Połącz się z nami

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Łóżka piętrowe, bezkonkurencyjny wygląd i cena

Oferta dziecięcych łóżek piętrowych francuskiego producenta należy do najpopularniejszej kategorii mebli dziecięcych w naszym sklepie. Popularność łóżek piętrowych spowodowana jest wieloma czynnikami. Konstrukcje łóżek piętrowych francuskiego producenta to pomysłowe połączenie miejsc do spania i przechowywania. Kolejnym atutem to wysoka jakość przy zachowaniu atrakcyjnych cen. Atrakcyjna kolorystyka i oszczędność drogocennej (zwłaszcza w małych mieszkaniach) przestrzeni pokoju dziecięcego. Podsumowaniem tych kilku prostych faktów jest wysoka popularność, a co za tym idzie szeroka oferta łóżek piętrowych.

 

 

Łóżko piętrowe z przestrzenią do przechowywania

Bardzo popularną kategorią łóżek piętrowych jest kategoria łóżek piętrowych z dodatkową przestrzenią do przechowywania. Najczęstszą formą dodatkowych przestrzeni do przechowywania jest szuflada pod łóżko, ale w ofercie francuskiego producenta znajduję się również wiele bardziej zaawansowanych rozwiązań w formie dodatkowych półek do odkładania, czy całej szafy. Kolejnym fenomenem tej kategorii są łóżka piętrowe ustawione nie równolegle nad sobą, ale pod kątem prostym, co umożliwia ich ustawienie w rogu i lepsze wykorzystanie przestrzeni.

 

  

Łóżko piętrowe Stim i łóżko piętrowe Leo francuskiego producenta

 

Na pierwszym zdjęci przedstawiamy łóżko piętrowe Stim popularne ze względu na ogromną przestrzeń do przechowywania w formie szafy. Ciekawym rozwiązaniem jest również dodatkowa szuflada i półki do każdego łóżka służące do odkładania lub umieszczenia lampki do czytania. Po obwodzie górnego łóżka znajduje się dostatecznie wysoka barierka chroniąca dziecko przed upadkiem. Neutralna kolorystyka nadająca się dla chłopców i dziewcząt.

 

Na drugim zdjęciu przedstawiamy projekt łóżka piętrowego Leo, które jest do dyspozycji również z dodatkową szufladą (widoczną na zdjęciu) lub bez. Z dodatkowej przestrzeni w formie szuflady na pewno warto skorzystać. Piętrowe łóżko Leo należy  do hitów cenowych naszego sklepu. Po obwodzie obu łóżek producent umieścił praktyczne półki do odkładania książek czy zabawek. Nie zabrakło również barierki ochronnej po obwodzie górnego łóżka.

 

 

Łóżka piętrowe z dodatkowym miejscem do spania

Nabywając łóżko piętrowe z dodatkowym miejscem do spania rozwiążemy problem miejsc do spania nawet dla trójki dzieci. Szufladę można również wykorzystać jako klasyczną przestrzeń do przechowywania lub jako dodatkowe miejsce do spania dla okazyjnego przespania gości. Koledzy i koleżanki naszych pociech zostający na noc to częsty przypadek chyba w większości rodzin. Łóżka piętrowe z dodatkowym miejscem do spania są bardzo popularne i w większości przypadków i one oferują półki do odkładania książek lub zabawek.

 

  

 

U prezentowanych na zdjęciach łóżek piętrowych półki do odkładania znajdują się po obwodzie całego łóżka, a tło półek można wybrać według własnego gustu bo płytki są obustronne. Kolejną przestrzeń do przechowywania producent stworzył pod schodkami. Nie brakuje również elementów bezpieczeństwa w formie barierki wokół górnego łóżka i balustrady schodków. Łóżka piętrowe Swan i Bibop z dodatkowymi szufladami do przechowywania lub jako dodatkowymi miejscami do spaniu po włożeniu materaca. Obie te popularne konstrukcje są częstym obiektem promocji producenta i co najmniej kilkakrotnie w ciągu roku nadarza się okazja do nabycia tych łóżeczek w jeszcze atrakcyjniejszych cenach. Oba prezentowane łóżka piętrowe są również do dyspozycji bez szuflad. Decyzja należy do klienta.

 

 

Piętrowe łóżko wielofunkcyjne

W ofercie można również znaleźć łóżka piętrowe z jednym tylko miejscem do spania, ale z poszerzoną funkcjonalnością w formie zintegrowanego biurka czy innych mebli. Rozwiązanie idealne dla małych pomieszczeń. Przestrzeń pod łóżkiem wykorzystana jest do umieszczenia biurka, komody, szafy, regału lub półek, co pozwala na zaoszczędzenie przestrzeni w małym pokoju dziecięcym.

 

  

 

Rozwiązania tego typu są popularne zwłaszcza ze względu na oszczędność przestrzeni. Dzisiaj przedstawiliśmy tylko część oferty tego typu łóżek francuskiego producenta. Zastosowanie piętrowego łóżka dla jednego dziecka, pozwala na stworzenie dostatecznej przestrzeni do gier i zabaw nawet w małym pomieszczeniu.