ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Łóżko dziecięce z drewna Space 45-10-012

Producent: HoppeK
Kod: HPK001-2015
Przybliżony czas dostawy:
3-4 tygodnie
Darmowy transport
Łóżko dziecięce: 208x56x98 cm
967 zł
Materac dziecięcy: z pokrowcem-200x12x90
951 zł

Dane produktu

Nośność: 100 kg
Powierzchnia spania: 90x200 cm
Cena łóżka: ze stelażem
Stelaż: drewniany, listewkowy
Kontener z szufladami: pianka
Materiał: sosna
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: przezroczysty biały
Kraj pochodzenia: Dania
Gwarancja: 36 miesięcy
Transport: Darmowy

Łóżko dziecięce z litego drewna ze wszystkim, czego potrzeba

Z przyjemnością prezentujemy bardzo oryginalną ofertę mebli dziecięcych z litego drewna duńskiego producenta. Reprezentuje ona nowe spojrzenie na urządzanie pokoju dziecięcego, w którym łóżko można uzupełnić o cokolwiek spośród mebli, przedstawionych na załączonym zdjęciu. Konkretnie łóżko dziecięce Space można wzbogacić o odpowiednio dobrane kolorowe akcesoria takie, jak dekoracyjne poduszki czy materace niebieskiego koloru. Tkaniny są ręcznie haftowane, poduszki i materace mają wymienialne poszewki, które oczywiście można prać. .

 

Oryginalne spojrzenie na sposób urządzania pokoju dziecięcego, to oferta duńskiego producenta, który kładzie nacisk na osiągnięcie wysokiej jakości. Właśnie dlatego zdecydował się na produkcję mebli z drewna sosnowego, pokrytego przezroczystym białym lakierem wodorozpuszczalnym. Dzięki temu struktura drewna pozostaje widoczna. W cenie łóżka jest stelaż. Dostawa w częściach do montażu.

 

Od łóżka dziecięcego można zacząć

Oferta duńskiego producenta jest do tego stopnia oryginalna, że trudno jest oprzeć się akcesoriom i dekoracjom o dopasowanym jednolitym wyglądzie ze znakiem Space. Pokój dla dziecka może być na prawdę oryginalny a zarazem funkcjonalny, o czym można się przekonać na załączonych zdjęciach, które mogą posłużyć jako inspiracja. Już samo dokonanie wyboru z szerokiej oferty łóżek dziecięcych nie będzie prostym zadaniem.

Oprócz klasycznego łóżka można się na przykład zdecydować na łóżko piętrowe lub łóżko na antresoli, można je uzupełnić o barierkę lub szuflady. Oferta duńskiego producenta daje cały szereg możliwości z dekoracjami, wykonanymi z identycznej tkaniny co pościel włącznie. Baldachimy, kolumny lub kieszenie.

 

Materace – certyfikowana produkcja duńska, z gwarancją zdrowotną.
parametry techniczne - density 23-26 kg/m kwadratowych., twardość 155-190Newt

 

Hoppekids - with heart and soul
Z meblami i dekoracjami Hoppekids można pokój dla dziecka zamienić w wymarzony świat. Oferta jest bardzo elastyczna, pozwala dobierać tematy, określające osobowość i charakter dziecka. Pokój dla dziecka można urządzić zgodnie z jego zainteresowaniami, z jego ulubionymi postaciami z bajek. Meble dziecięce są składanką, rodzice sami mogą wszystko od początku do końca zestawiać tak, by osiągnąć jak najbardziej funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni.
Również my w firmie Aldo jesteśmy rodzicami i uświadamiamy sobie, jak trudno urządzić pokój dla dziecka tak, by było zadowolone.

Śledz nas w mediach społecznościowych
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie