ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Łóżko dziecięce dla chłopca SCBB200W

Producent: VP
Kod: VP0048-2015
2 434 zł
Przybliżony czas dostawy:
2-3 tygodnie
Darmowy transport

Dane produktu

Wysokość: 65 cm
Szerokość: 111 cm
Długość: 240 cm
Obciążenie: 90 kg
Powierzchnia spania: 90 x 200 cm
Cena łóżka: ze stelażem, bez materaca
Stelaż: drewniany, listewkowy
Materiał: płyta laminowana – płyta MDF
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: biały
Kraj pochodzenia: Belgia
Transport: Darmowy
Gwarancja: 24 miesięcy

Instrukcja montażu

Samochód wyścigowy jako łóżko dziecięce, to sen każdego prawie chłopca

Łóżka dziecięce w postaci samochodów wyścigowych (i nie tylko) oferuje belgijski producent oferujący doskonałe, dopracowane do najdrobniejszego szczegółu, imitacje. Najlepszym przykładem szczegółowości jego produktów są koła z oponami i felgami prawie nie do odróżnienia od prawdziwych. Belgijski producent dba również o bezpieczeństwo, dyskretnie zakomponował do konstrukcji barierki po obu stronach łóżka, wyposażył też łóżko w zaokrąglone krawędzie, obniżające w znacznym stopniu ryzyko wypadku. Identyczne łóżko dziecięce można też nabyć w kolorach niebieskim lub czerwonym.

Belgijski producent kładzie nacisk na jakość, bezpieczeństwo i nieszkodliwość dla zdrowia. Materiałem do produkcji jest płyta MDF w połączeniu z płytą laminowaną. Cena łóżka ze stelażem, powierzchnia spania 90x200 cm. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju. 
 

 

Pokój dziecięcy dla chłopca

Oferta białych mebli dziecięcych jest chyba najszerszą i nie powinno być najmniejszych problemów w wyposażeniu pokoju dziecięcego w tym właśnie kolorze. Aranżując pokój dziecięcy mo6emy wybierać z tradycyjnych konstrukcji, lub sięgnąć po bardziej nietypowe rozwiązanie jak choć by łóżko dziecięce w postaci samochodu wyścigowego. U tematycznych mebli, typu samochód wyścigowy, trzeba się liczyć z faktem, że będą one w stanie zaspokoić potrzeby dziecka w wieku 3-12 lat. W wieku późniejszym konieczna będzie zmiana tematycznego pokoju dziecięcego na pokój studencki. Chodzi o względnie krótki okres wykorzystania mebli, ale okres który bywa zapamiętywany nawet na całe życie, więc chyba warto zafundować go dziecku.


VP company
"Fine furniture for young people”, tym mottem kieruje się belgijska firma. Jakościowe meble dla małych dzieci i studentów. Spółka VP to firma rodzinna z wieloletnią tradycją, rozpoczynającą się w 1952 roku. Producent belgijski dostarcza meble wykonane z najbardziej jakościowych materiałów, z certyfikatami, dotrzymujące w pełni normy Unii Europejskie dotyczące bezpieczeństwa dzieci.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty podobne

Łóżko dziecięce dla chłopca samochód strażacki SCFT201

Łóżko dziecięce dla chłopca samochód strażacki SCFT201

Przybliżony czas dostawy:
2-3 tygodnie
2 434 zł
Łóżko dziecięce dla chłopca SCTR200W

Łóżko dziecięce dla chłopca SCTR200W

Przybliżony czas dostawy:
2-3 tygodnie
2 434 zł
Łóżko dziecięce dla chłopca SCNR200B

Łóżko dziecięce dla chłopca SCNR200B

Przybliżony czas dostawy:
2-3 tygodnie
2 434 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie