ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)
Darmowy transport

Łóżko dziecięce na antresoli My color-Basic-A4-79-1

Producent: HoppeK
Kod: HPK00286-2015
2 070 zł
1 863 zł
-10%
Dostępność:
3-4 tygodnie
Darmowy transport

Dane produktu

Wysokość: 105 cm
Szerokość: 101 cm
Długość: 208 cm
Nośność: 100 kg
Powierzchnia spania: 90 x 200 cm
Cena łóżka: ze stelażem, bez materaca
Stelaż: drewniany, listewkowy
Materiał: sosna
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: niebieski
Kraj pochodzenia: Dania
Gwarancja: 36 miesięcy
Transport: Darmowy

Popularny wśród chłopców kolor łóżka dziecięcego z litego drewna

Tak jak w pokojach dziecięcych dla dziewcząt najpopularniejszymi kolorami są różowy i fioletowy, to w pokojach dziecięcych dla chłopców zdecydowanym faworytem jest kolor niebieski, często w kombinacji z kolorem białym. W ofercie mebli dziecięcych z litego drewna duńskiego producenta właśnie w kolorze niebieskim znajduje się od razu kilka konstrukcji łóżek, ale i wiele innych elementów wyposażenia pokoju dziecięcego. Łóżko na antresoli jest wygodnym rozwiązaniem do małych wnętrz. Przestrzeń powstałą pod łóżkiem możemy wykorzystać w dowolny sposób. Możemy w niej ustawić mniejsze meble typu regał czy komoda, lub wykorzystać jako miejsce do zabawy. Bardzo praktyczna w tej konstrukcji jest możliwość obniżenia łóżka do klasycznej wysokości, bardziej odpowiedniej dla dorastającego studenta. Oferta mebli dziecięcych z litego drewna jest bardzo elastyczna pod względem wyboru kolorów i różnorodności konstrukcji.

 

 Duński producent przynosi całkowicie nowy sposób aranżacji pokoju dziecięcego. Nie chodzi tu tylko o zwykłą sprzedaż mebli. Producent stawia na wysoką jakość, co pozwala mu na oferowanie wydłużonej gwarancji na okres 3 – 5 lat. Do produkcji wykorzystano jakościowe drewno sosnowe z wykończeniem wodorozcieńczalnym lakierem w kolorze danej kolekcji. Cena łóżka ze stelażem. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju.

 

 

Pokój dziecięcy z litego drewna, dla chłopców

W kolekcji mebli z litego drewna My color mamy możliwość aranżacji kompletnego pokoju dziecięcego w kolorze niebieskim. Największym atutem tej kolekcji jest jednak możliwość kombinacji różnokolorowych elementów. Zwłaszcza podczas aranżacji pokoju dziecięcego nie musimy się obawiać eksperymentów pod względem kolorystyki, bo pokój dziecięcy powinien być wesoły i kolorowy i w zasadzie wszelkie kombinacje są dopuszczalne. Dowodem tego niech będzie projekt w kombinacji koloru niebieskiego i zielonego na dołączonym zdjęciu.


Hoppekids - with heart and soul
Z meblami i dekoracjami Hoppekids można pokój dla dziecka zamienić w wymarzony świat. Oferta jest bardzo elastyczna, pozwala dobierać tematy, określające osobowość i charakter dziecka. Pokój dla dziecka można urządzić zgodnie z jego zainteresowaniami, z jego ulubionymi postaciami z bajek. Meble dziecięce są składanką, rodzice sami mogą wszystko od początku do końca zestawiać tak, by osiągnąć jak najbardziej funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni.
Również my w firmie Aldo jesteśmy rodzicami i uświadamiamy sobie, jak trudno urządzić pokój dla dziecka tak, by było zadowolone.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty powiązane

Produkty podobne

Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie