Połącz się z nami

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Łóżka różnych rozmiarów, w cenach nie do pobicia

W dzisiejszym artykule pragniemy przedstawić Państwu łóżka z kolekcji francuskiego producenta. Łóżka oferowane w wielu rozmiarach i wykonaniach. Łóżka pod materac 90x200, 140x200, 160x200 aż po naprawdę obszerne łóżka podwójne 160x200 cm. Łóżka te można w naszym sklepie znaleźć w kategorii sypialnie. Dla osiągnięcia spokojnego i jakościowego snu ważny jest również wybór odpowiedniego materaca, dostosowanego do naszych potrzeb, zwłaszcza wysokości, wagi i sposobu spania.

 

Kolekcja Infinity

Kolekcja mebli Infinity francuskiego producenta przedstawia szeroki wybór pojedynczych elementów, dostosowanych do wykorzystania w dowolnych wnętrzach. Łóżka tej kolekcji oferowane są od razu w kilku wymiarach. Łóżko pod materac 140x200 cm odpowiednie jest do jednoosobowych sypialni, najczęściej dla singli lub studentów. Do łóżka można dokupić stolik nocny, komodę czy szafę o identycznym wyglądzie. W ramach kolekcji nie brakuje również biurka. Łóżka w przyjemnym, jasnym odcieniu drewna akacjowego nadaje się nawet do ciemniejszych pomieszczeń z brakiem dojścia naturalnego światła słonecznego. Do sypialni aranżowanych w niewielkich pomieszczeniach idealne są łóżka z szufladami o powierzchni 160x200 cm. Łóżek o podobnej konstrukcji nie jest za wiele, cieszy nas więc fakt, że możemy przedstawić kolejne. Przedstawione łóżko podwójne francuskiego producenta. Posiada bardzo prostą konstrukcję, dzięki której producentowi udało się osiągnąć bardzo atrakcyjną cenę. Łóżko oferuje dwie szuflady (jedną z każdej strony łóżka), każdy z partnerów ma więc do dyspozycji przestrzeń osobistą. Do kompletnego wyposażenia sypialni znajdziemy w ramach kolekcji szeroki wybór komód, szaf czy stolików nocnych w identycznej kolorystyce jasnej akacji.

 

 

Kolekcja Easy

Dla klientów chcących zaoszczędzić jak największą ilość środków, lub aranżujących mieszkanie na krótki okres przejściowy, mamy do dyspozycji ofertę naprawdę tanich łóżek. Niską cenę łóżek tej kolekcji producent osiągnął przez zastosowanie najprostszej możliwej konstrukcji. Konstrukcja łóżka to w zasadzie tylko rama do osadzenia stelaża i materaca 140x190 cm, bez jakichkolwiek zbędnych elementów. Listewkowy stelaż osadzony w metalowej ramie jest częścią składową dostawy. Kolekcja mebli do sypialni, francuskiego producenta, zawiera szerokie spektrum elementów wyposażenia, od najprostszych aż po bardziej złożone. Do podstawowej konstrukcji łóżka kolekcji Easy można więc dokupić stylowe czoło, stolik nocny czy szafę. Tanie łóżko podwójne Easy o powierzchni spania 160x200 cm rozwiązuje problem miejsc do spania dla par. Łóżko to posiada wspominane stylowe czoło, w bardzo prosty sposób możemy więc, na dołączonych zdjęciach, ocenić różnicę wyglądu łóżka z czołem i bez. Obie przedstawione konstrukcje można również nabyć w odcieniu szarego orzecha.

 

 

Wszystkie oferowane przez nas meble do sypialni spełniają rygorystyczne przepisy zdrowotne i higieniczne, co jest jednym z podstawowych warunków naprawdę jakościowego i bezpiecznego snu. Jakościowy relaks i wypoczynek po ciężkim dniu gwarantuje tylko dobrze i jakościowo wyposażona sypialnia. Meble do sypialni powinny być więc wybierane właśnie pod tym kątem. Meble do sypialni nie muszą posiadać wyrafinowanych konstrukcji, ale muszą być praktyczne, wygodne i nieszkodliwe dla zdrowa.