ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Łóżko dziecięce z litego drewna Fairytale 36-1002-32-09A

Producent: HoppeK
Kod: HPK0077-2015
Przybliżony czas dostawy:
3-4 tygodnie
Darmowy transport
Łóżko dziecięce: 208x56x98 cm
967 zł
Materac dziecięcy: z pokrowcem-200x12x90
951 zł

Dane produktu

Nośność: 100 kg
Powierzchnia spania: 90 x 200 cm
Cena łóżka: ze stelażem
Stelaż: drewniany, listewkowy
Kontener z szufladami: pianka
Materiał: sosna
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: biały
Kraj pochodzenia: Dania
Gwarancja: 36 miesięcy
Transport: Darmowy

Proste, a zarazem eleganckie łóżko dziecięce z litego drewna dla dziewcząt

Oryginalną i bogatą ofertę dziecięcych mebli z litego drewna prezentuje na stronach mebli ALDO duński producent. To nowe spojrzenie na sposób sprzedaży mebli do pokoju dziecięcego, umożliwiający łóżko uzupełnić o wszystko, co pokazane jest na zdjęciu. Konkretnie do dziecięcego łóżka z litego drewna można dobierać odpowiednio dopasowane kolorowe dodatki, jakimi są dekoracyjne poduszki, ale też i materace z jasnoróżowym lub beżowym pokrowcem. Tkaniny są ręcznie haftowane, poduszki i materace mają wymienialne pokrowce, które oczywiście można przeprać.

Całkowicie nowe spojrzenie na urządzanie wnętrza dziecięcego pokoju to oferta duńskiego producenta, który kładzie nacisk na wysoką jakość. Chyba właśnie dlatego zdecydował się na zastosowanie w produkcji drewna sosnowego, pokrytego rozpuszczalnym w wodzie białym lakierem. Struktura drewna jest łatwo dostrzegalna. W cenie łóżka zaliczony jest stelaż. Dostawa w częściach do montażu. Darmowy transport na terenie całego kraju. 
 

Dziecięcy pokój z litego drewna dla małych i dużych dziewcząt

Oferta kolekcji Fairytale, promującej dekoracje i dodatki z motywami rycerzy i księżniczek, jest bardzo bogata. To, jak sympatycznie można wyposażyć wnętrze dziecięcego pokoju, dla zainspirowania klientów pokazujemy na zdjęciach. Taka sama oferta, tyle że w kolorze jasnoniebieskim, przeznaczona jest dla chłopców.
Prócz klasycznego łóżka można wybrać piętrowe łóżko lub łóżko na antresoli, łóżko można wyposażyć w barierkę lub szuflady. W ofercie znajduje się też dziecięce łóżko z dodatkową leżanką. Dla samego tylko łóżka jest do dyspozycji kilkadziesiąt wersji. Możliwości w ofercie duńskiego producenta jest mnóstwo z dekoracjami z tkaniny wokół łóżka włącznie. Baldachimy, kolumny czy kieszenie.


Materace – duński producent, certyfikowane, bezpieczne dla zdrowia.
techn. parametry - density 23-26 kg/m3, twardość 155-190Newt, wybierać można wysokość 9cm lub10 cm. Materace mają jasnoniebieski lub beżowy wymienialny pokrowiec.

Hoppekids - with heart and soul
Z meblami i dekoracjami Hoppekids można pokój dla dziecka zamienić w wymarzony świat. Oferta jest bardzo elastyczna, pozwala dobierać tematy, określające osobowość i charakter dziecka. Pokój dla dziecka można urządzić zgodnie z jego zainteresowaniami, z jego ulubionymi postaciami z bajek. Meble dziecięce są składanką, rodzice sami mogą wszystko od początku do końca zestawiać tak, by osiągnąć jak najbardziej funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni.
Również my w firmie Aldo jesteśmy rodzicami i uświadamiamy sobie, jak trudno urządzić pokój dla dziecka tak, by było zadowolone.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty powiązane

Łóżko dziecięce z litego drewna – pokój Fairytale XXL-A7-1

Łóżko dziecięce z litego drewna – pokój Fairytale XXL-A7-1

Przybliżony czas dostawy:
3-4 tygodnie
od 2 633 zł
Pokój dziecięcy z litego drewna Fairytale III

Pokój dziecięcy z litego drewna Fairytale III

Przybliżony czas dostawy:
3-4 tygodnie
od 1 603 zł

Produkty podobne

Łóżko dziecięce z litego drewna Pino PIBEHE14

Łóżko dziecięce z litego drewna Pino PIBEHE14

Przybliżony czas dostawy:
2-3 tygodnie
887 zł
Łóżko dziecięce z drewna Space 45-10-012

Łóżko dziecięce z drewna Space 45-10-012

Przybliżony czas dostawy:
3-4 tygodnie
od 967 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie