ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Łóżko dziecięce z barierką Fairytale Knight-Basic-A2-1

Producent: HoppeK
Kod: HPK0080-2015
Przybliżony czas dostawy:
3-4 tygodnie
Darmowy transport
Łóżko dziecięce: 208x56x98 cm
1 279 zł
Materac dziecięcy: z pokrowcem-200x12x90
951 zł

Dane produktu

Nośność: 100 kg
Powierzchnia spania: 90 x 200 cm
Cena łóżka: ze stelażem
Stelaż: drewniany, listewkowy
Kontener z szufladami: pianka
Materiał: sosna
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: biały
Kraj pochodzenia: Dania
Gwarancja: 36 miesięcy
Transport: Darmowy

Łóżko dziecięce z barierką, dekoracjami i dodatkami dla chłopców

Każdy, kto podczas urządzania pokoju dziecięcego dla chłopca szuka czegoś nowego, nietypowego, w ofercie duńskiego producenta dziecięcych mebli z litego drewna z pewnością znajdzie coś dla siebie. Oferta jest bardzo bogata, samych tylko rodzajów łóżek z litego drewna jest kilkadziesiąt. Obecnie prezentujemy łóżko z klasycznym wymiarem pod materac 90x200 cm, który jest do dyspozycji z wymienialnym pokrowcem o niebieskim lub beżowym kolorze włącznie. Kolejną możliwością do wyboru są dekoracyjne poduszki, wszystko z tematyką rycerzy, która ucieszy na pewno zwłaszcza chłopców. Dziecięcy pokój może być dzięki ofercie w ramach kolekcji Fairytale Knight sympatycznie jednolity, tematyczny.


Producent duński, który specjalizuje się w produkcji mebli dziecięcych z litego drewna, stawia na wysoką jakość. Certyfikowane meble mają przedłużoną gwarancję na okres 36 miesięcy. Materiał jakościowego drewna sosnowego jest pokryty wodorozpuszczalnym lakierem w odcieniu transparentnej bieli, struktura drewna jest łatwo dostrzegalna. Dostawa w częściach do montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju. 
 

Urządzamy pokój dziecięcy dla chłopca z mebli z litego drewna

Dzisiejsza oferta dziecięcych mebli z litego drewna to już nie te tradycyjne, potężne elementy mebli, ale meble nowoczesne, niezwykłe funkcjonalne, umożliwiające praktyczne wykorzystanie projektu. W ofercie duńskiego producenta prócz dziesiątków dizajnów łóżek można wybierać tak samo spośród szaf, biurek, komód i oczywiście dekoracji, do których wliczamy również pluszaki do siedzenia, stoliki i krzesełka dla najmniejszych dzieci. Wszystko to zgodnie w stylu jednego tematu umożliwia harmonijne urządzanie wnętrz.

Materace – duński producent, certyfikowane, bezpieczne dla zdrowia.
techn. parametry - density 23-26 kg/m3, twardość 155-190Newt, wybierać można wysokość 9cm lub10 cm. Materace mają jasnoniebieski lub beżowy wymienialny pokrowiec.

Hoppekids - with heart and soul
Z meblami i dekoracjami Hoppekids można pokój dla dziecka zamienić w wymarzony świat. Oferta jest bardzo elastyczna, pozwala dobierać tematy, określające osobowość i charakter dziecka. Pokój dla dziecka można urządzić zgodnie z jego zainteresowaniami, z jego ulubionymi postaciami z bajek. Meble dziecięce są składanką, rodzice sami mogą wszystko od początku do końca zestawiać tak, by osiągnąć jak najbardziej funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni.
Również my w firmie Aldo jesteśmy rodzicami i uświadamiamy sobie, jak trudno urządzić pokój dla dziecka tak, by było zadowolone.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty powiązane

Pufa dziecięca Fairytale Knight 36-4618-LB-000

Pufa dziecięca Fairytale Knight 36-4618-LB-000

Przybliżony czas dostawy:
3-4 tygodnie
503 zł

Produkty podobne

Łóżko dziecięce z litego drewna Pino PIHSZG15

Łóżko dziecięce z litego drewna Pino PIHSZG15

Przybliżony czas dostawy:
2-3 tygodnie
1 354 zł
Łóżko dziecięce z drewna Space 45-10-012

Łóżko dziecięce z drewna Space 45-10-012

Przybliżony czas dostawy:
3-4 tygodnie
od 967 zł
Łóżko dziecięce z litego drewna Space 45-10-025

Łóżko dziecięce z litego drewna Space 45-10-025

Przybliżony czas dostawy:
3-4 tygodnie
od 761 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie