ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)
Darmowy transport

Łóżko dziecięce dla chłopca SCLM200R

Producent: VP
Kod: VP0038-2015
2 168 zł
Dostępność:
2-3 tygodnie
Darmowy transport

Dane produktu

Wysokość: 60 cm
Szerokość: 94,8 cm
Długość: 209 cm
Nośność: 90 kg
Powierzchnia spania: 90 x 200 cm
Cena łóżka: ze stelażem, bez materaca
Stelaż: drewniany, listewkowy
Materiał: płyta laminowana – płyta MDF
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: czerwony
Kraj pochodzenia: Belgia
Transport: Darmowy
Gwarancja: 24 miesięcy

Instrukcja montażu

Łóżko dziecięce w postaci samochodu wyścigowego

Dzięki szczegółowo dopracowanym detalom łóżko „prawie” nie do odróżnienia od prawdziwego samochodu wyścigowego. Prawie dzięki wiarygodności designu łóżek belgijskiego producenta, zdecydowaliśmy się na wprowadzenie ich do naszej oferty. Łóżka są również bardzo wygodne i komfortowe, do czego w znacznej mierze przyczynia się powierzchnia spania 90x200 cm. Łóżko jest odpowiednie dla dzieci w wieku od 3 lat. Łóżko można uzupełnić o kolejne meble do pokoju dziecięcego z tematyką samochodów wyścigowych. W ofercie belgijskiego producenta nie zabrakło również nietypowychłóżek dziecięcych z typowo dziewczęcymi motywami, oczywiście w kolorze różowym.

 

Belgijski producent kładzie nacisk na jakość, szczegółowość wykonania i nieszkodliwość dla zdrowia. Materiałem do produkcji jest płyta MDF w połączeniu z płytą laminowaną. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju.

 

 

Pokój dziecięcy dla chłopców?

Przygotowują się państwo do aranżacji pokoju dziecięcego dla chłopca? Oferta łóżek dziecięcych, ale i całych zestawów pokoi dziecięcych dla chłopców jest bardzo szeroka. Wybierać można z mebli o tradycyjnym designie, lub bardziej nietypowych jak na przykład prezentowany samochód wyścigowy. Nabywając łóżko dziecięce podobnej konstrukcji trzeba jednak liczyć się z faktem, że z dorastaniem dziecka zmieniają się również jego upodobania i dla nastolatka łóżko nie stanowi już takiej atrakcji jak w wieku przedszkolnym i na pewno będzie je trzeba zmienić. Mimo wszystko to warto jednak chyba zafundować dziecku te chwile radości zapamiętywane czasami na całe życie.VP company
"Fine furniture for young people” to hasło, którym kieruje się belgijska spółka. Jakościowe meble dla dzieci i studentów. Spółka VP jest firmą rodzinną z długoletnią tradycją sięgającą roku 1952. Belgijski producent dostarcza meble wykonane z najbardziej jakościowych materiałów, wyposażone w odpowiednie certyfikaty, w pełni dostosowane do norm Unii Europejskiej gwarantujących bezpieczeństwo dziecka.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty podobne

Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie