ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Łóżko dziecięce z barierką Bonny BOHS9511

Producent: VP
Kod: VP00158-2014
3 434 zł
Przybliżony czas dostawy:
2-3 tygodnie
Darmowy transport

Dane produktu

Wysokość: 116 cm
Szerokość: 102 cm
Długość: 208 cm
Obciążenie: 110 kg
Waga: 120 kg
Ilość paczek: 4 szt.
Powierzchnia spania: 90 x 200 cm
Cena łóżka: ze stelażem, bez materaca
Stelaż: drewniany, listewkowy
Materiał: płyta MDF
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: biało-pomarańczowy
Kraj pochodzenia: Belgia
Transport: Darmowy
Gwarancja: 24 miesięcy

Instrukcja montażu

Jak zaoszczędzić miejsce w pokoju dziecięcym?

W ostatnich latach pojawia się coraz więcej wielofunkcyjnych projektów łóżek dziecięcych, które mają jeden wspólny cel. Maksymalnie zaoszczędzić miejsce w małym pokoju dziecięcym. Najwięcej można go uzyskać poprzez podwyższenie łóżka, dzięki czemu  w przestrzeni, jaka powstaje pod nim, można ulokować biurko, komodę, szuflady i półki. Łóżko dziecięce belgijskiego producenta  ma poza tym dostatecznie wysoką barierkę wokół łóżka, zaokrąglone brzegi i stelaż wliczony w cenę. Identyczne rozwiązanie miejsca do spania znaleźć można na naszych stronach również jako łóżko dziecięce dla chłopców, oczywiście w kolorze niebieskim. Komu projekt kolekcji Bonny się spodoba, może skorzystać również z rozwiązania dla dwójki dzieci opartego na pomysłowym dizajnie łóżka piętrowego z biurkiem.

 

Belgijski producent kładzie nacisk na jakość, ale i bezpieczeństwo dzieci. Łóżko dziecięce jest wyposażone w wysoką barierkę oraz zaokrąglone brzegi. Jakość związana jest również z zastosowaniem materiału, którym jest mdf deska o grubości od 18 do 25mm. Dostawa łóżka w częściach do montażu według instrukcji, który można u nas zamawiać. Darmowy transport na terenie całego kraju.

 

 

Pokój dla dziecka urządzamy wielofunkcyjnie

Jeżeli pokój dla dziecka ma być rzeczywiście oszczędny, łóżko dziecięce umożliwi nam zaoszczędzić dużo miejsca. Nie trzeba na przykład nabywać samodzielnie biurka, komody czy regału. A to już oznacza zasadniczą oszczędność. Ponadto tam, gdzie potrzeba pokój dziecięcy wyposażyć w inne składniki, na przykład szafę, kolejną komodę lub odpowiednie krzesło dziecięce, można wszystko znaleźć w naszej ofercie. Nie brak nawet dziecięcej pościeli.

 

Pomarańczowy odcień jest rozwiązaniem dla dziewcząt i chłopców, nazywamy go odcieniem neutralnym. Łóżko dziecięce jest dzięki niemu odpowiednie również do pokoju dla rodzeństwa.

 

VP company
"Fine furniture for young people” to hasło, którym kieruje się belgijska spółka. Jakościowe meble dla dzieci i studentów. Spółka VP jest firmą rodzinną z długoletnią tradycją sięgającą roku 1952. Belgijski producent dostarcza meble wykonane z najbardziej jakościowych materiałów, wyposażone w odpowiednie certyfikaty, w pełni dostosowane do norm Unii Europejskiej gwarantujących bezpieczeństwo dziecka.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty podobne

Łóżko piętrowe Bonny BOHS80-11

Łóżko piętrowe Bonny BOHS80-11

Przybliżony czas dostawy:
2-3 tygodnie
5 434 zł
Łóżko dziecięce ze szufladami Bonny BOKB90-11

Łóżko dziecięce ze szufladami Bonny BOKB90-11

Przybliżony czas dostawy:
2-3 tygodnie
2 256 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie