ceneo
Obsługa klienta: +48 796 693 889 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
Meble francuskie
0
0 zł
Koszyk jest pusty
0

Nie zrobisz dobrego wrażenia dwa razy. Zrób dobre wrażenie u swych gości zjawiskowym przedpokojem.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Twoja łazienka zasługuje na to, żeby wyglądać tak pięknie, jak Ty. Uczyń swoją łazienkę prześliczną.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Coś tak przyziemnego, jak meble do przechowywania rzeczy, również mogą być piękne. Wejdź i przekonaj się.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Łóżko dziecięce z barierką Aeroplane-Basic-A2-3

Producent: HoppeK
Kod: HPK00138-2015
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne
Łóżko dziecięce: 168x56x78 cm
1 048 zł
Materac dziecięcy: z pokrowcem-160x12x70
536 zł

Dane produktu

Kolor: biały-odcień dekoracji
Obciążenie: 80 kg
Powierzchnia spania: 70x160 cm
Cena łóżka: ze stelażem
Stelaż: drewniany, listewkowy
Kontener z szufladami: pianka
Materiał: sosna
Sposób dostawy: do złożenia
Kraj pochodzenia: Dania
Gwarancja: 36 miesięcy
Transport: Darmowy

Łóżko dziecięce z barierką dla najmniejszych dzieci

Jeżeli obawiamy się przenieść dziecko, które ledwo wyrosło z łóżeczka dziecięcego od razu do klasycznego dużego dziecięcego łóżka, możemy wybrać drogę pośrednią organizując miejsce do spania o wymiarach 70x160 cm. Ponadto takie łóżko dla dziecka wyposażone jest w barierkę wokół całego obwodu, gwarantującą, że dziecko samowolnie nie wypadnie. Dzięki szerokiej ofercie innych elementów mebli dziecięcych z litego drewna i dekoracji można urządzić nietypowy pokój dziecięcy dla chłopca z kolekcji Aeroplane . Kiedy łóżko dziecięce stanie się za małe, można zamienić je za większe łóżko, dla dwójki dzieci na przykład za piętrowe łóżko lub łóżko z dodatkową leżanką. Sama tylko oferta dziecięcych łóżek w ramach kolekcji liczy dziesiątki różnych modeli.

 

Oferta mebli dziecięcych z litego drewna duńskiego producenta to całkowicie nowy sposób urządzania dziecięcego pokoju . Duński producent stawia na wysoką jakość i dlatego może sobie pozwolić na oferowanie gwarancji na okres 3 do 5 lat. Dostawa w częściach do montażu. Cena łóżka ze stelażem. Darmowy transport na terenie całego kraju.

 

Nie tylko łóżko dziecięce dla najmniejszych dzieci

W ramach oferty łóżek dla dzieci można wybrać również piętrowe łóżko o powierzchni spania pod materac 70x160 cm. Oprócz łóżka, zanim jeszcze nadejdzie czas na zakup dużego biurka, można stworzyć zestaw mebli dziecięcych, zawierający stół, dziecięce krzesełka oraz ławę z miejscem do przechowywania. Wszystko w rozmiarach odpowiednich dla dziecka od 2 do 6 lat.

 

Jak  kompleksowo urządzić cały pokój dziecięcy  korzystając z oferty duńskiego producenta? Wystarczy kierować się nazwą kolekcji, w tym wypadku na przykład Aeroplane. Wszystko, co zawiera tą nazwę, jest do siebie dopasowane, samodzielne elementy nawiązują na siebie. Wszystkie meble mają oczywiście ten sam biały odcień, wystarczy zatem odpowiednio dobrać dekoracje, które są z kolei w czerwononiebieskiej kolorystyce. Dziecięcy pokój będzie harmonijny, wnętrze bardzo przyjemne. 

Jeżeli mamy za zadanie urządzić pokój dla mniejszego dziecka warto na tym etapie zdecydować się na mniejsze łóżko, w którym dziecko będzie się czuło bardziej bezpiecznie. Dla większego dziecka wybieramy łóżko większe , które może mu towarzyszyć aż do dorosłości.

Materace – duńskiego producenta, certyfikowane, nieszkodliwe dla zdrowia.
Parametry techniczne - gęstość 23-26 kg/m3, twardość 155-190Newt, wysokość 12 cm. Możliwość wybrania odcienia pokrowca.


Hoppekids - with heart and soul
Z meblami i dekoracjami Hoppekids można pokój dla dziecka zamienić w wymarzony świat. Oferta jest bardzo elastyczna, pozwala dobierać tematy, określające osobowość i charakter dziecka. Pokój dla dziecka można urządzić zgodnie z jego zainteresowaniami, z jego ulubionymi postaciami z bajek. Meble dziecięce są składanką, rodzice sami mogą wszystko od początku do końca zestawiać tak, by osiągnąć jak najbardziej funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni.
Również my w firmie Aldo jesteśmy rodzicami i uświadamiamy sobie, jak trudno urządzić pokój dla dziecka tak, by było zadowolone.

Śledz nas w mediach społecznościowych
Zapisz się do newslettera

Oferty maksymalnie 2x w miesiącu.
Możesz zrezygnować w każdym momencie.