ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Łóżko dziecięce z litego drewna Butterfly-Basic-A9-1

Producent: HoppeK
Kod: HPK00112-2015
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne
Łóżko dziecięce: Basic-A9-1-208x145x101 cm
1 810 zł
Obwodowa tekstylia dekoracyjna: 90x200
490 zł
Materac dziecięcy: z pokrowcem-200x12x90
740 zł

Dane produktu

Nośność: 100 kg
Powierzchnia spania: 90 x 200 cm
Cena łóżka: ze stelażem
Stelaż: drewniany, listewkowy
Kontener z szufladami: pianka
Materiał: sosna
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: biały-odcień dekoracji
Kraj pochodzenia: Dania
Gwarancja: 36 miesięcy
Transport: Darmowy

Romantyczny design łóżkadziecięcego z litego drewna dla dziewcząt

Jeżeli chcemy dla dziewczynki znaleźć nietypowy design łóżka a nawet całego pokoju dziecięcego, warto zwrócić uwagę na ofertę duńskiego producenta. Dziecięce łóżko można wzbogacić całym szergiem akcesoriów i dekoracji, nie brakuje baldachimu nad łóżko, można wybrać łóżko ze zjeżdżalną, podobnie jak można wybrać inny odcień narzuty na materac. To jednak nadal nie wszystko, co może kolekcja Butterfly zaoferować. Łóżko, które prezentujemy w wykonaniu na antresoli, można w wyższym wieku dziewczynki po prostu zdemontować i zyskać niskie, klasyczne łóżko dziecięce. Oferta duńskiego producenta to całkowicie nowy sposób urządzania pokoju dziecięcegoz mnóstwem dekoracji do dyspozycji, a wybór mebli jest bardzo elastyczny.

 

Duński producent stawia na wysoką jakość i dlatego oferuje wydłużoną gwarancję na okres 3 do 5 lat. Meble wykonane są z jakościowego drewna sosnowego, pokrytego wodorozpuszczalnym lakierem w odcieniu przezroczystej bieli. Cena łóżka ze stelażem. Dostawa w częściach z koniecznością montażu. Darmowy transport na terenie całego kraju.

 

Kolekcja Butterfly to nie tylko łóżko

Do wyboru w ramach oferty mebli dziecięcych są szafy, komody, biurka, krzesełka i stoliki z litego drewna. Wszystkie meble z litego drewna dla dzieci są wykonane w śnieżnobiałej wersji, między innymi dlatego, by bardziej uwidocznić dekoracje i dodatki. Oczywiście nie brakuje projektów pokojów dziecięcych z litego drewna dla chłopców.

 

Materace – duńskiego producenta, certyfikowane, nieszkodliwe dla zdrowia.
Parametry techniczne - gęstość 23-26 kg/m3, twardość 155-190Newt. Wysokość 9-12 cm, pokrowiec wymienialny. Łóżko wymaga materaca o wymiarach 90x200cm. Polecamy zwłaszcza materace o wysokości 12cm, które również znajdują się w ofercie.
.Dziecięce dekoracje dla dziewcząt
To, co przede wszystkim wytwarza czarujący nastrój dziecięcych pokoi, to sztuka właściwego doboru dekoraji oraz akcesoriów. I tu warto pozwolić się inspirować duńskimi projektantami. W karcie produktu oferujemy również inne dekoracje, odpowiednie do pokazanego wnętrza.


Hoppekids - with heart and soul
Z meblami i dekoracjami Hoppekids można pokój dla dziecka zamienić w wymarzony świat. Oferta jest bardzo elastyczna, pozwala dobierać tematy, określające osobowość i charakter dziecka. Pokój dla dziecka można urządzić zgodnie z jego zainteresowaniami, z jego ulubionymi postaciami z bajek. Meble dziecięce są składanką, rodzice sami mogą wszystko od początku do końca zestawiać tak, by osiągnąć jak najbardziej funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni.
Również my w firmie Aldo jesteśmy rodzicami i uświadamiamy sobie, jak trudno urządzić pokój dla dziecka tak, by było zadowolone.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty podobne

Dziecięce łóżko z litego drewna z baldachimem Space 45-11-000

Dziecięce łóżko z litego drewna z baldachimem Space 45-11-000

Przybliżony czas dostawy:
3-4 tygodnie
od 1 591 zł
Łóżko dziecięce z litego drewna Fairytale Knight-XXL-A6-1

Łóżko dziecięce z litego drewna Fairytale Knight-XXL-A6-1

Przybliżony czas dostawy:
3-4 tygodnie
od 1 923 zł
Łóżko dziecięce z litego drewna Fairytale-B-36-1001-32-09A

Łóżko dziecięce z litego drewna Fairytale-B-36-1001-32-09A

Przybliżony czas dostawy:
3-4 tygodnie
od 1 591 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie