ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Łóżko dziecięce Sailing 10.516.1601

Producent: New Joy
Kod: NEWJ00130-2016
1 506 zł
Przybliżony czas dostawy:
5 - 6 tygodni
Darmowy transport

Dane produktu

Wysokość: 97 cm
Głębokość: 82 cm
Długość: 137 cm
Powierzchnia spania: 70x130 cm
Cena łóżeczka niemowlęcego: ze stelażem, bez materaca
Materiał: płyta MDF
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: biały, niebieski, ciemno kasztanowy
Kraj pochodzenia: Turcja
Gwarancja: 36 miesięcy
Transport: Darmowy
Pokój dziecięcy filtr: dla niemowlaka

Łóżko niemowlęce dla chłopców

W ramach kolekcji Sailing mamy do dyspozycji cały szereg pojedynczych elementów wyposażenia pokoju niemowlęcego. Oczywiście podstawą każdego pokoju niemowlęcego jest łóżeczko, w którym dziecko spędza większość czasu przez pierwsze trzy lata życia. Powinno więc ono być jakościowe, bezpieczne i komfortowe. W kolekcji Sailing mamy do dyspozycji dwa modele łóżeczka. Przedstawiane aktualnie łóżeczko tradycyjnej konstrukcji, bez możliwości rozłożenia do postaci łóżka, oraz łóżeczko z możliwością rozłożenia. Częścią składową łóżeczka jest zestaw dwu szuflad, tworzący praktyczną przestrzeń do przechowywania. Decydując się na pokój kolekcji Sailing zyskujemy nie tylko oryginalny wygląd, ale również możliwość zamówienia całego szeregu stylowych dodatków. Do dyspozycji mamy pościel, lampkę, lampę sufitową czy dywan.

 

Producent markowych mebli dziecięcych z gwarancją do 3 lat, kładzie nacisk na jakość i oryginalność konstrukcji pozwalających na maksymaliyację ich praktycznego wykorzystania. Materiałem do produkcji jest płyta MDF. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Stelaż i zestaw szuflad w cenie. Darmowy transport na terenie całego kraju
New Joy
Markowe meble dziecięce New Joy z wydłużoną gwarancją i oryginalnym designem. Firma New Joy prezentuje meble dziecięce nowej generacji. Praktyczne, bezpieczne, eleganckie i jakościowe. To wszystko udokumentowane posiadanie certyfikatów GS security test, E1, TSE, ISO.

Śledz nas w mediach społecznościowych
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie