ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Łóżko dziecięce Fun Formule SCTDRC

Producent: VP
Kod: VP00173-2014
1 327 zł
Przybliżony czas dostawy:
2-3 tygodnie
Darmowy transport

Dane produktu

Wysokość: 48 cm
Szerokość: 78 cm
Długość: 175 cm
Nośność: 70 kg
Waga: 20 kg
Ilość paczek: 1 szt.
Powierzchnia spania: 70x140 cm
Cena łóżka: ze stelażem, bez materaca
Stelaż: drewniany, listewkowy
Materiał: płyta MDF
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: według zdjęcia
Kraj pochodzenia: Belgia
Transport: Darmowy
Gwarancja: 24 miesięcy

Łóżko dziecięce dla małych zawodników

Obawiają się Państwo przejścia z łóżeczka dziecięcego bezpośrednio do „dorosłego“ łóżka z powierzchnią spania 90x200 cm? Rozwiązaniem może być łóżko dziecięce pod materac 70x140 cm. Łóżko w którym dziecko na pewno będzie czuć się komfortowo, poza tym prezentowane łóżko w postaci samochodu wyścigowego będzie dla dziecka nie lada atrakcją. Łóżko posiada barierki po obu stronach i jest niższe od klasycznego łóżka. Z takiego łóżka dziecko może spokojnie korzystać aż do szóstego roku, kiedy będzie trzeba zaopatrzyć je w łóżko bardziej odpowiednie dla ucznia, uzupełnione o niezbędne biurko. W naszej ofercie można również znaleźć podobne łóżka przeznaczone dla dziewcząt.

 

Belgijski producent kładzie nacisk na jakość i bezpieczeństwo. Materiałem do produkcji jest płyta MDF. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Łóżko ze stelażem w cenie. Darmowy transport na terenie całego kraju.

 

 

Pokój dziecięcy małego chłopca

Dla większości małych chłopców łóżko w postaci samochodu wyścigowego to spełnienie marzeń i snów. W czasie kiedy biurko czy regał na książki i przybory szkolne nie są jeszcze konieczne, takie łóżko pozwala na maksymalne wykorzystanie wolnej przestrzeni pokoju dziecięcego do gier i zabaw.

 

Konstrukcja belgijskiego producenta jest unikalna właśnie rozmiarem łóżka 70x140 cm. Rozmiar który pozwala dziecku na bezproblemowe przejście z łóżeczka dziecięcego do doroślejszego łóżka, gwarantującego komfort i bezpieczeństwo gwarantowane barierkami dyskretnie wkomponowanymi do konstrukcji łóżka.

 

VP company
"Fine furniture for young people”, tym mottem kieruje się belgijski producent. Jakościowe meble dla młodzieży. Firma VP to firma rodzinna z długoletnią tradycją sięgającą 1952 roku. Belgijski producent dostarcza certyfikowane meble wykonane z najlepszych materiałów, w pełni przestrzegając standardów UE dotyczących bezpieczeństwa dzieci.

Śledz nas w mediach społecznościowych
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie