ceneo
Obsługa klienta: +48 796 693 889 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
Meble francuskie
0
0 zł
Koszyk jest pusty
0

Nie zrobisz dobrego wrażenia dwa razy. Zrób dobre wrażenie u swych gości zjawiskowym przedpokojem.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Twoja łazienka zasługuje na to, żeby wyglądać tak pięknie, jak Ty. Uczyń swoją łazienkę prześliczną.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Coś tak przyziemnego, jak meble do przechowywania rzeczy, również mogą być piękne. Wejdź i przekonaj się.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Łóżko dziecięce dla dziewcząt Mila 2510LI29

Producent: PRS
Kod: PRS0031-2016
716 zł
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne

Dane produktu

Kolor: fioletowy-biały
Wysokość (cm): 82 cm
Szerokość (cm): 96 cm
Długość (cm): 203 cm
Obciążenie: 80 kg
Waga: 32 kg
Ilość paczek: stelaż+2 szt.
Powierzchnia spania: 90x190/90x200 cm
Cena łóżka: ze stelażem, bez materaca
Materiał: płyta laminowana 18-25 mm
Sposób dostawy: do złożenia
Kraj pochodzenia: Francja
Transport: Darmowy
Gwarancja: 24 miesięcy

Instrukcja montażu

Łóżko dziecięce w typowo dziewczęcej kolorystyce

Na samym szczycie listy przebojów popularności kolorów dziewczęcych od lat znajdują się kolor różowy, fioletowy i biały. Kombinację tych dwu ostatnich wybrał francuski producent dla swojej kolekcji mebli dziecięcych Mila. Kolekcja przedstawia typowo francuską elegancję połączoną z bardzo praktycznymi konstrukcjami. Prezentowane łóżko dziecięce tej kolekcji oferuje dość nietypowo rozwiązaną szufladę, dyskretnie ukrytą za odsuwaną barierką dekoracyjną. W ramach kolekcji mamy do dyspozycji również klasyczny stolik nocny, który można wykorzystać do ustawienia z drugiej strony łóżka, dla poszerzenia przestrzeni do przechowywania i odkładania. Kolejną możliwością poszerzenia przestrzeni do przechowywania jest praktyczna dostawka z półkami do odkładania.

 

Francuski producent kładzie nacisk na jakość i bezpieczeństwo dzieci. Do produkcji wykorzystał płytę laminowaną o grubości 15-22 mm, Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Stelaż i szuflada w cenie. Darmowy transport na terenie całego kraju.Aldo poleca:  postel je variabilní, lze ji sestavit pro rozměr 90x190 a 90x200 cm

 

Dziewczęce kolory ciągle popularne

Absolutna większość dziewczynek, a nawet nastolatek wręcz uwielbia wszystko co różowe lub fioletowe. Wiadomo jednak, że co za dużo to niezdrowo, a kompletnie różowe czy fioletowe meble byłyby chyba dobrym przykładem. Francuski producent wolał uniknąć niezdrowego nadmiaru, elegancko łącząc kolory fioletowy z białym. Wynik na pewno zadowoli zafascynowane fioletem młode damy, a rodzicom poszerza możliwości uzupełnienia wyposażenia pokoju dziecięcego nawet o elementy innych kolekcji.

 

Parisot
Grupa Parisot powstała we Francji w 1936 roku, kiedy Jacques Parisot rozpoczął produkcję mebli, łącząc nowoczesny design z tradycyjnym rzemiosłem i naciskiem na jakość. Dziś Parisot produkuje meble w zgodzie z europejskimi standardami, z naciskiem na jakość i bezpieczeństwo. Meble dla dzieci spełniają rygorystyczne europejskie wymogi bezpieczeństwa, a pakowane są w częściach do łatwiejszego transportu, wraz ze szczegółową instrukcją montażu.

Śledz nas w mediach społecznościowych
Zapisz się do newslettera

Oferty maksymalnie 2x w miesiącu.
Możesz zrezygnować w każdym momencie.