ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Łóżko dziecięce z barierką Bonny BOHS9594

Producent: VP
Kod: VP00156-2014
3 434 zł
Przybliżony czas dostawy:
2-3 tygodnie
Darmowy transport

Dane produktu

Wysokość: 116 cm
Szerokość: 102 cm
Długość: 208 cm
Obciążenie: 110 kg
Waga: 120 kg
Ilość paczek: 4 szt.
Powierzchnia spania: 90 x 200 cm
Cena łóżka: ze stelażem, bez materaca
Stelaż: drewniany, listewkowy
Materiał: płyta MDF
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: biało-turkusowy
Kraj pochodzenia: Belgia
Transport: Darmowy
Gwarancja: 24 miesięcy

Instrukcja montażu

Łóżko dziecięce do małego pokoju dziecięcego

Belgijski producent oferuje nowoczesny dizajn oraz funkcjonalne rozwiązania do małego pokoju dziecięcego. Każdy, kto zmuszony jest szukać rozwiązania problemu braku miejsca w pokoju dziecięcym, znajdzie je poprzez nabycie wielofunkcyjnego łóżka dziecięcego. Częścią składową łóżka jest biurko do wysuwania, komoda, szuflady, barierka wzdłuż łóżka, w cenie wliczony jest również stelaż. Kółka pod biurkiem są bardzo jakościowe, z manipulacją poradzi sobie nawet małe dziecko. Bez wątpienia, zwłaszcza w przypadku małego dziecka, trzeba docenić zaokrąglenie brzegów. W kolekcji łóżek dziecięcych Bonny znaleźć można cały szereg innych podobnych projektów, wśród których nie brak również identycznego dizajnu łóżka dziecięcego dla dziewczynki. Oferta jest bardzo bogata. Potrzeba urządzić mały pokój dla dwójki chłopców ? Do tego celu służą w ofercie kolekcji Bonny piętrowe łóżka.

 

Belgijski producent kładzie nacisk na jakość, ale i bezpieczeństwo dzieci. Łóżko dziecięce jest wyposażone w barierkę oraz zaokrąglone brzegi. Jakość związana jest również z zastosowaniem materiału, którym jest mdf deska o grubości od 18 do 25mm. Dostawa łóżka w częściach do montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju.

 

 

Pokój dziecięcy dla ucznia

Uczeń ma już całkiem inne zapotrzebowania pod względem wyposażenia pokoju dziecięcego, niż maluch w wieku przedszkolnym. O tym, że z wiekiem zmieniają się wymagania w stosunku do urządzenia pokoju dziecięcego, trzeba pamiętać. Przede wszystkim niepotrzebne będzie już miejsce do zabawy, natomiast wzrośnie zapotrzebowanie na miejsca do przechowywania różnych rzeczy. W każdym razie w pokoju dziecięcym nie może zabraknąć jakościowego dziecięcego krzesłamiejsca do przechowywania znajdziemy w  regałach z pojemnikami z tkaniny,  komodach i oczywiście szafach
 

 

VP company
"Fine furniture for young people” to hasło, którym kieruje się belgijska spółka. Jakościowe meble dla dzieci i studentów. Spółka VP jest firmą rodzinną z długoletnią tradycją sięgającą roku 1952. Belgijski producent dostarcza meble wykonane z najbardziej jakościowych materiałów, wyposażone w odpowiednie certyfikaty, w pełni dostosowane do norm Unii Europejskiej gwarantujących bezpieczeństwo dziecka.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty powiązane

Krzesło dziecięce Bonnie 99803154

Krzesło dziecięce Bonnie 99803154

Przybliżony czas dostawy:
na magazynie-jedynie szybka wysyłka
429 zł

Produkty podobne

Piętrowe łóżko Bonny BOHS80-94

Piętrowe łóżko Bonny BOHS80-94

Przybliżony czas dostawy:
2-3 tygodnie
5 434 zł
Łóżko dziecięce ze szufladami Bonny BOKB90-94

Łóżko dziecięce ze szufladami Bonny BOKB90-94

Przybliżony czas dostawy:
2-3 tygodnie
2 256 zł
Łóżko dziecięce z biurkiem Bonny BOHS91-94

Łóżko dziecięce z biurkiem Bonny BOHS91-94

Przybliżony czas dostawy:
2-3 tygodnie
3 086 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie