ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Łóżko dziecięce z litego drewna Butterfly-Basic-A2-1

Producent: HoppeK
Kod: HPK00110-2015
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne
Łóżko dziecięce: 208x56x98 cm
1 200 zł
Materac dziecięcy: z pokrowcem-200x12x90
740 zł

Dane produktu

Obciążenie: 100 kg
Powierzchnia spania: 90 x 200 cm
Cena łóżka: ze stelażem
Stelaż: drewniany, listewkowy
Kontener z szufladami: pianka
Materiał: sosna
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: biały-odcień dekoracji
Kraj pochodzenia: Dania
Gwarancja: 36 miesięcy
Transport: Darmowy

Łóżko dziecięce z litego drewna z barierką i dekoracjami

Kolekcja Buttrefly czaruje bardzo wesołymi i wielokolorowymi dekoracjami. Dziecięce meble z masywu z dekoracjami z kolekcji Butterfly najbardziej się chyba spodobają rodzicom małych i już nieco większych dziewcząt. Duński producent przedstawia całkowicie nowy sposób urządzania wnętrz pokoju dziecięcego z masywu dla dziewczyny. Samych tylko dizajnów łóżek jest do dyspozycji kilkadziesiąt wersji, nie brakuje nawet wersji dla dwójki dziewcząt, na przydkład w postaci łóżka z dostawką lub piętrowego łóżka z masywu. Oferta jest bardzo bogata, a poza tym dzięki dekoracjom i dodatkom można urządzić niezwykły pokoik dla jednego czy dwójki dzieci.

Producent duński, który specjalizuje się w kategorii mebli dziecięcych z masywu, stawia na wysoką jakość. Certyfikowane meble mają okres gwarancji do 36 miesięcy. Meble wykonane są z jakościowego drewna sosnowego, pokrytego wodorozpuszczalnym lakierem w odcieniu transparentnej bieli, zachowującej widoczną delikatną strukturę drewna. Dostawa w częściach do montażu według instrukcji. Bezpłatny transport na terenie całego kraju. 
 

 

Dekoracje w dziecięcym pokoju dla dziewczyny

W ofercie duńskiego producenta najwyżej oceniamy koncepcję wyposażania wnętrz pokoju dla dziecka. Kompletować można wszystko do najdrobniejszych szczegółów. Nie chodzi tylko o samą ofertę mebli, ale też o dekoracje i akcesoria takie jak pluszaki, kieszenie, baldachimy i szereg innych, wygląd pomieszczenia pozostaje dzięki temu jednolity, a równocześnie oryginalny.


Materace – duńskiego producenta, certyfikowane, nieszkodliwe dla zdrowia.
parametry techniczne - gęstość 23-26 kg/m3, twardość 155-190Newt. Wysokość 9-12 cm, pokrowiec wymienialny. Materace z wymienialnym pokrowcem w kolorach według własnego wyboru.

Hoppekids - with heart and soul
Z meblami i dekoracjami Hoppekids można pokój dla dziecka zamienić w wymarzony świat. Oferta jest bardzo elastyczna, pozwala dobierać tematy, określające osobowość i charakter dziecka. Pokój dla dziecka można urządzić zgodnie z jego zainteresowaniami, z jego ulubionymi postaciami z bajek. Meble dziecięce są składanką, rodzice sami mogą wszystko od początku do końca zestawiać tak, by osiągnąć jak najbardziej funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni.
Również my w firmie Aldo jesteśmy rodzicami i uświadamiamy sobie, jak trudno urządzić pokój dla dziecka tak, by było zadowolone.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty podobne

Dziecięce łóżko z litego drewna z barierką Space 45-10-034

Dziecięce łóżko z litego drewna z barierką Space 45-10-034

Przybliżony czas dostawy:
3-4 tygodnie
od 1 159 zł
Łóżko dziecięce z litego drewna Fairytale 36-1002-32-09A

Łóżko dziecięce z litego drewna Fairytale 36-1002-32-09A

Przybliżony czas dostawy:
3-4 tygodnie
od 967 zł
Łóżko dziecięce z barierką Fairytale-Basic-A2-1

Łóżko dziecięce z barierką Fairytale-Basic-A2-1

Przybliżony czas dostawy:
3-4 tygodnie
od 1 159 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie