ceneo
Obsługa klienta: +48 796 693 889 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
Meble francuskie
0
0 zł
Koszyk jest pusty
0

Nie zrobisz dobrego wrażenia dwa razy. Zrób dobre wrażenie u swych gości zjawiskowym przedpokojem.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Twoja łazienka zasługuje na to, żeby wyglądać tak pięknie, jak Ty. Uczyń swoją łazienkę prześliczną.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Coś tak przyziemnego, jak meble do przechowywania rzeczy, również mogą być piękne. Wejdź i przekonaj się.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Łóżko dziecięce Butterfly-Basic-36-1002-32-09A

Producent: HoppeK
Kod: HPK00109-2015
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne
Łóżko dziecięce: 208x56x98 cm
1 070 zł
Materac dziecięcy: z pokrowcem-200x12x90
792 zł

Dane produktu

Kolor: biały
Obciążenie: 100 kg
Powierzchnia spania: 90 x 200 cm
Cena łóżka: ze stelażem
Stelaż: drewniany, listewkowy
Kontener z szufladami: pianka
Materiał: sosna
Sposób dostawy: do złożenia
Kraj pochodzenia: Dania
Gwarancja: 36 miesięcy
Transport: Darmowy

Łóżko dziecięce z litego drewna Butterfly

Prosty projekt dziecięcego łóżka z masywu staje się czymś nietypowym i bardzo miłym dzięki dekoracjom. Duński producent dziecięcych mebli i pokoi dziecięcych z masywu oferuje szeroką gamę dekoracji i dodatków do ewentualnego kompleksowego wyposażenia wnętrza. W zależności od tego, dla kogo jest pokój przeznaczony, dla chłopca czy dziewczyny, wybieramy z oferty dekoracji temat. Kolekcja Butterfly należy dzięki swoim dekoracjom do bardzo wesołych, wielokolorowych, odpowiednich dizajnów dla małych i dużych dziewcząt. Prócz dekoracji jest też do wyboru kilkadziesiąt wersji łóżek, nie brak łóżek z barierką czy łóżek z dostawką, dla dwójki dziewcząt mamy ofertę łóżek piętrowych.

Oferta duńskiego producenta, który koncentruje się na osiągnięciu wysokiej jakości, to całkiem nowe spojrzenie na sposób urządzania dziecięcego pokoju Chyba właśnie dlatego zastosował w produkcji drewno sosnowe, w obróbce zaś rozpuszczalny w wodzie biały lakier. Struktura drewna jest doskonale widoczna. Stelaż w cenie łóżka. Dostawa w częściach do montażu. Bezpłatny transport. 
 

 

Dziecięcy pokój dla dorastającej dziewczyny

Oferta duńskiego producenta przynosi szereg różnych możliwości z dekoracjami z tkanin na łóżka włącznie. Baldachimy, kolumny, kieszenie, popularne są wśród dziewcząt również pluszaki. Każdemu, kto ma zamiar urządzać cały dziecięcy pokój, mogą być jako inspiracja przydatne projekty, które znaleźć można w ramach oferty pokoi dla dziewcząt.


Materace – duńskiego producenta, certyfikowane, nieszkodliwe dla zdrowia.
parametry techniczne - gęstość 23-26 kg/m3, twardość 155-190Newt. Wysokość 9-12 cm, pokrowiec wymienialny. Materace z wymienialnym pokrowcem w kolorze jasnego różu lub jasnego fioletu.

Hoppekids - with heart and soul
Z meblami i dekoracjami Hoppekids można pokój dla dziecka zamienić w wymarzony świat. Oferta jest bardzo elastyczna, pozwala dobierać tematy, określające osobowość i charakter dziecka. Pokój dla dziecka można urządzić zgodnie z jego zainteresowaniami, z jego ulubionymi postaciami z bajek. Meble dziecięce są składanką, rodzice sami mogą wszystko od początku do końca zestawiać tak, by osiągnąć jak najbardziej funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni.
Również my w firmie Aldo jesteśmy rodzicami i uświadamiamy sobie, jak trudno urządzić pokój dla dziecka tak, by było zadowolone.

Śledz nas w mediach społecznościowych
Zapisz się do newslettera

Oferty maksymalnie 2x w miesiącu.
Możesz zrezygnować w każdym momencie.