ceneo
Obsługa klienta: +48 796 693 889 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
Meble francuskie
0
0 zł
Koszyk jest pusty
0

Nie zrobisz dobrego wrażenia dwa razy. Zrób dobre wrażenie u swych gości zjawiskowym przedpokojem.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Twoja łazienka zasługuje na to, żeby wyglądać tak pięknie, jak Ty. Uczyń swoją łazienkę prześliczną.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Coś tak przyziemnego, jak meble do przechowywania rzeczy, również mogą być piękne. Wejdź i przekonaj się.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Łóżko dziecięce Lilly z szufladą G58.107-402

Producent: Gaut
Kod: GA0010-2015
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne
Łóżko dziecięce:98x90x204
1 436 zł
Szuflada pod łóżko: 90x200-202x23x93 cm
827 zł

Dane produktu

Kolor: odcienie szarego w kombinacji z różowym
Obciążenie: 100 kg
Powierzchnia spania: 90 x 200 cm
Cena łóżka: ze stelażem, bez materaca
Stelaż: drewniany, listewkowy
Materiał: płyta MDF
Wykonanie: obrzeża ABS
Sposób dostawy: do złożenia
Kraj pochodzenia: Francja
Transport: Darmowy
Gwarancja: 36 miesięcy

Łóżko dziecięce cechujące się typową francuską elegancją

Dla romantycznie nastawionych młodych dam ma francuski producent kolekcji Lilly wiele do zaoferowania. Bardzo elegancki wygląd pojedynczych elementów do wyposażenia pokoju dziecięcego lub studenckiego dla dziewcząt. Nie tylko elegancki wygląd, ale również nietypowa kolorystyka dodaje tej kolekcji na atrakcyjności. Do prezentowanego łóżka z powierzchnią spania 90x200 cm można dokupić szufladę. Szuflada może być wykorzystana jako przestrzeń do przechowywania lub jako dodatkowe miejsce do spania. W kolekcji Lilly mamy do dyspozycji również łóżko z powierzchnią spania 120x200 cm, bardziej odpowiednie dla nastolatek.

 

Francuski producent kładzie nacisk na wysoką jakość i oryginalne wzornictwo. Do produkcji szafy wykorzystał jakościową płytę MDF. Jakość gwarantowana certyfikatami ISO posiadanymi przez producenta. Zaokrąglone krawędzie i obrzeża ABS są dowodem dbałości o bezpieczeństwo. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju.Certyfikat ISO 9001 - jakość
Certyfikat ISO 14001 – gwarancja na meble od 3-5 lat
Certyfikat ISO 18001 – meble bezpieczne dla zdrowia i w używaniu

 

 

Elegancki pokój dziecięcy z elementami francuskimi

Poszukując nietypowych mebli dziecięcych o typowo dziewczęcym designie, to z pewnością takie znajdziemy w ofercie francuskich producentów. Prawie legendarna elegancja naprawdę rzuca się w oczy. Kolekcja Lilly pod tym względem nie stanowi wyjątku. Prezentowane łóżko z tej kolekcji jest atrakcyjne nie tylko swym wyglądem, ale posiada również bezpiecznie zaokrąglone krawędzie z obrzeżami ABS, a dzięki zastosowaniu płyty MDF jest bardziej odporne na uszkodzenia mechaniczne.

 

W kolekcji oprócz łóżek znajdziemy wszystkie tradycyjne elementy pokoju dziecięcego. Z tych mniej tradycyjnych to możliwość zestawienia toaletki, a to dzięki zastosowaniu lustra z możliwością umocowania do komody lub biurka. Do dyspozycji jest również klasyczna toaletka z dużym lustrem.

 

Gautier
Zespół projektantów z firmy Gautier z przyjemnością przedstawia bardzo ciekawą kolekcję mebli. Produkcja jest czysto francuska, a skupia się przede wszystkim na harmonii, szczerości oraz spójności. Filozofia, która ma na celu ciągłe zwiększanie jakości a zarazem kładzie nacisk na szczegóły.
Producent przynosi wzornictwo i styl na miarę dni dzisiejszych, a zarazem jest pozytywnie nastawiony do problematyki ochrony środowiska naturalnego, zwłaszcza pod kątem produkcji. Dowodzi tego posiadaniem wiele certyfikatów .

Śledz nas w mediach społecznościowych
Zapisz się do newslettera

Oferty maksymalnie 2x w miesiącu.
Możesz zrezygnować w każdym momencie.