ceneo
Obsługa klienta: +48 796 693 889 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
Meble francuskie
0
0 zł
Koszyk jest pusty
0

Nie zrobisz dobrego wrażenia dwa razy. Zrób dobre wrażenie u swych gości zjawiskowym przedpokojem.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Twoja łazienka zasługuje na to, żeby wyglądać tak pięknie, jak Ty. Uczyń swoją łazienkę prześliczną.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Coś tak przyziemnego, jak meble do przechowywania rzeczy, również mogą być piękne. Wejdź i przekonaj się.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Łóżko dziecięce z litego drewna Butterfly-Basic-A2-1

Producent: HoppeK
Kod: HPK00110-2015
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne
Łóżko dziecięce: 208x56x98 cm
1 284 zł
Materac dziecięcy: z pokrowcem-200x12x90
792 zł

Dane produktu

Kolor: biały-odcień dekoracji
Obciążenie: 100 kg
Powierzchnia spania: 90 x 200 cm
Cena łóżka: ze stelażem
Stelaż: drewniany, listewkowy
Kontener z szufladami: pianka
Materiał: sosna
Sposób dostawy: do złożenia
Kraj pochodzenia: Dania
Gwarancja: 36 miesięcy
Transport: Darmowy

Łóżko dziecięce z litego drewna z barierką i dekoracjami

Kolekcja Buttrefly czaruje bardzo wesołymi i wielokolorowymi dekoracjami. Dziecięce meble z masywu z dekoracjami z kolekcji Butterfly najbardziej się chyba spodobają rodzicom małych i już nieco większych dziewcząt. Duński producent przedstawia całkowicie nowy sposób urządzania wnętrz pokoju dziecięcego z masywu dla dziewczyny. Samych tylko dizajnów łóżek jest do dyspozycji kilkadziesiąt wersji, nie brakuje nawet wersji dla dwójki dziewcząt, na przydkład w postaci łóżka z dostawką lub piętrowego łóżka z masywu. Oferta jest bardzo bogata, a poza tym dzięki dekoracjom i dodatkom można urządzić niezwykły pokoik dla jednego czy dwójki dzieci.

Producent duński, który specjalizuje się w kategorii mebli dziecięcych z masywu, stawia na wysoką jakość. Certyfikowane meble mają okres gwarancji do 36 miesięcy. Meble wykonane są z jakościowego drewna sosnowego, pokrytego wodorozpuszczalnym lakierem w odcieniu transparentnej bieli, zachowującej widoczną delikatną strukturę drewna. Dostawa w częściach do montażu według instrukcji. Bezpłatny transport na terenie całego kraju. 
 

 

Dekoracje w dziecięcym pokoju dla dziewczyny

W ofercie duńskiego producenta najwyżej oceniamy koncepcję wyposażania wnętrz pokoju dla dziecka. Kompletować można wszystko do najdrobniejszych szczegółów. Nie chodzi tylko o samą ofertę mebli, ale też o dekoracje i akcesoria takie jak pluszaki, kieszenie, baldachimy i szereg innych, wygląd pomieszczenia pozostaje dzięki temu jednolity, a równocześnie oryginalny.


Materace – duńskiego producenta, certyfikowane, nieszkodliwe dla zdrowia.
parametry techniczne - gęstość 23-26 kg/m3, twardość 155-190Newt. Wysokość 9-12 cm, pokrowiec wymienialny. Materace z wymienialnym pokrowcem w kolorach według własnego wyboru.

Hoppekids - with heart and soul
Z meblami i dekoracjami Hoppekids można pokój dla dziecka zamienić w wymarzony świat. Oferta jest bardzo elastyczna, pozwala dobierać tematy, określające osobowość i charakter dziecka. Pokój dla dziecka można urządzić zgodnie z jego zainteresowaniami, z jego ulubionymi postaciami z bajek. Meble dziecięce są składanką, rodzice sami mogą wszystko od początku do końca zestawiać tak, by osiągnąć jak najbardziej funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni.
Również my w firmie Aldo jesteśmy rodzicami i uświadamiamy sobie, jak trudno urządzić pokój dla dziecka tak, by było zadowolone.

Śledz nas w mediach społecznościowych
Zapisz się do newslettera

Oferty maksymalnie 2x w miesiącu.
Możesz zrezygnować w każdym momencie.