Łóżko Design w kontrastujących odcieniach Ely grafit, biały

Producent: Dekit
Kod: RIDK0125-2020
 • powierzchnia spania 140x190 cm
 • całkowita nośność łóżka wynosi 140 kg
 • cena łóżka obejmuje ruszt, a nie materac
 • minimalna zalecana wysokość materaca to 15 cm
 • w cenę wliczone są również dwie głębokie szuflady oraz nadstawka do łóżka
niedostępne
3 375,01 zł

Dane produktu

Wysokość (cm): 86 cm
Szerokość (cm): 146 cm
Długość (cm): 223 cm
Powierzchnia spania: 140x190 cm
Obciążenie: 140 kg
Waga: 105 kg
Ilość paczek: 5 szt.
Kolor: biały, ciemno szary
Cena łóżka: ze stelażem, bez materaca
Stelaż: listewkowy w metalowej ramie
Materiał: płyta laminowana
Wykonanie: prasowane krawędzie
Sposób dostawy: do złożenia
Kraj pochodzenia: Hiszpania
Gwarancja: 24 miesięcy
Styl : nowoczesny

Wielofunkcyjne łóżko z miejscem do przechowywania

W tym roku hiszpański producent wyszedł z ofertą pomysłowych, designerskich łó żek, które pozwalajązaoszczędzić mnóstwo miejsca. Łóżko dla studentów, studentek lub jednej dorosłej osoby biorąc pod uwagę wielkość przestrzeni do spania. Łóżko w popularnej kolorystyce, tak lubianej w ostatnich latach szczególnie przez nastoletnie dzieci, w zestawie z łóżkiem znajduje sięoczywiście materac, ale także wezgłowie z półkami, które pomieszczązaskakującą ilość przedmiotów oraz zestaw szuflad tej samej wielkości. To od Ciebie zależy, jak wykorzystasz szuflady, w każdym razie, ponownie oszczędzając dodatkowe miejsce w pokoju.

Bardzo nowoczesny, minimalistyczny design, który nie tylko wykorzystuje łóżko do spania, ale dzięki schowkom oszczędza miejsce we wnętrzu. Jakość wykonania, gdzie można wybierać także w innych odcieniach, ale i większych rozmiarach, gdyż oferta łóżek z nadstawką i szufladami jest w tym roku zupełnie nowa, spektakularna i warta zainspirowania nas.

Łóżko z miejscem do przechowywania, podstawowe parametry

 • Przestrzeń do spania o wymiarach 140x190 cm

 • całkowita nośność łóżka to 140 kg, łóżko dla jednej osoby

 • cena łóżka obejmuje ruszt, nie obejmuje materaca

 • minimalna zalecana wysokość materaca to 15 cm

 • cena obejmuje również dwie głębokie szuflady oraz nadstawkę

 • modne, minimalistyczne połączenie odcieni, idealne do małego pokoju

 • nadstawka i szuflady w zasadzie zastępują szafki nocne i komodę

 • jakość wykonania, bezkonkurencyjna cena

Meble Aldo, design, którego nie znajdziesz nigdzie indziej

Posiadanie wyłącznego przedstawicielstwa danych producentów, i nie musi to być tylko francuski producent łóżek piętrowych Bibop, ale także np. przedstawicielstwo hiszpańskiego producenta, ma dla Państwa klientów pewną wagę rzetelnej firmy. Ekskluzywne przedstawicielstwo nie jest łatwe do uzyskania, a my jako sprzedawca mebli jesteśmy bardzo szczęśliwi, że możemy pochwalić się takim przedstawicielstwem u kilku producentów. Ponadto dla Państwa jako klientów ekskluzywna reprezentacja ma urok nadania wnętrzu pokoju dziecięcego oryginalności i nieszablonowości. Ekskluzywne przedstawicielstwo to także piękne wzory, które Wy klienci musicie dostać i to właśnie staramy się robić od kilku lat. Meble z duszą, meble z temperamentem, meble od Aldo.

Dekit, RM
Hiszpańska producent stawiająca na bardzo nowoczesne wzornictwo, wykorzystująca także nowe technologie i odcienie, które są zupełnie nieszablonowe i nowe. Hiszpańska producent, która oferuje modne wzory we wszystkich pomieszczeniach, od salonu, po sypialnię, przedpokój i pokój dziecięcy. Design, który pod wieloma względami, zwłaszcza w kategorii mebli dziecięcych, skupia się na maksymalizacji przestrzeni w Twoim wnętrzu. Bądź niekonwencjonalny i szczęśliwy z projektem pochodzącym ze słonecznej Hiszpanii.

Śledz nas w mediach społecznościowych