ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Łóżko dziecięce z barierką i szufladami Aeroplane-Basic-A2-3

Producent: HoppeK
Kod: HPK00139-2015
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne
Łóżko dziecięce: 168x56x78 cm
980 zł
Szuflada pod łóżko: zestaw 2 szt.-153x19x60 cm
451 zł
Materac dziecięcy: z pokrowcem-160x12x70
501 zł

Dane produktu

Obciążenie: 80 kg
Powierzchnia spania: 70x160 cm
Cena łóżka: ze stelażem
Stelaż: drewniany, listewkowy
Kontener z szufladami: pianka
Materiał: sosna
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: biały-odcień dekoracji
Kraj pochodzenia: Dania
Transport: Darmowy

Etapem przejściowym z dziecięcego łóżeczka może być łóżko o powierzchni spania 70x160 cm

W ofercie łóżek dziecięcych z litego drewna znaleźć można dziesiątki projektów i możliwości urządzenia miejsca do spania. Prócz klasycznych łóżek dla ucznia czy studenta z miejscem do spania o wymiarach 90x200 cm lub łóżek piętrowych dla rodzeństwa jest do wyboru również bogata oferta łóżek dziecięcych dla maluchów. Dla dzieci, które ledwie odrosły z dziecięcego łóżeczka i powinny uczyć się spać w klasycznym łóżku może jako etap przejściowy posłużyć rozwiązanie, dzięki któremu dziecko będzie się nadal czuć bezpiecznie i wygodnie. Łóżko dziecięce o wymiarach miejsca do spania 70x160cm z barierką dookoła jest właśnie takim rozwiązaniem. Do małych pomieszczeń jest pozatym korzystna możliwość wyposażenia łóżka w dwie szuflady, sympatyczna jest również oferta dekoracji.

 

Oferta duńskiego producenta to całkowicie nowy sposób urządzania pokoju dziecięcego dla chłopca. Duński producent stawia na wysoką jakość i dlatego może sobie pozwolić na oferowanie gwarancji na okres 3 do 5 lat. Cena łóżka ze stelażem, dostawa w częściach do montażu. Darmowy transport na terenie całego kraju.

 

 

Dziecięcy pokój dla dzieci w wieku przedszkolnym

W ramach oferty łóżek dla dzieci można wybrać również łóżko piętrowe pod materac 70x160 cm. Prócz łóżka, zanim jeszcze nadejdzie czas na zakup dużego biurka, można nabyć zestaw mebli dziecięcych, zawierający stół, dziecięce krzesełka oraz ławę z miejscem do przechowywania. Wszystko w rozmiarach odpowiednich dla dziecka od 2 do 6 lat.


Jak urządzić kompleksowo pokój dziecięcy korzystając z oferty duńskiego producenta? Wystarczy kierować się nazwą kolekcji, w tym wypadku na przykład Aeroplane. Wszystko, co zawiera tą nazwę, jest do siebie dopasowane, samodzielne elementy nawiązują na siebie. Wszystkie meble mają oczywiście ten sam biały odcień, wystarczy zatem odpowiednio dobrać dekoracje, które są z kolei w czerwononiebieskiej kolorystyce. Dziecięcy pokój będzie harmonijny, wnętrze bardzo przyjemne.

Jeżeli mamy za zadanie urządzić pokój dla mniejszego dziecka warto na tym etapie zdecydować się na mniejsze łóżko, w którym dziecko będzie się czuło bardziej bezpiecznie. Dla większego dziecka wybieramy łóżko większe , które może mu towarzyszyć aż do dorosłości.Materace – duńskiego producenta, certyfikowane, nieszkodliwe dla zdrowia.
parametry techniczne - gęstość 23-26 kg/m3, twardość 155-190Newt, wysokość 12 cm. Możliwość wybrania odcienia pokrowca
.


Hoppekids - with heart and soul
Z meblami i dekoracjami Hoppekids można pokój dla dziecka zamienić w wymarzony świat. Oferta jest bardzo elastyczna, pozwala dobierać tematy, określające osobowość i charakter dziecka. Pokój dla dziecka można urządzić zgodnie z jego zainteresowaniami, z jego ulubionymi postaciami z bajek. Meble dziecięce są składanką, rodzice sami mogą wszystko od początku do końca zestawiać tak, by osiągnąć jak najbardziej funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni.
Również my w firmie Aldo jesteśmy rodzicami i uświadamiamy sobie, jak trudno urządzić pokój dla dziecka tak, by było zadowolone .

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty podobne

Łóżko dziecięce z litego drewna Space 45-10-025

Łóżko dziecięce z litego drewna Space 45-10-025

Przybliżony czas dostawy:
3-4 tygodnie
od 761 zł
Dziecięce łóżko z litego drewna ze szufladkami Space

Dziecięce łóżko z litego drewna ze szufladkami Space

Przybliżony czas dostawy:
3-4 tygodnie
od 1 120 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie