ceneo
Obsługa klienta: +48 796 693 889 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
Meble francuskie
0
0 zł
Koszyk jest pusty
0

Nie zrobisz dobrego wrażenia dwa razy. Zrób dobre wrażenie u swych gości zjawiskowym przedpokojem.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Twoja łazienka zasługuje na to, żeby wyglądać tak pięknie, jak Ty. Uczyń swoją łazienkę prześliczną.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Coś tak przyziemnego, jak meble do przechowywania rzeczy, również mogą być piękne. Wejdź i przekonaj się.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Łóżko dziecięce Texto 484339

Producent: DME - F
Kod: DME046-2014
1 596 zł
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne

Dane produktu

Kolor: biało-szary
Wysokość: 109 cm
Szerokość: 120 cm
Długość: 204 cm
Powierzchnia spania: 90 x 200 cm
Cena łóżka: ze stelażem, bez materaca
Materiał: płyta laminowana 18 mm
Sposób dostawy: do złożenia
Kraj pochodzenia: Francja
Transport: Darmowy
Gwarancja: 24 miesięcy

Łóżko dziecięce Texto myśli o wszystkim

Drobny szczegół, jakim jest siatka z boku łóżka, do której dziecko może włożyć książki lub czasopisma. Ale naprawdę to tylko szczegół, ponieważ łóżko dziecięce Texto francuskiego producenta, to w zasadzie kompleksowe rozwiązanie do małych pokoi dziecięcych, z całą masą funkcjonalnych miejsc do przechowywania takich jak przystawka albo szuflady, które znajdują się pod łóżkiem. Dziecięce łóżko jest przykładem współczesnych "inteligentnych" wzorów.

 

Francuski producent kładzie nacisk na jakość, nie tylko u mebli dziecięcych dla najmłodszych, ale także u mebli dla uczniów i studentów. Materiałem wykorzystanym do produkcji jest płyta laminowana  o grubości 18 mm, powierzchnia pokryta jest farbą,która odporna jest na działanie wody, łatwa konserwacja. Dostawa mebli w częściach z koniecznością montażu według instrukcji.

 

Jak wyposażyć mały dziecięcy pokój ?

Najprościej dziecięcym łóżkiem z kolekcji Texto. Naturalnie to lekka przesada, ale z pewnością z wielu sposobów na zaoszczędzenie miejsca na kącik zabaw dla dzieci, wykorzystenie łóżka z masą przestrzeni do przechowywania należy do najprostszych. Łóżko dziecięce Texto francuskiego producenta jest jednym z wielu rozwiązań, które oferujemy w kategorii łóżek dziecięcych z miejscem do przechowywania.

Łóżko dziecięce Texto posiada praktyczne sieciowe pojemniki na książki i czasopisma, które z pewnością znajdą zastosowanie przede wszystkim w pokojach uczniów i studentów. W cenę łóżka wliczony jest stelaż. Kolor jest odpowiedni zarówno dla małych jak i dla straszych, prawie dorosłych dzieci. Łóżko pozbawione jest tradycyjnych dziecięcych motywów, co w zasadzie jest dobrze. W naszej ofercie można znależć całą gamę również innych podobnych elelmentów przeznaczonych do wyposażenia kompletnego dziecięcego pokoju.

 

Demeyere
Firma założona w 1909 roku we Francji przez pana Luciena Demeyere, która od samego początku stara się w pełni dostosować do potrzeb rynku. W związku z tym, przez cały czas zmienia metody produkcji, wykorzystuje nowe materiały i stara się zawsze wprowadzać nowoczesne wzornictwo.

1956 - p. Pierre Demeyere, syn założyciela firmy,podejmuje się prowadzenia firmy i kontynuuje filozofię produkcji swojego ojca. Po raz pierwszy zaczęto stosować materiały takie jak płyta laminowana.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty podobne

Zniżka 10%
Łóżko Space Up dla dzieci i dorosłych 1531LICO

Łóżko Space Up dla dzieci i dorosłych 1531LICO

Przybliżony czas dostawy: 3 - 4 tygodnie
2 837 zł
2 553 zł
Zapisz się do newslettera

Oferty maksymalnie 2x w miesiącu.
Możesz zrezygnować w każdym momencie.