka. Dostawa w częściach do montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju
 

Urządzamy kompletne wnętrze pokoju dziecięcego

Na pewno można się zgodzić z twierdzeniem, że pokazane na zdjęciach wnętrze z wykorzystaniem właśnie prezentowanego łóżka jest czarujące. Dziewczynka w takim swoim królestwie będzie się czuła cudownie. W projektach duńskiego producenta wszystko dopracowane jest do najdrobniejszych szczegółów. Łóżko uzupełnić można o materace z wymienialnym pokrowcem, w naszym wypadku zdecydowaliśmy się na pokrycie o kolorze beżowym, tak samo można jednak wybrać na przykład kolor jasnoróżowy.Materace – duńskiego producenta, certyfikowane, bezpieczne dla zdrowia.
techn. parametry - density 23-26 kg/m3, twardość 155-190Newt. Wysokość 9-10 cm, niebieski wymienialny pokrowiec. Do łóżka potrzebny jest materac o wymiarach 90x200cm. Polecamy raczej materace o wysokości 12 cm.Dekoracje dziecięce dla dziewcząt
To, co decyduje o czarującym wyglądzie pokoju dziecięcego, to sztuka odpowiedniego dopasowania dekoracji i akcesoriów. Warto zatem pozwolić się zainspirować duńskimi projektantami. W karcie produktu proponujemy również inne dekoracje, dopasowane do pokazanego wnętrza, jak na przykład pluszak do siedzenia w kształcie serca, bardzo lubiany przez dziewczynki.

Hoppekids - with heart and soul
Z meblami i dekoracjami Hoppekids można pokój dla dziecka zamienić w wymarzony świat. Oferta jest bardzo elastyczna, pozwala dobierać tematy, określające osobowość i charakter dziecka. Pokój dla dziecka można urządzić zgodnie z jego zainteresowaniami, z jego ulubionymi postaciami z bajek. Meble dziecięce są składanką, rodzice sami mogą wszystko od początku do końca zestawiać tak, by osiągnąć jak najbardziej funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni.
Również my w firmie Aldo jesteśmy rodzicami i uświadamiamy sobie, jak trudno urządzić pokój dla dziecka tak, by było zadowolone.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty powiązane

Fotel dziecięcy Fairytale 36-1030-LR-000

Fotel dziecięcy Fairytale 36-1030-LR-000

Przybliżony czas dostawy:
3-4 tygodnie
604 zł
Dziecięcy fotel Fairytale 36-1030-SA-000

Dziecięcy fotel Fairytale 36-1030-SA-000

Przybliżony czas dostawy:
3-4 tygodnie
604 zł
Łóżko dziecięce z litego drewna – pokój Fairytale XXL-A7-1

Łóżko dziecięce z litego drewna – pokój Fairytale XXL-A7-1

Przybliżony czas dostawy:
3-4 tygodnie
od 2 633 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie