ceneo
Obsługa klienta: +48 796 693 889 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
Meble francuskie
0
0 zł
Koszyk jest pusty
0

Nie zrobisz dobrego wrażenia dwa razy. Zrób dobre wrażenie u swych gości zjawiskowym przedpokojem.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Twoja łazienka zasługuje na to, żeby wyglądać tak pięknie, jak Ty. Uczyń swoją łazienkę prześliczną.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Coś tak przyziemnego, jak meble do przechowywania rzeczy, również mogą być piękne. Wejdź i przekonaj się.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Łóżko dziecięce z barierką Aeroplane-Basic-A2-1

Producent: HoppeK
Kod: HPK00137-2015
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne
Łóżko dziecięce: 208x56x98 cm
1 284 zł
Materac dziecięcy: z pokrowcem-200x12x90
792 zł

Dane produktu

Kolor: biały-odcień dekoracji
Obciążenie: 100 kg
Powierzchnia spania: 90 x 200 cm
Cena łóżka: ze stelażem
Stelaż: drewniany, listewkowy
Kontener z szufladami: pianka
Materiał: sosna
Sposób dostawy: do złożenia
Gwarancja: 36 miesięcy
Transport: Darmowy

Łóżko dziecięce z barierką i dekoracjami do pokoju dla chłopca

W kategorii mebli dziecięcych z litego drewna oferujemy kilkadziesiąt projektów duńskiego producenta nie tylko wśród łóżek dziecięcych . Naprawdę jest z czego wybierać a jednym z rozwiązań miejsca do spania jest  łóżko dziecięce z barierką. Projekt łóżka jest bardzo prosty, ale dobrze spełniający swoje zadanie, barierka umieszczona wokół całego łóżka, nie ma więc możliwości samowolnego wypadnięcia dziecka. Bardzo nam się podoba możliwość dobierania dekoracji z różnymi chłopięcymi tematami, konkretnie na temat lotnictwa i wszystkiego, co z nim związane. Jeżeli temat razem z odcieniami niebieskimi i czerwonymi się spodoba, można w kolekcji Aeroplane uzupełnić zestaw za pomocą szerokiej gamy różnych dekoracji oraz mebli z litego drewna w celu kompleksowego urządzenia pokoju dla dziecka.

 

Oferta mebli dziecięcych z litego drewna duńskiego producenta to całkowicie nowy sposób urządzania dziecięcego pokoju. Duński producent stawia na wysoką jakość i dlatego może sobie pozwolić na oferowanie gwarancji na okres 3 do 5 lat. Dostawa w częściach do montażu. Cena łóżka ze stelażem. Darmowy transport na terenie całego kraju.

 

 

Dziecięcy pokój z litego drewna, królestwo dla chłopca

Oferta kolekcji Aeroplane, oparta na dekoracjach i akcesoriach z motywem lotnictwa, jest bardzo bogata. O tym, jak sympatycznie można wyposażyć wnętrze pokoju dziecięcego dla chłopca , można się przekonać i dać się zainspirować na załączonych zdjęciach.Orócz klasycznego łóżka można się alternatywnie zdecydować na piętrowe łóżko lub łóżko na antresoli, łóżko można też uzupełnić o kolejne dekoracje czy szuflady. W ofercie są również dziecięce łóżka z dodatkową leżanką. W samej tylko kategorii łóżek mamy do dyspozycji kilkadziesiąt różnych propozycji. Możliwości jest u duńskiego producenta mnóstwo, z dekoracjami z tkanin włącznie. Baldachimy, kolumny czy kieszenie.


Materace – duńskiego producenta, certyfikowane, nieszkodliwe dla zdrowia.
parametry techniczne - gęstość 23-26 kg/m3, twardość 155-190Newt. Wysokość materaca do wyboru 9 lub 12 cm, pokrowiec wymienialny w wielu odcieniach.


Hoppekids - with heart and soul
Z meblami i dekoracjami Hoppekids można pokój dla dziecka zamienić w wymarzony świat. Oferta jest bardzo elastyczna, pozwala dobierać tematy, określające osobowość i charakter dziecka. Pokój dla dziecka można urządzić zgodnie z jego zainteresowaniami, z jego ulubionymi postaciami z bajek. Meble dziecięce są składanką, rodzice sami mogą wszystko od początku do końca zestawiać tak, by osiągnąć jak najbardziej funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni.
Również my w firmie Aldo jesteśmy rodzicami i uświadamiamy sobie, jak trudno urządzić pokój dla dziecka tak, by było zadowolone. 

Śledz nas w mediach społecznościowych
Zapisz się do newslettera

Oferty maksymalnie 2x w miesiącu.
Możesz zrezygnować w każdym momencie.