ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)
Darmowy transport

Łóżko dziecięce z litego drewna Fairytale-B-36-1001-32-09A

Producent: HoppeK
Kod: HPK0091-2015
Dostępność:
3-4 tygodnie
Darmowy transport
Łóżko dziecięce: 208x105x101 cm
1 650 zł
Obwodowa tekstylia dekoracyjna: 90x200
490 zł
Baldachim: lub namiot-90x73x102
540 zł
Materac dziecięcy: z pokrowcem-200x12x90
740 zł

Dane produktu

Nośność: 100 kg
Powierzchnia spania: 90 x 200 cm
Cena łóżka: ze stelażem
Stelaż: drewniany, listewkowy
Kontener z szufladami: pianka
Materiał: sosna
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: biały
Kraj pochodzenia: Dania
Gwarancja: 36 miesięcy
Transport: Darmowy

Łóżko dziecięce z litego drewna, możliwość przemiany na łóżko dla większej dziewczyny

W ofercie mebli dziecięcych duńskiego producenta podoba nam się zwłaszcza jej elastyczność. Na przykład po pewnym czasie od nabycia łóżka dziecięcego z litego drewna Fairytale na antresoli i z domkiem z tkaniny dla małej dziewczynki w trakcie dorastania można poprzez prosty demontaż łóżko obniżyć uzyskując klasyczne łóżko dziecięce z litego drewna. To wszystko i oczywiście o wiele więcej znajdujemy w ofercie mebli dziecięcych dla dziewczynki. Sympatyczny, bardzo popularny kolor jasnoróżowy towarzyszy całej kolekcji, włącznie z dekoracjami i akcesoriami. Oferowane są oczywiście również inne elementy mebli do kompletnego urządzenia pokoju dziecięcego, można dobrać odpowiednio szafę, komodę, biurko, wszystko w bieli i jednolitym stylu.

W przypadku mebli dziecięcych z litego drewna Fairytale nie chodzi o "zwykłe" sprzedawanie, ale o urządzanie wnętrz w taki sposób, by maksymalnie została wykorzystana przestrzeń w danym pomieszczeniu. Producent duński stawia na wysoką jakość i dlatego może sobie pozwolić na oferowanie gwarancji na okres 3 do 5 lat. Materiał jakościowego drewna sosnowego jest pokryty wodorozpuszczalnym lakierem w odcieniu transparentnej bieli. Stelaż w cenie łóżka. Dostawa w częściach do montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju. 
 

 

Dziecięce meble z litego drewna to nie tylko łóżko

Materace – duńskiego producenta, certyfikowane, bezpieczne dla zdrowia.
techn. parametry - density 23-26 kg/m3, twardość 155-190Newt. Wysokość 9-10 cm, wymienialny pokrowiec. Do łóżka potrzebny jest materac o wymiarach 90x200cm. W ofercie znajdują się również materace o wysokości 12cm, naszym zdaniem najbardziej odpowiednie do danego łóżka.Dekoracje dziecięce dla dziewcząt
To, co w decydującym stopniu określa powstanie cudownej atmosfery pokoju dziecięcego, to umiejętność doboru dekoracji i akcesoriów. Warto zatem pozwolić się zainspirować duńskimi projektantami. W karcie produktu pokazujemy również inne dekoracje, odpowiednie do tego projektu, jak na przykład pluszak do siedzenia w kształcie serca, bardzo popularny wśród dziewcząt.


Hoppekids - with heart and soul
Z meblami i dekoracjami Hoppekids można pokój dla dziecka zamienić w wymarzony świat. Oferta jest bardzo elastyczna, pozwala dobierać tematy, określające osobowość i charakter dziecka. Pokój dla dziecka można urządzić zgodnie z jego zainteresowaniami, z jego ulubionymi postaciami z bajek. Meble dziecięce są składanką, rodzice sami mogą wszystko od początku do końca zestawiać tak, by osiągnąć jak najbardziej funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni.
Również my w firmie Aldo jesteśmy rodzicami i uświadamiamy sobie, jak trudno urządzić pokój dla dziecka tak, by było zadowolone.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty powiązane

Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie