Połącz się z nami

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Łóżka piętrowe, nowe rozwiązania pokoi dziecięcych

W roku 2016 zamierzamy jeszcze bardziej skoncentrować się na praktycznych i pomysłowych konstrukcjach. Powód jest prosty, konstrukcje takie należą do najpopularniejszych do wyposażenia pokoi dziecięcych dla dwójki lub trójki dzieci. Łóżko piętrowe potrafi zaoszczędzić ogromną przestrzeń, pozwalając na wykorzystanie jej do gier i zabaw. W dzisiejszym artykule mamy zamiar przedstawić rozwiązania francuskiego producenta, jak co roku bardzo pomysłowe i wręcz unikalne, w dodatku o atrakcyjnym wyglądzie i popularnej kolorystyce.

 

 

Łóżko piętrowe dla dziewcząt lub chłopców, kolorystyka do wyboru

Łóżko piętrowe kolekcji Ninety, przedstawione na dołączonych zdjęciach, to idealne rozwiązanie do wyposażenia pokoju dziecięcego dziewczynek. Idealne dla dziewczynek zwłaszcza ze względu na kolorystykę w połączeniu imitacji drewna akacjowego z kolorem różowym. Łóżko to jest bodajże jedynym umożliwiający wybór układu łóżek. Układ klasyczny z łóżkami równolegle nad sobą i układ do narożnika z łóżkami ustawionymi pod kątem prostym.

 

   

 

Konstrukcja praktyczna, funkcjonalna i elegancka zarazem. Oferuje sporo przestrzeni do przechowywania w formie szuflad, półek i szafy. Bardzo udany dobór kolorów, możliwość wyboru układu łóżek i ogromna przestrzeń do przechowywania dopełnione są niezbędnymi we współczesnym świecie wyjściami USB do ładowania tabletów czy smartfonów.

 

Łóżko piętrowe Ninety dostępne jest również w kolorystyce odpowiedniej do wyposażenia pokoju dziecięcego dla chłopców. W tym wypadku francuski producent połączył imitację drewna akacjowego z kolorem białym. Wynik łatwo ocenić na dołączonej fotografii. Z Możliwością wyboru układu łóżek spotykamy się co prawda po raz pierwszy w ofercie naszego sklepu, ale podejrzewamy że nie po raz ostatni. 

                                                                    

 

Możliwość zmiany układu łóżek docenimy zwłaszcza po przeprowadzce czy modernizacji pokoju dziecięcego. Zmianą układu łóżek możemy całkowicie zmienić charakter pokoju dziecięcego, a przy okazji zaoszczędzić trochę drogocennej przestrzeni. Możliwość zmiany układu łóżek zapewnia nam większą elastyczność ustawienia pokoju dziecięcego.

 

 

Łóżko piętrowe, elastyczne wyposażenie wnętrz

Kolejne pomysłowe konstrukcje przedstawił francuski producent w kolekcji mebli dziecięcych Gravity. Wspólnym mianownikiem tej kolekcji jest łóżko piętrowe. Łóżko piętrowe do wyboru w kilku opcjach, w zależności od ilości posiadanych dzieci i wielkości przestrzeni do dyspozycji w pokoju dziecięcym. Pierwszą z przedstawionych opcji to jednoosobowe łóżko z możliwością wykorzystania przestrzeni pod łóżkiem do ustawienia biurka tej kolekcji. Do przestrzeni pod łóżkiem można ustawić również inne meble tej kolekcji.

 

                                                           

 

Biurko dostępne jest jako pojedynczy element tej kolekcji i można je nabyć niezależnie od łóżka. Jak już wspominaliśmy przestrzeń pod łóżkiem może być wykorzystana do ustawienia dowolnych mebli, a biurko może być umieszczone w w zasadzie gdziekolwiek w pokoju dziecięcym. Na dołączonym zdjęciu widoczna jest również praktyczna komoda z drzwiami z okleiną z motywami komiksowymi. Komoda dostępna jest również z różową okleiną, z okleiną z motywem New Yorku lub bez okleiny, w imitacji naturalnego drewna

 

Kolejną opcją jest łóżko piętrowe dla dwójki dzieci, kiedy to częścią składową zestawu jest również wspominana komoda. Zestaw z narożnikowym układem łóżka, widoczny na dołączonym zdjęciu, obejmuje również biurko wspominane w pierwszym zestawie.

 

                                                         

 

Łóżko piętrowe z okleiną z motywem Nowego Jorku jest bardziej odpowiednie do wyposażenia pokoju dziecięcego dla chłopców i pod tym kątem wybrana była również reszta dekoracji. Wystarczy jednak skorzystać z komody z różową okleiną i kilka typowo dziewczęcych dekoracji i mamy do dyspozycji pokój dziecięcy idealnie nadający się dla dziewcząt.

 

                                                      

 

Następną z opcji kolekcji mebli dziecięcych Gravity jest łóżko piętrowe z dodatkowym miejscem do spania w formie szuflady. Łóżko piętrowe z miejscem do spania nawet dla trójki dzieci. Szufladę można oczywiście wykorzystać tylko jako dodatkową przestrzeń do przechowywania. Możemy też skorzystać z tańszej opcji łóżka bez szuflady. Do zestawu z łóżkiem piętrowy, możemy tak samo jak w poprzednich zestawach wykorzystać komodę czy biurko.

 

   

 

Identyczny zestaw jak ten prezentowany na dołączonych zdjęciach, a przeznaczony zdecydowanie dla dziewcząt, można stworzyć również dla chłopców, wystarczy wybrać meble i dekoracje z bardziej chłopięcymi motywami. Pod tym względem kolekcja Gravity oferuje ogromną elastyczność tworzenia indywidualnych zestawów.