ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Łóżko dziecięce z barierką Bonny BOHS9509

Producent: VP
Kod: VP00159-2014
3 641 zł
Przybliżony czas dostawy:
2-3 tygodnie
Darmowy transport

Dane produktu

Wysokość: 116 cm
Szerokość: 102 cm
Długość: 208 cm
Nośność: 110 kg
Waga: 120 kg
Ilość paczek: 4 szt.
Powierzchnia spania: 90 x 200 cm
Cena łóżka: ze stelażem, bez materaca
Stelaż: drewniany, listewkowy
Materiał: płyta MDF
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: biało-szary
Kraj pochodzenia: Belgia
Transport: Darmowy
Gwarancja: 24 miesięcy

Instrukcja montażu

Łóżko dziecięce zaoszczędzi miejsce w pokoju dziecięcym

Jeżeli pokoju dziecięcego nie chcemy zamienić w tor przeszkód dla dziecka, warto szukać idealnego rozwiązania w wielofunkcyjnym projekcie. Pokój dziecięcy nie musi już być miejscem, zapchanym meblami. Jeżeli do urządzania pokoju dziecięcego mamy do dyspozycji mało miejsca, zaoszczędzimy go najwięcej decydując się na wielofunkcyjne łóżko dziecięce. Pod łóżkiem na antresoli jest w uzyskanym w ten sposób miejscu możliwość do ulokowania biurka, komody, szuflad, półek, a przy okazji warto nadmienić, że stelaż wliczony jest w cenę. Bezpieczeństwo dziecka zapewnione jest dzięki dostatecznie wysokiej barierce wokół łóżka oraz zaokrąglonym brzegom. Identyczny projekt można nabyć również w innych odcieniach, nie brak tradycyjnego łóżka dziecięcego dla chłopców oraz w tradycyjnym odcieniu różu łóżka dziecięcego dla dziewcząt. Oferta jest naprawdę bogata.

 

Belgijski producent kładzie nacisk na jakość, ale i bezpieczeństwo dzieci. Łóżko dziecięce jest wyposażone w wysoką barierkę oraz zaokrąglone brzegi. Jakość związana jest również z zastosowaniem materiału, którym jest mdf deska o grubości od 18 do 25mm. Dostawa łóżka w częściach do montażu według instrukcji, który można u nas zamawiać. Darmowy transport na terenie całego kraju.

 

 

Pokój dziecięcy powinien spełniać więcej funkcji

W trakcie urządzania pokoju dziecięcego pamiętać trzeba o różnych funkcjach, które powinien spełniać.Chodzi o miejsce do zabawy (najlepiej na środku pokoju), miejsce do nauki (najlepiej pod oknem, gdzie znajdziemy źródło światła dziennego) oraz miejsce do spania. Gdyby te poszczególne przestrzenie miały zostać wyposażone w samodzielne meble, potrzebne by nam było więcej miejsca.  W przypadku wielofunkcyjnego łóżka miejsce do spania i do nauki zostało praktycznie połączone, w dodatku z pojemnikami do przechowywania, tak więc można zaoszczędzić miejsce na  biurko i komodę. Do mniejszych pomieszczeń są wielofunkcyjne dizajny rzeczywiście idealnym rozwiązaniem. Biurko według potrzeby można zasuwać.

 

VP company
"Fine furniture for young people” to hasło, którym kieruje się belgijska spółka. Jakościowe meble dla dzieci i studentów. Spółka VP jest firmą rodzinną z długoletnią tradycją sięgającą roku 1952. Belgijski producent dostarcza meble wykonane z najbardziej jakościowych materiałów, wyposażone w odpowiednie certyfikaty, w pełni dostosowane do norm Unii Europejskiej gwarantujących bezpieczeństwo dziecka.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty podobne

Piętrowe łóżko Bonny BOHS80-09

Piętrowe łóżko Bonny BOHS80-09

Przybliżony czas dostawy:
2-3 tygodnie
5 761 zł
Łóżko dziecięce ze szufladami Bonny BOKB90-09

Łóżko dziecięce ze szufladami Bonny BOKB90-09

Przybliżony czas dostawy:
2-3 tygodnie
2 247 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie