ceneo
Obsługa klienta: +48 796 693 889 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
Meble francuskie
0
0 zł
Koszyk jest pusty
0

Nie zrobisz dobrego wrażenia dwa razy. Zrób dobre wrażenie u swych gości zjawiskowym przedpokojem.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Twoja łazienka zasługuje na to, żeby wyglądać tak pięknie, jak Ty. Uczyń swoją łazienkę prześliczną.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Coś tak przyziemnego, jak meble do przechowywania rzeczy, również mogą być piękne. Wejdź i przekonaj się.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Łóżko dziecięce z litego drewna Cowboy-Basic-A9-1

Producent: HoppeK
Kod: HPK00229-2015
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne
Łóżko dziecięce: Basic-A9-1-208x145x101 cm
1 878 zł
Materac dziecięcy: 90x12x200 cm
1 017 zł
Tkanina wokół łóżka: 90x200
414 zł
Wieża z tkaniny: średnica 45 cm, wysokość 185
449 zł
Pokrowiec na materac: 90x12x200 cm - szary
385 zł

Dane produktu

Kolor: biały-odcień dekoracji
Obciążenie: 100 kg
Powierzchnia spania: 90 x 200 cm
Cena łóżka: ze stelażem
Stelaż: drewniany, listewkowy
Kontener z szufladami: pianka
Materiał: sosna
Sposób dostawy: do złożenia
Kraj pochodzenia: Dania
Gwarancja: 36 miesięcy
Transport: Darmowy

Łóżko dziecięce dla małych, a po rozłożeniu dla większych chłopców

W ofercie łóżek dziecięcych z litego drewna duńskiego producenta bardzo nam się podoba możliwość stopniowego dostosowywania mebli do wieku dziecka. Łóżko można łatwo zdemontować na klasyczne, niskie a tym samym idealne dla nastolatka. Nie trzeba się zatem bać, że po kilku latach łóżka już się nie przyda. Wystarczy je obniżyć a drabinkę i dekoracje usunąć. Kolekcja mebli dziecięcych z litego drewna oraz dekoracji Cowboy, jak sama nazwa wskazuje, w całości powiązana jest z tematem kowbojów i westernu. Podobnie tematyczną ofertę przygotował producent dla dziewcząt, które chciałyby się bawić w małe Indianki, istnieje ponadto możliwość urządzić pokój dziecięcy dla dwójki dzieci, chłopca i dziewczynki, w jednolitym stylu. W przypadku dwóch chłopców, producent przygotował dla nich w identycznym stylu wykonane piętrowe łóżka z litego drewna lub łóżka z dostawką w formie szuflady.

 

Duński producent kładzie nacisk na jakość. Meble wykonane są z jakościowego drewna sosnowego pokrytego białym lakierem. Dostawa w częściach do montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju. Gwarancja przedłużona do 36 miesięcy. Meble posiadają odpowiednie certyfikaty. Cena zawiera stelaż, bez dekoracji.

 

 

Od łóżka dziecięcego trzeba zacząć

Kolekcja mebli dziecięcych i dekoracji Cowboy tak się dzieciom spodoba, że będą chciały mieć jeszcze inne meble i dekoracje, aby ich pokoik naprawdę przypominał Dziki Zachód. Duński producent proponuje całkowicie nowy sposób urządzania pokoi dziecięcych. Poza tym mamy pewność, że wybraliśmy meble nieszkodliwe dla zdrowia, ekologiczne, które mogą towarzyszyć dziecku aż do dorosłości, wystarczy tylko usunąć dziecięce dekoracje i jak już zostało powiedziane łóżko po prostu obniżymy. Dla inspiracji przedstawiamy kilka projektów pokazujących, jak pokój dziecięcy kowboja może wyglądać.

 

-pokój dziecięcy z litego drewna Cowboy-Basic-A9-1
-pokój dziecięcy z litego drewna Cowboy dla dzieci
-pokój dziecięcy z litego drewna Cowby-XXL-A6-1

 

Materace – duńskiego producenta, certyfikowane, bezpieczne dla zdrowia. 
techn. parametry - density 23-26 kg/m3, twardość 155-190Newt. Wysokość 9cm lub 10 cm, zdejmowany pokrowiec w kolorze niebieskim. Łóżka wymagają materaca o wymiarach 90x200cm. W ramach oferty można nabyć również materace o wysokości 12cm, które do tego rodzaju łóżka polecamy.

Hoppekids - with heart and soul
Z meblami i dekoracjami Hoppekids pokój dziecka można przemienić w świat marzeń. Oferta jest bardzo elastyczna, pozwala wybrać odpowiednią tematykę, określającą osobowość i charakter dziecka. Pokój dziecięcy można urządzić zgodnie z jego zainteresowaniami, z jego ulubionymi postaciami z bajek. Meble dziecięce są do złożenia, rodzice sami decydują jak zestawić poszczególne elementy tak, by funkcjonalnie i jak najlepiej wykorzystać przestrzeń. Ponieważ sami jesteśmy rodzicami zdajemy sobie sprawę, jak trudno urządzić pokój dziecka tak, by było ono zadowolone.   

Śledz nas w mediach społecznościowych
Zapisz się do newslettera

Oferty maksymalnie 2x w miesiącu.
Możesz zrezygnować w każdym momencie.