ceneo
Obsługa klienta: +48 796 693 889 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
Meble francuskie
0
0 zł
Koszyk jest pusty
0

Nie zrobisz dobrego wrażenia dwa razy. Zrób dobre wrażenie u swych gości zjawiskowym przedpokojem.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Twoja łazienka zasługuje na to, żeby wyglądać tak pięknie, jak Ty. Uczyń swoją łazienkę prześliczną.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Coś tak przyziemnego, jak meble do przechowywania rzeczy, również mogą być piękne. Wejdź i przekonaj się.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Łóżko dziecięce z litego drewna- barierka Fairytale Knight-Basic-A2-3

Producent: HoppeK
Kod: HPK0082-2015
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne
Łóżko dziecięce: 168x56x78 cm
1 020 zł
Materac dziecięcy: 70x12x160 cm
735 zł
Pokrowiec na materac: 70x12x160 cm - beżowy
300 zł

Dane produktu

Kolor: biały
Obciążenie: 80 kg
Powierzchnia spania: 70x160 cm
Cena łóżka: ze stelażem
Stelaż: drewniany, listewkowy
Kontener z szufladami: pianka
Materiał: sosna
Sposób dostawy: do złożenia
Kraj pochodzenia: Dania
Gwarancja: 36 miesięcy
Transport: Darmowy

Łóżko dziecięce z barierką dla najmniejszych dzieci

Duński producent proponuje jedną z najbogatszych ofert łóżek dziecięcych z litego drewna, ale też i materaców. Łóżko dziecięce, które obecnie prezentujemy, ma powierzchnię do spania na materac o wymiarach 70x160 cm, przeznaczone dla dzieci w wieku do 6 lat. Będzie to delikatne przejście od łóżeczka niemowlęcego do klasycznego łóżka, dziecko w mniejszym łóżku łatwiej przyzwyczai się do zmiany. Ważnym elementem bezpieczeństwa dla tak małych dzieci jest barierka wokół łóżka.  Bardzo nam się podoba również możliwość nabycia materaca ze zdejmowanym pokrowcem w niebieskim lub beżowym kolorze, zestaw dwóch poduszek ozdobnych oraz poduszki w formia walca, którą dziecko wykorzystać do oparcia.

Oryginalne podejście do sposobu urządzania pokoju dziecięcego to oferta duńskiego producenta, który kładzie też nacisk na jakość. Dlatego też do produkcji wybrał drewno sosnowe, które pokrył białym lakierem pozostawiając widoczną strukturę drewna. W cenę łóżka wliczony jest stelaż. Dostawa w częściach do montażu. Darmowy transport na terenie całego kraju.

 

Pokój dziecięcy z litego drewna dla małych i dużych chłopców

Oferta mebli dziecięcych z litego drewna do dowolnego zestawienia, dzięki czemu urządzanie pokoju staje się bardzo łatwe. Bogata oferta dekoracji oraz najróżniejszych tematycnie powiązanych dodatków, również w przypadku urządzania pokoju dziecięcego dla dziewczynkijak pokoju dziecięcego dla chłopca.

Na kilku zdjęciach można zobaczyć naszą propozycję urządzenia wnętrza pokoju dziecięcego. Transparentny biały kolor jest bardzo popularny zwłaszcza w przypadku mebli dziecięcych, sprawia on, że struktura drewna pozostaje widoczna.


Poza klasycznym łóżkiem można u nas również nabyć  łóżko piętrowe lub łóżko na antresoli, można też uzupełnić je o barierkę lub szuflady. Możliwości w ofercie duńskiego producenta jest mnóstwo, są także dekoracje z tkaniny wokół łóżka, baldachimy, wieże lub kieszenie.

Materace – duńskiego producenta, certyfikowane, bezpieczne dla zdrowia. 
techn. parametry - density 23-26 kg/m3, twardość 155-190Newt. Wysokość materaca do wyboru 9 lub12 cm. Materace mają zdejmowane pokrowce w kolorze niebieskim lub beżowym

Hoppekids - with heart and soul
meblami i dekoracjami Hoppekids pokój dziecka można przemienić w świat marzeń. Oferta jest bardzo elastyczna, pozwala wybrać odpowiednią tematykę, określającą osobowość i charakter dziecka. Pokój dziecięcy można urządzić zgodnie z jego zainteresowaniami, z jego ulubionymi postaciami z bajek. Meble dziecięce są do złożenia, rodzice sami decydują jak zestawić poszczególne elementy tak, by funkcjonalnie i jak najlepiej wykorzystać przestrzeń. Ponieważ sami jesteśmy rodzicami zdajemy sobie sprawę, jak trudno urządzić pokój dziecka tak, by było ono zadowolone. 

Śledz nas w mediach społecznościowych
Zapisz się do newslettera

Oferty maksymalnie 2x w miesiącu.
Możesz zrezygnować w każdym momencie.