ceneo
Obsługa klienta: +48 796 693 889 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
Meble francuskie
0
0 zł
Koszyk jest pusty
0

Nie zrobisz dobrego wrażenia dwa razy. Zrób dobre wrażenie u swych gości zjawiskowym przedpokojem.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Twoja łazienka zasługuje na to, żeby wyglądać tak pięknie, jak Ty. Uczyń swoją łazienkę prześliczną.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Coś tak przyziemnego, jak meble do przechowywania rzeczy, również mogą być piękne. Wejdź i przekonaj się.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Łóżko dziecięce dla dwójki dzieci Montana

Producent: Gaut
Kod: GA0018-2014
2 969 zł
2 375 zł
-20%
Przybliżony czas dostawy:
3 - 4 tygodnie
Transport Darmowy

Dane produktu

Kolor: dąb szary
Wysokość (cm): 88 cm
Szerokość (cm): 118 cm
Długość (cm): 207 cm
Powierzchnia spania: 90x200/190 cm
Cena łóżka: z szufladą i stelażem
Materiał: płyta MDF
Wykonanie: obrzeża ABS
Sposób dostawy: do złożenia
Kraj pochodzenia: Francja
Transport: Darmowy
Gwarancja: 36 miesięcy

Łóżko dziecięce dla dwójki dzieci Montana

Łóżko dziecięce Montana jest rozwiązaniem do małych pomieszczeń. Francuski producent często zaskakuje nas bardzo wyszukanym designem. Łóżko dziecięce kolekcji mebli dla dzieci Montana oferuje bardzo elegancki design odpowiedni także dla starszych dzieci. Posiada wiele elementów przeznaczonych do maksymalnego wykorzystania w małym pokoju dziecięcym. Poprzez praktyczne elementy rozumiemy powierzchnie do spania dla dwójki dzieci znajdujące się na małym obszarze, które dopełnione są jeszcze mejscem do przchowywania w postaci szuflady. Szuflada w zasadzie dzieli dwa pojedyncze łóżka oraz oferuje półkę.
 


Francuski producent oferuje markowe meble dziecięce, a marka zawsze jest gwarancją wysokiej jakości. Dostawa łóżka w częściach z koniecznością montażu według instrukcji, dołączonej do opakowania. Ładny kolor szarego dębu klasyfikuje łóżko do kategorii eleganckich designów, który jest również odpowiednim wyborem dla nastolatków.

 

Łóżko dziecięce nie tylko dla dzieci

Design, który oferuje łóżko Montana z pewnością jest jednym z wielu, który  przeznaczony jest nie tylko dla dzieci, ale również dla dorosłych. Jest idealnym rozwiązaniem dla nastolatków, którzy zdecydowali się usamodzielnić i w kawalerce nie mają dużo miejsca do dyspozycji. Łóżko Montana jest bardzo praktycznym rozwiązaniem. 

Spróbujmy sobie wyobrażić łóżko w dziecięcym pokoju. Co wszystko jest w stanie zaoferować w pomieszczenie o wielkości paru metrów, w którym przebywa dwoje nastolatków.- górne łóżko oferuje powierzchnię do spania pod materac 90x200 cm
- dolne łóżko oferuje powierzchnię do spania pod materac 90x190x14 cm
- szuflada służąca jako miejsce do przechowywania oraz półka do odkładania
- wykorzystania dużej i małej szuflady jako miejsc do przechowywania
- całkowita długość łóżka 207 cm, szerokość 118 cm i wysokość 88 cmJeśli podoba ci się kombinowane łóżko to oczywiście w kolekcji Montana dostępne są jeszcze inne elementy mebli takie jak szafa, komoda oraz łóżko piętrowe dla dzieci albo klasyczne łóżko dziecięce. Elastyczność wyboru jest kolejnym znakiem rozpoznawczym markowych mebli dla dzieci Gami. Wszystkie elementy posiadają certyfikaty jakości. Certyfikat ISO 9001 - jakość
Certyfikat ISO 14001 - gwarancja na meble od 3 do 5 lat
Certyfikat ISO 18001 - bezpieczne w użytkowaniu i nieszkodliwe dla zdrowia


Zespół projektantów z firmy Gautier z przyjemnością przedstawia bardzo ciekawą kolekcję mebli. Czysto francuska produkcja skupiająca się przede wszystkim na harmonii. Filozofia, która kładzie nacisk na szczegóły i ciągłe zwiększanie jakości.

Producent przynosi wzornictwo dostosowane do współczesnego stylu życia. Zwraca również uwagę na ochronę środowiska,a w szczególności na metody produkcji. Wiele kolekcje mebli posiadają certifikáty.
.Gautier
Zespół projektantów z firmy Gautier z przyjemnością przedstawia bardzo ciekawą kolekcję mebli. Produkcja jest czysto francuska, a skupia się przede wszystkim na harmonii, szczerości oraz spójności. Filozofia, która ma na celu ciągłe zwiększanie jakości a zarazem kładzie nacisk na szczegóły.
Producent przynosi wzornictwo i styl na miarę dni dzisiejszych, a zarazem jest pozytywnie nastawiony do problematyki ochrony środowiska naturalnego, zwłaszcza pod kątem produkcji. Dowodzi tego posiadaniem wiele certyfikatów.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty podobne

Zniżka 30%
Łóżko Space Up dla dzieci i dorosłych

Łóżko Space Up dla dzieci i dorosłych

Przybliżony czas dostawy: na magazynie - bez możliwości odroczenia
3 065 zł
2 146 zł
Zapisz się do newslettera

Oferty maksymalnie 2x w miesiącu.
Możesz zrezygnować w każdym momencie.